اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

اخذ گواهینامه ایزو – دریافت گواهینامه ISO

با امتیاز دهی ما را همراهی نمایید

اخذ گواهینامه ایزو – دریافت گواهینامه ISO

اخذ گواهینامه ایزو چگونه است؟

نحوه دریافت گواهینامه ایزو ؟

گرفتن گواهی نامه ایزو ISO

مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ایزو ISO

متقاضیان اخذ و دریافت گواهینامه ISO وقتی که می خواهند ایزو بگیرند با سوالات متعددی روبرو می شوند.  اولین و مهمترین و اصولی ترین سوال اینست که گواهینامه ایزو چیست؟ غالب افراد نیز در خصوص ایزو و گواهینامه ایزو ISO اطلاع چندانی ندارند. آنها بایستی در ابتدا بایستی به تعریف درستی از ایزو برسند و اینکه اصلا گواهی نامه ایزو چیست؟

ایزو ISO چیست؟

ایزو یک سازمان بین المللی هست که استانداردها درون آن سازمان تدوین و تهیه می شوند. تمامی استانداردهای ایزو درون سازمان جهانی ایزو تهیه و تدوین و تایید می شوند. سپس منتشر خواهند شد. ایزو ها تعدادشان زیاد هست و انواع و اقسام زیادی دارند. انواع ایزو به واسطه ی یک کد 4 الی 5 رقمی از هم متمایز می شوند و قابل تشخیص هستند.

مثلا ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت ، ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای که این سه استاندارد مهمترین و عمومی ترین انواع استاندارد ایزو محسوب می گردند که مورد نیاز تمامی شرکتها فارغ از نوع فعالیت و حوزه کاری آنهاست.

به جز این استاندارد های ایزو عمومی ، یکسری استانداردهای تخصصی ایزو نیز هستند که با توجه به زمینه فعالیت سازمان تعیین می گردند. مثلا ایزو 29001 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، ایزو 22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی ، ایزو 27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات و بسیاری از سیستمهای مدیریت خصوصی یا همان گواهینامه های ایزو تخصصی دیگر که با توجه به حوزه فعالیت هر سازمان تعیین می شوند و تعدادشان نیز بسیارست و بخش اعظم ایزو را ایزو های تخصصی تشکیل می دهد.

گواهینامه ایزو ISO چیست؟

وقتی که تمامی ایزو ها طراحی و پیاده سازی گردید در قالب یک گواهینامه منتشر می گردد. گواهینامه ایزو برای سازمانهای مختلف با اهداف مختلف اهمیت دارد و به بیان دیگر سازمانها با اهداف و مقاصد مختلف به دنبال اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو می روند تا یک سیستم مدیریتی منسجم در سازمان خود مطابق الزامات استاندارد ISO ایزو طراحی کنند.

هدف از اخذ گواهی نامه ایزو ISO چیست؟

شرکتها جهت اخذ و دریافت گواهینامه ایزو اهداف و مقاصد متعددی دارند و اهداف شرکتها از گرفتن گواهی ایزو متفاوت هست که اهداف شرکتها را می توان چنین طبقه بندی نمود:

اخذ گواهینامه ایزو برای صادرات به کشورهای دیگر

دریافت گواهینامه ایزو برای شرکت در مناقصات

گرفتن گواهینامه ISO برای صادرات در یازارهای جهانی

اخذ گواهی نامه ایزو برای تبلیغات

اخذ گواهینامه ایزو برای رقابت با رقبای همکار

دریافت گواهینامه ایزو برای جلب مشتریان بیشتر

گرفتن گواهی ایزو جهت وارد شدن درون بازارهای ملی و بین المللی

اخذ ایزو برای پیاده سازی واقعی استانداردهای ایزو ISO

دریافت ایزو جهت اضافه شدن به ووندوور لیست کارفرماها

مراحل دریافت گواهی نامه ایزو

نحوه اخذ گواهی ISO ، روش دریافت ایزو ISO ، مراحل گرفتن گواهینامه ایزو ، نحوه ثبت و صدور گواهی ISO ، مدارک لازم جهت اخذ گواهی ایزو ISO ، آیزو IZO بسته به عوامل متعددی متفاوتند به این معنا که چنانچه مرجع صادر کننده ایزو اصیل باشد و تحت اعتبار IAF باشد قطعا گواهی نامه ایزو اینچنینی با شرایط سخت تر صادر خواهد شد و مراحل بایستی با دقت و کامل تر طی بشود مثلا ممیزی در این قبیل مراجع با سختگیری بیشتری صورت می پذیرد و پیاده سازی ISO نیز با سختگیری بیشتری همراه خواهد بود.

چنانچه یک مرجع غیر IAF باشد ممیزی ساده خواهد بود و صوری و ظاهری و پیاده سازی نیز اختیاری خواهد بود پس پر واضح هست که گواهی نامه های ایزو غیر IAF در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه صادر می گردند و ضمن اینکه کار راه اندازند و حتی درون مناقصات در اکثر موارد قابل استفاده هست و حتی یکساعته نیز صادر می شوند و دارای اعتبار داخلی هستند.

گواهینامه ایزو تقلبی

در بین این مراجع افراد کلاهبرداری نیز هستند که گواهی ایزو تقلبی پرینتی بدون اصالت را با هزینه های گزاف و ادعای اعتبار ارائه می دهند، جهت شناخت مراجع معتبر صادر کننده گواهینامه ایزو ISO با سیستم کاران تماس بگیرید. مراجع غیر IAF اصالت گواهی ایزو اصیل و با اصالت را ندارند مثلا مرجعی با عنوان ASCB قطعا اصالت IAF ندارد و چنانچه ادعای اصالت کند فقط کافیست گواهینامه صادره اش را به سازمان ملی استاندارد نشان دهید تا متوجه شوید که گواهینامه اش اصالت IAF ندارد، پس بایستی شرکتها آگاه باشند تا در دام چنین ادعاهای دروغین گرفتار نشوند و گواهینامه ایزو غیر IAF را به جای IAF بهشان ارائه دهند. گواهینامه ایزو اصیل درون سایت IAF قابلیت رهگیری و رجیستری را دارد و قطعا درون سایت IAF قابل مشاهده هستند.

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از اولین و بزرگترین مراکز مشاوره و ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO با مشاورین خبره به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان محترم می باشد کلیه خدمات مشاوره مرکز رایگان بوده و تنها با یک تماس اطلاعات لازمه را درخصوص گواهینامه ایزو و اخذ گواهینامه ایزو از مراجع معتبر ملی و بین المللی در اولین فرصت و با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط