اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

اخذ گواهینامه ISO اصلی

اخذ گواهینامه ISO اصلی
5/5 - (1 امتیاز)

اخذ گواهینامه ISO اصلی

اخذ گواهینامه ISO اصلی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی رواج بسیاری دارد. و همچنین با افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، مسئولان سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در هر حرفه و شغلی به سوی دریافت گواهینامه ایزو اصلی می روند. و با هم هماهنگ شدن با استانداردهای روز سازمان جهانی ایزو می‌خواهند مجموعه خود را به یک برند قدرتمند تبدیل کنند. مسلماً هنگامی گواهینامه ایزو اصلی و رسمی صادر می‌شود که مرجع صادر کننده آن یک مرجع رسمی و بین المللی باشد. اخذ گواهینامه ایزو اصلی منجر به افزایش کیفیت محصولات و خدمات، افزایش تنوع کالاها و خدمات برتر می گردد و بهبود مستمر و سودآوری را افزایش می‌دهد. در دنیای امروز اگر سازمان و شرکتی گواهینامه ایزو اصلی را اتخاذ نکند کم کم محکوم به زوال و شکست میشود.

استعلام صحت مراجع صدور گواهینامه ISO اصلی

با توجه به اینکه امروزه مراکز بسیار زیادی در حوزه اخذ و صدور گواهینامه ایزو فعالیت می کند اکثر متقاضیان گواهینامه ایزو اصلی دچار استرس و سردرگمی شده اند و نمی دانند از چه راهی اصالت و اعتبار یک مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو را تشخیص دهند و از طریق آن اقدام به دریافت گواهینامه ایزو اصلی کنند.

روشهای استعلام اعتبار گواهینامه ایزو

در این مقاله چند راه برای تشخیص اصالت و اعتبار مراجع صدور گواهینامه ایزو ارائه می شود. که شما می توانید با استفاده از آن روش‌ها فیک یا تقلبی بودن مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو را استعلام بگیرید. هنگامی که شما با یک مرکز مشاوره و اطلاع رسانی ایزو تماس برقرار می کنید. یک نام و یک برند را به عنوان مرجع صدور گواهینامه ایزو بین‌المللی به شما معرفی می کند.

1- ورود به سایت NACI  در صورتی که از NACI تنها مرجع اصیل ایرانی گواهی ایزو خود را گرفتید.

این است که می توانید به سایت رسمی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI که عضو سازمان جهانی ایزو می باشد وارد شوید. در سایت NACI نام تمام مراجع صدور گواهینامه بین المللی در یک لیست نوشته شده و در صفحه مجازی منتشر شده است. اگر نام مراجع صدور گواهینامه ایزو مورد نظر داخل سایت بود پس مرجع صدور گواهینامه ایزو رسمی و معتبر می‌باشد.

2 – ورود به سایت ایزو و سپس IAF و یا ورود مستقیم به سایت IAF

راه دوم استعلام این است که به طور مستقیم وارد سایت سازمان ایزو ISO شوید و از آنجا بر روی لینک انجمن اعتباردهندگان بین‌المللی IAF بزنید و وارد سایت شوید و بعد از آن نام مرکز و کشور اعتبار دهنده AB را پیدا کنید و وارد سایت نهاد اعتبار دهنده شوید و در مرحله بعد بر روی AB مرکز اعتبار دهنده کلیک کنید و وارد سایت آن شوید و نام مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو یعنی CB را جستجو نمایید. اگر نام مرجع صدور گواهینامه ایزو مشاهده شد از صحت و اعتبار مرجع گواهینامه ایزو اطمینان حاصل نمایید و اگر مشاهده نشد به طور قطع مرجع صادر کننده ایزو بدون اعتبار می‌باشد. راه سوم استعلام این است که با مرکز مشاوره سیستم کاران تماس برقرار کنید. و از راهنمایی مشاوران و کارشناسان مرکز جهت تشخیص رسمی بودن یا تقلبی بودن مرجع صدور گواهینامه ایزو کمک بگیرید. و در نهایت از اصلی بودن یا فیک بودن مرجع صدور گواهینامه ایزو و گواهینامه ایزو اصلی استعلام بگیرید.

مدارک لازم برای دریافت گواهینامه ISO اصلی بین المللی

درخواست کنندگان گواهینامه ایزو اصلی می توانند. مدارک لازم و مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ایزو را به صورت رایگان از مرکز مشاوره سیستم کاران دریافت نمایند. مدارک لازم شامل فرم درخواست یا ثبت‌نام ایزو و پکیج کامل مستندات ایزو می‌یاشد که برگرفته از قوانین و دستورالعمل‌های مرتبط به تمام انواع گواهینامه‌های ایزو است که شرکت متقاضی قصد طراحی و پیاده سازی آن را در سطح مجموعه اش دارد. یک سری از مراکز مشاوره مدارک لازم را در قبال دریافت هزینه های سنگین در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می دهند ولی مرکز سیستم کاران به خاطر داشتن چندین سال تجربه کاری و تسلط کامل بر تمامی مستندات انواع گواهینامه های ایزو تدوین شده از سوی سازمان جهانی استاندارد و تسلط کافی در پیاده‌سازی تمامی قوانین و دستورالعمل‌های ایزو در یک اقدام عامل المنفعه تمامی مستندات را به صورت فایل WORD آماده کرده است و هم به صورت رایگان در فضای مجازی منتشر کرده است و هم به صورت حضوری در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

مستندات رایگان ایزو

همچنین با ارائه مستندات و فرم درخواست گواهینامه ایزو متقاضیان و مشتریان را تا پایان صدور گواهینامه ایزو اصلی کمک و همراهی می کند. و در زمینه مشاوره و پیاده سازی مستندات کلیه خدمات را به سازمانها و شرکتها در صورت تمایل ارائه می دهد.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط