ایزو ISO گواهینامه ایزو گواهینامه ISO گواهینامه HSE یا HSE - MS گواهینامه CE انواع گواهینامه های ملی و بین المللی معتبر و ارزان و فوری در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه

آموزش ISO 9001 – دوره مقدماتی رایگان

آموزش ISO 9001 – دوره مقدماتی رایگان
4.8/5 - (100 امتیاز)

آموزش ISO 9001 – دوره مقدماتی رایگان

آموزش ایزو 9001

دوره های آموزشی ISO 9001

گواهینامه آموزشی ایزو 9001

استاندارد بین المللی ایزو 9001 چیست؟

اهمیت آموزش ایزو 9001 چیه؟

موضوع دوره آموزشی ایزو 9001

مزایای گواهینامه ایزو 9001

نحوه اخذ گواهینامه ایزو 9001

با آموزش رایگان ISO 9001 ما نسبت به ISO 9001 و مزایای آن برای سازمان خود آگاهی ایجاد کنید.

دوره آنلاین ما که توسط متخصصین ISO معتبر ما ایجاد گردید، شما را با گواهینامه ISO آشنا می کند و به شما کمک می کند تا مناسب بودن آن را برای سازمان خود، با مثال ها و فیلم های عملی ارزیابی کنید.

این دوره کاملاً تعاملی نشان می‌دهد که چگونه ISO 9001 می‌تواند کیفیت را بهبود بخشد، فرصت‌های تجاری جدید ایجاد کند و برای مناقصه‌های بیشتر به عنوان پیمانکار ترجیحی واجد شرایط شود.

 

جزئیات آموزش رایگان ISO 9001 :

فرآیندها و ریشه های استاندارد ISO 9001 را کشف کنید.

بیاموزید که چگونه ISO 9001 به کسب‌وکارها سود می‌رساند و کیفیت را بهبود می‌بخشد.

آموزش تخصصی از کارشناسان ایزو معتبر سیستم کاران .

آموزش مناسب برای تمامی سطوح در یک سازمان.

 

ISO 9001 چیست؟

ISO 9001 یک استاندارد بین المللی مورد توافق برای ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت، شامل فرآیندها، سیاست ها و رویه های مورد نیاز برای بهبود و حفظ محصولات و خدمات با کیفیت بالا است. این برنامه برای کمک به مشاغل در هر اندازه و همه بخش ها – از جمله شرکت های کوچک و متوسط، شرکت ها، خیریه و دولت – برای کارآمدتر شدن و بهبود رضایت مشتری طراحی شده است.

سیستم های مدیریت کیفیت زیربنای ISO 9001 است. این استاندارد به کسب و کارها امکان می دهد تا بر مشتریان، رهبری، مشارکت کارکنان و فرآیندها تمرکز کنند تا به طور مداوم نیازهای مشتری را برآورده کنند و از انتظارات آنها فراتر روند.

ایزو 9001 مهمترین و اصلیترین و اساسیترین نوع گواهی ایزو بشمار میاید که مادر کلیه استانداردهاست. الزامات کیفی و لازم و اساسی کلیه استانداردها درون ایزو 9001 تعریف شده است.

 

چرا باید یک دوره ISO 9001 را بگذرانیم؟

آموزش ISO 9001 ما از درک چگونگی بهبود کارایی سازمانی، کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری توسط استاندارد پشتیبانی می کند. این به شما امکان می‌دهد ببینید که استاندارد کجا می‌تواند خطرات را شناسایی کرده و به آنها رسیدگی کند و الزامات قانونی را در برخی بخش‌ها برآورده کند.

پس از تکمیل، خواهید فهمید که چگونه اخذ گواهینامه ISO می تواند مزیت رقابتی ایجاد کند و منجر به صلاحیت به عنوان پیمانکار ترجیحی و کیفیت برای مناقصه های تجاری بزرگ تر و با بودجه دولتی شود.

آموزش ایزو 9001 بعنوان اصلی ترین و اساس و بنیان دیگر انواع استانداردها بسیار حائز اهمیت هست. یادگیری فرآیندهای ایزو 9001 پایه ی درک دیگر استانداردهای عمومی و تخصصی بشمار میاید. یک مجموعه آموزش دیده و مدیران کارآمد و متبحر در حوزه ایزو 9001 قطعا موفقتر از دیگر مجموعه ها خواهند بود.

