اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

دریافت گواهینامه های ایزو
5/5 - (10 امتیاز)

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

سیستم کاران – سازمان مرکزی سیستم کاران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز من باب صدور گواهینامه ایزو ، گواهی نامه ایزو ، دریافت ایزو ، اخذ گواهی ایزو در حوزه ی خاورمیانه با عملکرد ارتقای سطح سازمانی متقاضیان و درخواست کنندگان عزیز بابت شرکت درون مناقصات و یا بازارهای جدید ملی و بین المللی.

جهت کسب اعتبار و یا اخذ امتیاز لازمه برای شرکت توی مناقصات ملی و همچنین بین المللی می توانید. با اخذ و دریافت و انواع گواهی نامه های ایزو و متناسب با شغل و فعالیت خود راه را هموار نمایید.

نحوه اخذ گواهینامه ایزو

گواهی نامه ایزو عباراتی پر کاربرد، علی الخصوص من باب شرکتهای تولیدی و همچنین شرکتهای پیمانکاری هست. اما غالبا در مورد چگونگی و نحوه ی دریافت گواهینامه ایزو ISO اطلاعات و آگاهی ندارند و از روند و مراحل اخذ و دریافت گواهی ایزو آگاهی لازم فنی و حقوقی را ندارند.

سیستم کاران از بزرگترین و همچنین با سابقه ترین مراکز فعال جهت استناد مدارک موجود آمادگی این امر را دارد که در مقام سازمانی عام المنفعه ، متقاضیان و شرکتهای متقاضی اخذ گواهی نامه ایزو را راهنمایی نماید و کلیه ی زیرساختها و خدمات مرکز را برای شرکت شما به طور کاملاً رایگان به وجود می آورد. بنابراین با دسترسی به  کلیه ی مستندات که پیاده سازی میشد و به طور رایگان انجام می گیرد.

گواهینامه ایزو ارزان و فوری

اخذ گواهینامه ایزو با کمترین زمان و هزینه گواهینامه ISO را دریافت نمایید. اخذ گواهی نامه ایزو در کمترین زمان ممکنه متناسب نیاز شما از قابلیتهای مرکز ماست. همچنین جهت اخذ کلیه ی اطلاعات لازم در خصوص ایزو (ISO) کافی هست شما با یک تلفن بسیار ساده بیایید و از خدمات رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران استفاده نمایید.

انواع گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو دارای شمارههای مختل هست و هر کدام از شماره های ایزو نشانگر یک استاندارد خاص در حوزه خاصی هست. مثلأ گواهی نامه ISO9001 به گواهینامه مدیریت کیفیت در حوزه تولیدات یا خدمات و یا پروژه میگویند. اخذ گواهی ایزو 9001 تحت عنوان اصلی ترین و مهمترین استانداردهای موجود در دنیا و جهان می باشد. ایزو 9001 از سری استانداردهای ایزو 9000 هست و بنابراین فقط برای استاندارد ISO9001 گواهینامه صادر می شود.

بعد از دریافت و اخذ ایزو 9001 دو استاندارد دیگر که کاربرد زیادی دارند عبارتند از: ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و اغلب شرکتها و سازمانها و نهادها به دنبال آن هستند. همچنین بایستی به این نکته اشاره کرد که اخذ سه گواهینامه ایزو 9001 و گواهینامه ایزو 14001 و گواهینامه ایزو 45001 و در حقیقت سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم مدیریت زیست محیطی و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی منجر به ایجاد سیستم مدیریت یکپارچه یا همان IMS می شود.

اصالت استعلام گواهینامه ایزو

اصالت گواهینامه ایزو نیز بسیار بسیار مهم هست. بسیاری از افراد یا شرکتهای سودجو متاسفانه با سواستفاده از القاب و انصاب مختلف و متفاوت که اصلاً این القاب به ایزو ربطی ندارد و مربوط نیستند. خودشان را معتبر و دارای اعتبار می دانند. و با سواستفاده از میزان عدم آگاهی متقاضیان ایزو سوء اقدام به صدور گواهی غیر اصیل بجای گواهینامه اصلی می کنند. گواهی ایزو غیر اصل را به جای ایزو اصل قالب می کنند. متقاضیان محترم اخذ گواهی ایزو اصیل بایستی بدانند که تنها مرجع بین المللی جهت تعیین اصالت مدرک ایزو نهاد بین المللی IAF می باشد.

بسیاری شرکتهای سودجو به جز نهاد IAF نهادهای دست ساز خود را معرفی می نمایند. نهادهایی که هیچ گونه اصالت و ریشه ای ندارند و حتی در سایت WWW.ISO.ORG فقط و فقط نهاد بین المللی IAF مورد تایید قرار گرفته و تمام کشورها درون IAF عضویت دارند. از کشور ایران نیز، مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران – سازمان ملی استاندارد ایران در IAF عضویت دارد. یعنی اینکه هیچ مرجعی و یا سازمانی یا نهادی به جز مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران ، درون ایران صلاحیت قانونی ندارند.

مراجع صادر کننده ایزو تقلبی

بسیاری از افراد سودجو با اینکه زیر نظر مراجع اصلی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران نیستند. خودشان را به جاهای دیگری همچون سازمان نظام پزشکی ، وزارت بهداشت ، وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی یا اداره صنعت ، معدن و تجارت و ….. متصل میکنند. و با این القاب و عناوین و اسامی سازمانها و شرکتهای متقاضی گواهی ایزو را اغفال می نمایند. در حالی که اخذ گواهینامه ایزو اصلأ هیچ ربطی به اداره ی صنعت ، معدن و تجارت ندارد. و چنانچه کسی مدعی این هست که از سوی اداره صنعت ، معدن و تجارت مجوز دارد و گواهی نامه ایزو صادر می نماید. قطعأ کلاهبردار هست. و از یک مجوز در یک زمینه ی دیگری در زمینه ی ثبت و صدور گواهی نامه ایزو دارد سوء استفاده می کند. در حال حاضر تنها مرجع اصلی و قانونی صدور گواهی ایزو در ایران سازمان ملی استاندارد – مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران است.

مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران خود درون نهاد بین المللی IAF عضوهست و عضویت دارد و IAF تنها مرجع رسمی مورد تأیید سازمان استاندارد جهانی ایزو است.

مراجع صادر کننده ایزو در ایران

البته خیلی از مراجع غیر IAF هستند که در ایران و در سایر کشورها فعال هستند که این مراجع اقدام به صدور انواع گواهینامه های ایزو ISO می کنند. کلیه ی این برندها برای خود سازوکارهایی دارند و از لحاظ اعتبار قطعأ در حد گواهینامه ایزو اخذ شده ، IAF ی دارای اعتبار نیستند. اما که در ایران و در خیلی کشورها کاربرد در حد اعتبار خودی را دارد. در هر حال هر نوع گواهی نامه ایزو صادر شده به غیر از ایزو های تحت اعتبار IAF را می توان اصطلاحا گواهی غیرIAFی نامید. و مراجع غیر IAF همه در یک سطح هستند و تحت عنوان غیر IAF ی هستند. حالا هر کسی که آمده و آن برند را ایجاد کرده است، برند و یا همان CB صادر کننده ی خودش را معتبر و دارای اصالت و در سطح عالی می داند و بقیه ی رقبای خود را ناشیانه نامعتبر و همچنین شیاد و کلاهبردار می خواند. در حالیکه خود نیز از همان دسته و گروه غیر IAF هست.

سیستم کاران

مرکز سیستم کاران بعنوان بالاترین مرجع اطلاع رسانی و همچنین مرکزی عام المنفعه همواره و همیشه در ابتدا متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو را راهنمایی می کنند و بعد از آگاه سازی ، متقاضیان خودشان متناسب نیازهای واقعی خود شامل سطح اعتبار گواهی نامه ایزو و درخواستی ، هدف از اخذ گواهی ایزو ISO ، زمان مورد نیاز اخذ ایزو ، هزینه و مبلغ دریافت ایزو و سایر سیستمهای کلان و اصلی خود اقدام به انتخاب گواهینامه ایزو دارای سطح اعتبار IAF و یا گواهینامه ایزو دارای سطح اعتبار غیر IAF می نماید.

قبل از انجام هر گونه اقدامی ، بهتر است با کارشناسان سازمان تماس گرفته و این اطلاعات خیلی خیلی مهم را قبل گرفتن گواهینامه ایزو کسب نمایید تا خدایی ناکرده بجای گواهینامه ایزو با اعتبار IAF یک گواهی نامه با اعتبار غیر IAF نگیرید ، ولی هزینه گواهیامه ایزوی IAF را داده باشید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط