اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

اخذ ایزو- دریافت ایزو – گرفتن ایزو – صدور ایزو

اخذ ایزو- دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو
5/5 - (1 امتیاز)

اخذ ایزو-دریافت ایزو – گرفتن ایزو – صدور ایزو

اخذ ایزو- دریافت ایزو – گرفتن ایزو – صدور ایزو می توانید به سهولت و آسانی به این منوال اقدام کنید. در ابتدا با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید. پس از دریافت اطلاعات لازمه ، فرم ایزو را حتی به صورت اینترنتی دریافت کنید. و فرم درخواست ایزو را با دقت کافی پر نمایید. مرکز سیستم کاران که به عنوان بزرگترین و معتبرترین و با سابقه ترین مرکز فعال در زمینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو هست. گواهی نامه ایزو معتبر و اصیل را به شرکت شما ارائه میدهد. می توانید گواهی ایزو معتبر و اصیل متناسب نیاز و شرایط سازمان خود را از مرکز ما بخواهید.

     جهت دریافت ایزو ، اخذ ایزو ، صدور ایزو ، گرفتن ایزو در ابتدا با مرکز سیستم کاران _ سازمان مرکزی تماس بگیرید. و اطلاعات اولیه را در خصوص ایزو و اخذ ایزو و اصالت ایزو و استعلام ایزو و مراجع صادر کننده ایزو و ایزو معتبر و هر آنچه درباره ایزو می خواهید بدانید، بگیرید. و در حین اینکه اطلاعات لازمه را دریافت می کنید. گواهی نامه ایزو با کمترین هزینه و کمترین زمان متناسب نیاز خود را مشاهده و انتخاب کنید. اطلاعات مهم در خصوص نحوه دریافت ایزو و اخذ ایزو ، را اینگونه می توان دسته بندی کرد.

 اطلاعات مهم در خصوص نحوه دریافت ایزو و اخذ ایزو

لیست مراجع ثبت و صدور و شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو را اصطلاحا CB می نامند

CB های صادر کننده گواهی ایزو معتبر کدامند؟

شرکتهای صادر کننده ایزو یا همان CB ها از کجا مجوز فعالیت می گیرند و می توانند اقدام به صدور گواهی نامه ایزو کنند.

شرکتهای اعتبار دهنده و مجوز دهنده را به CB ها ( مراجع صادر کننده ایزو ) ی فعال در زمینه گواهینامه ایزو را اصطلاحا AB می گویند.

لیست AB های دارای اعتبار بین المللی و جهانی در ایران

هر CB یا همان مراجع صادر کننده ایزو تحت اعتبار یک AB ( اعتبار دهنده گواهی ایزو ) فعالیت کرده و از طریق آن AB اعتبار میگیرد.

مراحل اخذ ایزو ، مراحل دریافت ایزو ، مراحل صدور ایزو ، مراحل گرفتن ایزو

روش شناخت اصالت گواهینامه ایزو

چگونگی شناسایی گواهی نامه ایزو اصل از گواهی نامه ایزو تقلبی

سیستم مدیریت قلابی با درج اسامی و عناوین مختلف با اهدای تندیسهای قلابی و تقلبی ایزو و یا ایزو اصل بدون سیستم .

  گواهینامه ایزو تقلبی

شرکتهای تقلبی و قلابی با ذکر اسامی و القاب نامربوط با اسامی سازمان ملی استاندارد ایران همچون داشتن پروانه رسمی. سازمان ملی استاندارد اعتبار و مجوز صدور گواهی نامه ایزو و فعالیت در حوزه صدور ایزو را به شرکتهای مشاور نمی دهد پس شرکتهای مشاوره حق صدور گواهی نامه ایزو و مجوز آن را ندارند.

  چگونه به اصالت گواهی نامه ایزو پی ببریم و ایزو اصل را بشناسیم؟

  شرایط اخذ گواهینامه ایزو چیست؟

  مراحل پیاده سازی ایزو چطور و چگونه است؟

سوالات متعدد در خصوص ایزو اصل و ایزو تقلبی ، سیستم اصلی و تقلبی ، گواهینامه ایزو اصل و تقلبی ، مستندات تقلبی ، مدرک ایزو با اصالت و قلابی ، تندیس اصل و قلابی ، تقدیر نامه اصیل و قلابی

 مراقب دلالان و افراد و شیاد و کلاهبرداران غیر حرفه ای در زمینه پیاده سازی ایزو باشید و از خدمات سازمانها و شرکتهایی استفاده کنید که چه در کشور ایران و چه خارج از ایران بتوانند و قابلیت این را داشته باشند که به ضورت خضوری و فرستاندن کارشناس و یا مشاور پیاده سازی ایزو خدمات لازمه را ارائه کنند.

مراجع صادر کننده ایزو معتبر

      هر کشوری برای خود یک یا حتی چند AB رسمی و یا دولتی و قانونی دارد و کلیه این AB ها درون نهاد بین المللی IAF عضو هستند و عضویت IAF را دارند. سازمان استاندارد جهانی ایزو که کلیه استانداردهای ایزو در آنجا تهیه و تدوین و منتشر می گردد فقط IAF را تایید کرده و معتبر می داند. پس IAF را بایستی منحصر به فرد دانست و با این تفاسیر هیچ نهاد دیگری مجوز اعتبار دهی را ندارد و نهادها و صادر کنندگان و شرکتهای تقلبی با القاب مختلف و اسامی دهن پر کن که با تبلیغات غیر حرفه ای همچون مستندات تقلبی و تقدیر نامه های تقلبی دهان پر کن و سیستمهای قلابی سعی در فریب اذهان متقاضیان اخذ ایزو دارند، هیچ یک مجوز صدور ایزو ندارند.

    بسیاری شرکتها هم در این میان هستند که مجوز کار و فعالیت دیگری را دارند ، اما میایند و با سوء استفاده از عدم اطلاع و آگاهی متقاضیان اخذ ایزو با بازی با کلمات و اسامی ساختگی در حوزه ثبت و صدور ایزو سعی در موجه نشان دادن خود دارند.

    سازمان عظیم سیستم کاران با ارائه خدمات مشاوره رایگان در حوزه پیاده سازی انواع استاندارهای ایزو و ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو در خدمت متقاضیان محترم می باشد . قبل از انجام هر کاری حتمأ اطلاعات اولیه فنی و حقوقی شرکتهای مشاوره و ثبت و صدور ایزو را جویا شوید. سپس اقدام نمایید. این اطلاعات خیلی مهم در دریافت ایزو ، اخذ ایزو ، گرفتن ایزو ، صدور ایزو را از سیستم کاران بخواهید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط