اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

از کجا مدرک ایزو بگیریم؟

از کجا مدرک ایزو بگیریم؟
4.9/5 - (125 امتیاز)

از کجا مدرک ایزو بگیریم؟

از کجا مدرک ایزو بگیریم؟ دغدغه غالب شرکتهای متقاضی اخذ و دریافت ایزو هست. ابتدا iso در منطقه کوچکی بصورت محدود فعالیت خود را شروع کرد. و با پشتکار محکمی کار خود را نشان داد. توانست کم کم همه جای دنیا سازمانهایی تاسیس کنند که همه آنها توانستند با کوشش و تلاشی که درین زمینه از خودشان نشان دادند. قادر شدند تواناییهای خودشان دراین قسمت بروز بدهند. و محصولاتی ارائه دهند که مشتریان همه قسمت جهان دوست دارند و متقاضی آن هستند که آنرا بدست بیاورند.

اهداف اخذ ایزو

سرمایه داران خواهان این هستند که کالاهای خوب و مرغوبی عرضه کنند تا خریداران راضی باشند. و بتوانند همیشه از مصرف کنندگان دایمی باشند و دوستان خودشان را ترغیب به خرید موادهای کارخانه کنند. هدف دیگری که مدیران با آن توانستند موفقیتهای عالی بدست بیاورند استاندارد بودن است. که آنها سعی کردند درهمه مراحل موسسه و شرکتهای دیگر رعایت کنند و آنرا به سطح بالاتری ارتقا دهند. تلاشها و موفقیت های روزافزون باعث شده است داوطلبان بیشتری به سمت گرفتن مدرک ایزو مایل شوند و بخواهند دنبال اخذ ایزو باشند.

مراحل اخذ ایزو

درخواست کنندگان برای اخذ ایزو درمرحله اول نیازمند گذراندن مراحلی هستند. این مراحل عبارتند از: سرمایه داران میبایست ابتدا برای دریافت ایزو ، تحقیقات و بررسیهای مورد نیاز را کنند. از تجارب دیگران بخوبی استفاده کنند. مطالعه لازم داشته باشند. وقتی علم و دانش خودشان را افزایش دهند. به سراغ مراجع معتبر برای کمک برای دریافت ایزو بروند. سپس وارد مرحله مستند سازی و پیاده سازی شوند. و در نهایت ممیزی و صدور و اخذ ایزو صورت میگیرد.

مراجع اخذ گواهی ایزو

از کجا مدرک ایزو بگیریم؟ مراجع اخذ گواهینامه ایزو کدامند؟ آنها باید مراجع ایزو یی انتخاب کنند تا با راهنماییهای خوب آنها قادر شوند به موفقیتهای مورد هدف برسند. چونکه امروزه مشاهده شده است برخی افراد سودجو و منفعت طلب اقدام بساختن موسساتی میکنند تا بدین گونه کلاهبرداری کنند و پولهای هنگفتی از متقاضیان خودشان بگیرند و بعد پابه فرار بگذراند. پس خوب است که داوطلبان دانش لازم برای منتخب شدن موسسه موردنظر داشته باشند زیرا این قسمت اهمیت ویژه ای برخوردار است. و درخواست کنندگان همگی باید دقت کامل درین مورد داشته باشند زیرا زمانیکه درین قسمت دچار بی اعتمادی شوند و مسئولان فریبشان دهند آنها اعتمادشان نسبت به سازمان ایزو ازدست خواهند داد و دیگر قادر نخواهند شد بسمت سازمانها بروند و متقاضی گرفتن اسناد شوند.

آموزش کارکنان

وقتی که مرجع انتخاب شد کارمندان بسراغ کارفرمایان میروند و از آنها درخواست میکنند راهنمایی که مورد نیاز است به آنها داده شودو کمکشان کنند تا مراحل ابتدایی بخوبی پشت سر بگذرانند و قادر خواهند شد کارخانه هایی تاسیس کنند که بتوانند با مشاوره هاییکه کارشناسان به آنها میدهند شرکتشان هدایت و کنترل کنند. مشاوران هم به درخواست انها پاسخ مثبت میدهد و راهنمایی های لازمی که برای مدیران نیاز هست بخوبی انجام میدهند و به آنها میگویند چون که شما در قسمت ابتدایی کار هستید، اطلاعات و دانش ناچیزی درین مورد دارید نمیتوانید موسسه خودتان را درست هدایت کنید و عملکردتان در محیط شرکت ضعیف است.

اداره کردن سازمان و کارمندان ابتدا سخت است و بخوبی آنها را را راهنمایی میکنند و اگر مشکلی داشتند حتما آن را از بین میبرند و هدفشان این استکه هر داوطلبیکه دوست دارد درین شغل پیشرفتی داشته باشد و به هدفی که مقصودش هست برسد با کمک آنها برسند. چون که توانایی و ظرفیت هر سرمایه دار با دیگری کاملا متفاوت است و کارشناسان باتوجه به قابلیت و ارزیابی توان مدیران به آنها مشورتهای موردنیاز داده میشود. و آنها با کمال دقت تلاش خودشان میکنند تا بتوانند دراین راستا گامهای محکمتری بردارند زیرا تا خودشان نخواهند هیچ پیشرفتی بوجود نمی آید.

مشاوره ایزو

مشاوران ابتدا برای ارزیابی و سنجش مدیران و کارایی و توان آنها پرسشنامه هایی به آنها میدهند تکمیل کنند ودر صورتیکه شرکتی دارند همراه پرونده موسسه شان به کارمندان بدهند. کارشناسان ایزو می ایند و بخوبی مدارک را مورد بررسی همه جانبه قرار میدهند تا هیچ گونه نقص یا ایرادای نداشته باشد. اگر مانعی مشاهده کردند فورا بسرمایه داران اعلام میکنند تا زودتر مشکلات موجود را برطرف کنند تا مراحل بعدی را بخوبی راهنماییشان کنند. وقتی مدیران دیدند مورد تایید مسئولان قرار گرفتند و ضوابطی که برای آنها مقرر شد را اعمال کردند برایشان گواهینامه ایزو صادر میشود. و آنها براحتی و سهولت میتوانند ساختمانهایی جهت هدف خواسته شده تاسیس کنند یا اگر کارخانه دارند با مشورت کردن مشاوران خوب و با تجربه عملکرد و کارایی شرکتشان در مسیر مقصودشان تغییر دهند بگونه ایکه دچار هیچ ضرر و خسرانی نشوند.

وقتی جهت موسسه متغیر شد آنها به آسانی و کمکهای مشاوران خواهند توانست کارخانه شان هدایت و اداره کنند و بر کارهای کارمندان خود بصورت مداوم نظارت تام و جامعی داشته باشند تا هیچ کدام دچار لغزش کاری نشوند و وظایف خود رابخوبی پشت سر بگذراند.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

One Response

  1. درود وقتتون بخیر
    بعد از درخواست مدرک ایزو برای آموزش کارکنان باید چیکار کرد منظور اینکه باید تمام کارکنان و پرسنل به مرکز مشاوره بیان یا شما کارشناس مربوطه را به شرکت ما می فرستید؟ هزینه مشاور به همراه مدرک ایزو حدودا چقدر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط