اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

استعلام صحت گواهینامه ISO

استعلام اعتبار گواهینامه ایزو
5/5 - (5 امتیاز)

استعلام صحت گواهینامه ISO

عبارات کلیدی جهت استعلام صحت گواهینامه ISO

استعلام صحت و اصالت گواهینامه ISO ، استعلام گواهینامه‌های ایزو ، بررسی اصالت گواهینامه ایزو ، صحت اعتبار گواهی ISO ، استعلام گواهی ایزو ، چگونه می‌توان استعلام گواهینامه ایزو را انجام داد؟ اعتبار سنجی گواهینامه ایزو چگونه است؟ نحوه سنجش و بررسی اعتبار گواهینامه ایزو چگونه است؟ آموزش استعلام صحت گواهینامه ایزو چگونه است؟ ربجستر گواهینامه ایزو ، بررسی اصالت گواهینامه ایزو از سایت IAF ، بررسی اعتبار گواهینامه ISO توسط سایت IAF ، نحوه تشخیص اصالت و اعتبار گواهینامه ایزو مراجع اصل از مراجع تقلبی ، چگونه گواهی‌نامه ایزو را اعتبار سنجی کنیم؟ سایت اعتبار سنجی مراجع ایرانی کدام است؟

اهمیت اعتبار گواهینامه‌های ISO

سنجش و اعتبار گواهینامه‌های ISO برای سازمان‌ها و شرکت‌ها بسیار مهم و ضروری می‌باشد. زیرا سازمان یا شرکتی که درخواست گواهی نامه ایزو را دارد. به جهت سطح ارتقا فرآیندهایش و ایجاد یک سیستم مدیریتی قوی در مجموعه‌اش ملزم به طراحی و پیاده سازی قوانین و الزامات مدون از سوی سازمان استاندارد جهانی ایزو می‌شود. حال اگر گواهینامه ایزو دریافتی سازمان جعلی و بدون اعتبار باشد. مسلما از یک مرجع بدون اعتبار صدور گواهینامه ایزو هست. و مرجع صدور هم بدون داشتن آگاهی و دانش کافی کلیه مستندات را به اشتباه و با نواقص زیاد به سازمان متقاضی ارائه می‌دهد. و با وجود پرداخت هزینه‌های سنگین از جانب سازمان متقاضی به آینده و سرنوشت شغلی و کسب و کار سازمان هم صدمات زیادی وارد می‌کند.

استعلام صحت گواهینامه ISO چند مرحله دارد؟

شناسایی مرجع صدور گواهینامه ایزو جهت استعلام صحت گواهینامه ایزو

استعلام و سنجش اعتبار گواهینامه ایزو با طی چند مرحله به راحتی قابل انجام است. اولین قدم شناسایی مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو می‌باشد. مراجع صدور گواهینامه‌های زیادی متعددی در تمام کشورهای دنیا در حوزه صدور گواهینامه ایزو فعالیت می‌کنند. یکسری از مراجع صدور گواهینامه ISO بصورت قانونی و رسمی فعالیت می‌کنند ولی یکسری مراجع صدور گواهینامه ایزو هستند که متأسفانه بدون نظارت نهاد های معتبر کار می‌کنند و گواهینامه‌هایی که صادر می‌کنند با گواهینامه‌های مراجع قانونی کاملا شبیه هم می‌باشند و تشخیص گواهی از روی ظاهر برای متقاضیان بسیار سخت یا حتی غیرممکن می‌باشد. به همین جهت به هنگام اخذ گواهینامه ایزو ابتدا باید نام دقیق و کامل مرجع صدور گواهینامه ایزو را از مرکز مشاوره ایزو بخواهید. مراجع صدور معتبر و قانونی گواهینامه ایزو تحت نظارت یک نهاد بالا دستی اعتبار دهی می‌شوند. نام مراجع صدور گواهینامه ISO را Certification Body یا در اصطلاح CB می‌نامند.

شناسایی نهاد اعتبار دهنده به مراجع صدور گواهینامه ایزو

سازمان جهانی استاندارد سازی متشکل است از نمایندگان کشورهای مختلف دنیا که جهت تهیه و تدوین قوانین و دستورالعمل‌های استاندارد‌های ایزو دور هم جمع شده‌اند. هر کشور یک نهاد یا مؤسسه اعتبار دهنده دارد که بعنوان نماینده سازمان ایزو مسئول اعتبار دهی به مراجع صدور گواهینامه ایزو را دارد. نام مؤسسه اعتبار دهنده به مراجع صدور گواهینامه ISO را Accreditation Body یا در اصطلاح AB می‌نامند. در کل دنیا فقط و فقط و تنها یک نهاد رسمی بنام IAF تأسیس شده است که به تأیید سازمان استاندارد جهانی رسیده است و وظیفه اعتباردهی به AB ها را دارند.

شناسایی انجمن اعتبار دهندگان بین المللی بنام IAF

انجمن اعتبار دهندگان بین المللی یا همان International Accreditation Forum که در اصطلاح IAF نامیده می‌شود دارای یک سایت معتبر و رسمی فقط با یک آدرس مشخص WWW.IAF.NU فعالیت می‌کند و در تمام فضای مجازی و گوگل با همین آدرس جستجو می‌شود. در هنگام ورود به سایت IAF فقط با همین دامنه NU وارد سایت شوید و لیست تمامی AB های کشورهای دنیا را در آن مشاهده نمایید.

استعلام صحت گواهینامه ISO

با شناسایی تک به تک مراحل و آشنایی با مراکزی که در اعتبار دهی به گواهینامه ایزو دخیل هستند به آسانی می‌توان صحت و اصالت گواهینامه ISO استعلام و بررسی نمود. هنگامی که مطمئن شویم که AB یا مؤسسه اعتبار دهنده به CB یا مرجع صدور گواهینامه ایزو عضو انجمن اعتبار دهندگان بین المللی بنام IAF هست با شناسایی AB مورد نظر وارد سایتش می‌شویم و نام مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو را هم استعلام و جستجو می‌کنیم در صورت مشاهده نام مرجع صدور گواهینامه دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست و از اعتبار گواهینامه ایزو کاملا مطمئن می‌شویم. با این روش استعلام متوجه می‌شویم که تمامی سازمان‌هایی که در صدور گواهینامه ایزو دخیل هستند. بصورت کاملا قانونی و رسمی استاندارد‌های سازمان ایزو را برای سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی اعمال می‌کنند. در نتیجه گواهینامه ایزو صادر شده اصیل و معتبر خواهد بود.

مرکز سیستم کاران مفتخر است که میتواند در طی چندین سال کار و تلاش سوابق درخشانی را در جهت صدور انواع گواهینامه‌های معتبر و اصیل ایزو بدست آورد. جهت شناسایی و استعلام صحت گواهینامه ایزو چنانچه با مطالعه مطالب فوق به نتیجه مطلوبی نرسیدید اصلا نگران نباشید. مشاوران و کارشناسان مجرب مرکز سیستم کاران بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی و مشاوره رایگان جهت آموزش آنلاین یا تلفنی استعلام صحت گواهینامه ISO هستند.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط