استعلام گواهی ایزو

نحوه استعلام گواهینامه ایزو

نحوه استعلام گواهینامه ایزو از جمله دغدغه های ذهنی گیرندگان جدید گواهینامه ایزو یا حتی دارندگان گواهینامه ایزو بوده و هست. برای استعلام گواهینامه ایزو که قصد دریافتش را دارند کافیست از مرجع یا شرکت صادر کننده ی گواهینامه ISO یک نمونه گواهینامه صادر شده ترجیحا گواهینامه ایزو 9001 بخواهید. تصویر نمونه گواهینامه را به خط واتساپ یا تلگرام مرکز سیستم کاران به شماره 09198386295 ارسال نمایید تا کارشناسان مرکز براحتی سطح اعتبار گواهینامه ارسال شده را برایتان تعیین و اعلام کنند. نحوه استعلام گواهینامه ایزو برای کارشناسان و مشاوران مرکز کمتر از 5 دقیقه انجام خواهد شد و همان لحظه به متقاضی اعلام میشود که گواهینامه مذکور اعتبار اصل IAF را دارد یا اعتبار IAF را نداشته و توسط شرکتها و یا مراجع بصورت غیر IAF ی صادر شده و اعتبار اصلی را ندارد.

 

نحوه استعلام گواهینامه ایزو

کارشناسان سیستم کاران از روی تصویر گواهینامه ایزو که شما متقاضیان محترم

جهت استعلام وضعیت اعتباری گواهینامه ایزو برای ما ارسال نموده اید ابتدا نام مرجع صادر کننده CB را کشف و شناسایی میکنند. پس وضعیت اعتباری CB که توسط AB تعیین میشود را بررسی می کند. AB در واقع نهاد بالا دستی و نظارتی بر CB هاست که در هر کشور یک AB قانونی و دولتی وجود دارد پس نام AB را از سایت IAF بررسی و تحلیل کرده و در نهایت کلید اطلاعات بدست آمده در خصوص استعلام گواهی نامه ایزو را به متقاضیان ارائه خواهند داد.

مشاور ایزو 

نحوه استعلام گواهینامه ایزو از سایت

طبعا هر مرجع و شرکت صادر کننده مدرک ایزو یک سایت معرفی می کندکه گواهینامه ایزو صادر شده درآن سایت رجیستر شود. اما مهم اینجاست که آیا سایت معرفی شده ، سایت رسمی و واقعی است یایک سایت فرعی هست؟ اگر یک CB سایتی معرفی میکند بایستی نام دقیق آدرس سایت اعلام شده دقیقا با نام آدرس سایت توسط AB معرفی شده باشد منطبق باشد. نه یک حرف کمتر نه یک حرف بیشتر. دقت بفرمایید تاکید میگرددکه شمابرای استعلام وضعیت اعتباری گواهینامه ایزو خودتون حتما بایستی وارد سایت AB شده و نام سایت CB راازآنجا ببینید. نه نام آدرس سایتی که خود CB اعلام میکند. همچنین نام سایت AB راهم حتما حتما بایستی ازطریق سایت IAF رهگیری نمایید.

 ISO9

مراحل نحوه استعلام گواهینامه ایزو

در مجموعه سه مرحله برای استعلام گواهینامه ایزو داریم

مرحله اول : ورود به سایت IAF به آدرس WWW.IAF.NU و پیدا کردن AB کشور مدنظر

مرحله دوم : ورود به سایت AB که توسط IAF معرفی شده و پیدا کردن CB مرکز ثبت و صدور ایزو AB

مرحله سوم : ورود به سایت CB که قبلا توسط سایت AB اعلام شده و ثبت و کد رهگیری یا همان شماره گواهینامه و کسب اطلاعات اعتباری گواهینامه مدنظرتون

راهنمایی نحوه استعلام گواهینامه ایزو

برای سرعت بخشیدن به گرفتن استعلام گواهینامه ایزو ISO و یا جلوگیری از بروز اشتباه در ورود به سایتهای مشابه و غیر اصلی ، شما می توانید با مرکز سیستم کاران به شماره 79165-021تماس حاصل نموده و از خدمات رایگان مرکز استفاده نمایید. کارشناسان مرکز در کمتر از 5 دقیقه قادر خواهند بود که وضعیت اعتباری هر نوع گواهینامه ایزو را بررسی و اعلام کنند و هم بهتون آموزش دهند و خودتان چگونگی و نحوه استعلام گواهینامه ایزو ISO را یاد بگیرید و در هر جایی بتوانید از دانش نحوه استعلام گواهی ایزو استفاده نمایید.

فرم درخواست گواهینامه ایزو

دلایل استعلام گواهینامه ایزو ISO

امروزه افراد و شرکتهای مدعی ثبت و صدور انواع گواهینامه های ملی و بین المللی از جمله ثبت و صدور گواهینامه های ایزو خیلی زیاد شده اند. شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو ISO سود خیلی زیادی ازبابت صدور ایزو میبرند. ازاینرو افراد مطلع درحوزه ایزو و همچنین مطلع ازمراحل نحوه ثبت و صدور گواهینامه ایزو هریک بتنهایی خودشون مستقل شدند. طبق قانون بازار وقتی عرضه زیاد میشودبه نسبت تقاضای کواهینامه ایزو کم میشود و عرضه کنندگان و شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو آنقدر تعدادشان زیاد شده که تابوی قیمتهای سنگین و پرسود شکسته شده ، وجوداین رقابت کاهش قیمتها تاجایی ادامه پیدا کردکه صادر کنندگان گواهی نامه ایزو به سمت ثبت و صدور گواهینامه ایزو غیر اعتبار IAF روی آوردند و گواهینامه ایزو ارزان و فوری باب شد. قطعا برای مشتریانی که متقاضی گواهینامه ایزو اصل و واقعی با اعتبار اصل و تعریف شده IAF هستند ، استعلام گواهینامه ایزو ISO براشون مهم است. البته صادر کنندگان مدارک ISO غیر IAF هم برای خودشان سایتهایی دارندکه گواهینامه ایزوهای صادر شده توسط خودشان دراین سایتهای دست ساز رجیستر میشود. امامهم اینکه یک گواهی اصل ایزو درهمان سایتهای مرتبط و تعریف شده در IAF رجیستر میگردد.

 

استعلام ایزو معتبر

استعلام گواهینامه ایزو در ایران

در کشور ایران متاسفانه نه کارفرمایان و نه مشتریان بدلیل عدم آگاهی نمی توانند گواهینامه های ایزو طرف مقابل خود را از نظر صحت اصالت استعلام بگیرند. اکثر شرکتهای متقاضی که بیشتر برای ورودبه وندور لیست Vendor List یا جهت شرکت درمناقصات گواهینامه ایزو نیاز دارند ازنوع سطح اعتبار غیراز IAF گواهینامه میگیرند و کارفرما هم نه تمایلی داردکه استعلام گواهینامه ایزو راانجام دهد و نه اینکه دانش نحوه استعلام گواهینامه ایزو رادارد. سیستم کاران بزرگترین و معتبرترین مرجع جهت اخذ گواهینامه های ایزو ISO , HSE-MS , IMS در ایران و خاورمیانه درخدمت کلیه متقاضیان گواهینامه ایزو و همچنین علاقمندان در حوزه استانداردهای ایزو میباشد.

 اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.