مجموعه شما می تواند از خدمات آموزشی رایگان مرکز ما در مجموعه خودتان استفاده نماید.

 

اهداف و نتایج آموزشی

درک مزایای ISO 9001 و مراحل مربوط به صدور گواهینامه ایزو می تواند به شما در برنامه ریزی و اجرای موثر استاندارد کمک کند.

با گذراندن دوره آموزشی ISO 9001 ما قادر خواهید بود:

یک نمای کلی از فرآیندها، سیاست ها و رویه های مورد نیاز برای ISO 9001 به دست آورید.

بیاموزید که چگونه گواهینامه ISO 9001 می تواند برای سازمان شما مفید باشد.

اهمیت گواهینامه معتبر مانند اعتبار سیستم کاران را درک کنید.

فرآیند صدور گواهینامه ISO 9001 و مراحل کلیدی اجرای آن را شرح دهید

درباره نقش ممیزی نظارت سالانه بیاموزید

 

محتوای دوره آموزشی ISO 9001

  1. معرفی

در مورد ریشه های استاندارد ISO 9001 بیاموزید و تعریف آن را درک کنید.

 

  1. مزایای گواهینامه ISO 9001

کشف کنید که چگونه گواهینامه ISO 9001 می تواند برای سازمان شما مفید باشد، از جمله توسعه فرآیندهای کارآمدتر، کاهش هزینه های داخلی و قرار دادن مشتریان در اولویت با افزایش کیفیت محصول و خدمات فراتر از انتظارات مشتری.

 

  1. اعتباربخشی

اشکال مجوز ISO موجود و اهمیت انتخاب اعتبار را در طول فرآیند صدور گواهینامه کشف کنید. مطمئن شوید که یک گواهی ایزو دارای اعتبار هست. از اعتبار یک مرجع صدور ایزو ، اطمینان پیدا کنید. درباره میزان اعتبار یک گواهی ایزو اطلاعات کافی به دست آورید. از اینکه گواهی iso رجیستری شده و قابل استعلام باشد. جهت انتخاب یک مرجع معتبر ایزو با اطلاعات کافی و آگاهی کامل از نحوه رجیستری آن اقدام نمایید.

 

  1. فرآیند صدور گواهینامه

در مورد فرآیند صدور گواهینامه و مراحل مربوط به اجرای استاندارد در سراسر تجارت خود، از جمله ساختن یک QMS قوی، ممیزی های مرحله 1 و مرحله 2، و نقش ممیزی نظارت سالانه، بیاموزید.

 

نحوه ارائه دوره

آموزش ISO 9001 ما یک دوره تعاملی شامل ویدئو، ارائه و فرمت های پرسش و پاسخ است. دوره ها با استفاده از مرورگر وب از طریق پهنای باند در رایانه های شخصی لپ تاپ و رومیزی و دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند قابل دسترسی هستند. شما می توانید با سرعت خود مطالعه کنید و پیشرفت خود را حفظ کنید. آموزش در سطح سازمان را می توان به عنوان بخشی از ممیزی های ISO برای نشان دادن شواهدی از انطباق ثبت کرد.

پلتفرم‌های آموزشی ما از یادگیری سازمانی پشتیبانی می‌کنند و اجازه می‌دهند عملکرد دوره ثبت و نظارت شود. نرم افزارهای آموزشی ما به شما کمک می کند تا سیستم مدیریت ISO خود را به عنوان بخشی از تمامی گواهینامه های جدید، با دسترسی به کارشناسان ISO ، راهنماها و دانلود طرح ها و گزارش های ممیزی بسازید.

ما طیف وسیعی از دوره ها را ارائه می دهیم، از دوره های مقدماتی گرفته تا دوره های پیشرفته ISO . ما از فرآیند صدور گواهینامه شما با آموزش های داخلی، با آموزش های سفارشی در دسترس پشتیبانی می کنیم.

One Response

  1. ما یه شرکت بزرگ تهیه و پخش و تولید مصالح ساختمانی هستیم میخوایم گواهینامه ایزو 9001 رو بگیریم و ضمن دریافت ایزو 9001 پرسنل رو هم آموزش اولیه بدیم. میخوایم از مشاوره شما استفاده کنیم. هزینه این آموزش برای چند جلسه توجیهی که می دونید مورد نیازه چقدر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینکهای مفید و مرتبط