اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

ایزو ، فرار مدیران

ایزو ، فرار مدیران
3.3/5 - (402 امتیاز)

ایزو ، فرار مدیران

ایزو ، فرار مدیران به چه دلیلی است؟ چرا شرکتها تمایل برای دریافت گواهینامهISO9001  ندارند؟

جالب است بدانیم با وجود اینکه شرکتها نیاز به دریافت گواهینامه ISO9001 دارند با اینحال مدیرعامل شرکتها برای اخذ گواهینامه ISO تمایل ندارند. علت این عدم تمایل مدیرعامل برای گرفتن گواهینامه ISO این است که، فکر می کنند هیچگونه نقصی برای مدیریت شرکت، کارمندان وجود ندارد .

مزایای ایزو 9001

اما برخلاف تصور آنها با اخذ و اجرای حرفه ای و صحیح گواهینامه ISO9001 کنترل کیفیت ، نقص مدیرعامل ، کارمندان و تمام کسانی که مشغول فعالیت هستند مشخص می شود. چراکه ISO9001 راهکارهای مفید و ارزنده ای را حتی در جزئی ترین بخش های مدیریت سازمان در اختیار می گذارد. به این ترتیب نقص در دیدگاه مدیرعامل و کارمندان سازمان برطرف میشود. به این معنی که دید مدیر عامل جهت اداره شرکت خود جامع تر میگردد

کارمندان نیز نقص کارخود را برطرف میسازد و برای سود بیشتر شرکت و کارایی بهتر تلاش خواهند کرد. این تلاش باعث رشد مضاعف شرکت خواهد شد. همچنین سودبیشتر شرکت بر روحیه جمعی کارمندان و بهروه وری مجموعه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دریافت گواهینامه ایزو از سیستم کاران

حال برای دریافت گواهینامه های ISO ، شرکتها و سازمانها به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارند. اما تنوع و حجم بالای این اطلاعات مانع از شناخت صحیح سازمان ها نسبت به گواهینامه های ISO میگردد. و گاها باعث گمراهی آنها می شود. مدیران و سازمان ها فرصت کافی برای تحقیق جامع و درست در این زمینه را ندارند. از این رو مراکزی وجود دارند تا سازمان ها را جهت اخذ و پیاده سازی گواهینامه های ISO یاری دهند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران یکی از سازمان های معتبر در این زمینه است، این مرکزبا سالها تجربه درخشان، راهنمای مناسبی برای دریافت و پیاده سازی گواهینامه های ISO در شرکتها ، سازمانها ، غیره …. می‌باشد . مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران همچنین با مشاوره رایگان در سایر زمینه های CE ، Ab ، تایید صلاحیت ایمنی و پیمانکار ، رتبه و …. شما متقاضیان گرامی را تا آخرین قدم برای دریافت مدارک فوق یاری می دهد.

تبلیغ ما صداقت ماست.

با ما در تماس باشید.

 

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

2 Responses

  1. واقعا حقیقته ما با یه مرکز تماس گرفتیم برای گرفتن گواهینامه ایزو ، خودم مدیر شرکت هستم. انقدر صغرا و کبرا چیدن که اصلا فراری شدم. شما می تونین بدون دردسر و غیر حضوری این گواهینامه های ایزو رو برای ما بگیرید؟

  2. چطور میتونیم با گواهی نامه ایزو به مدیران القا کنیم که مدیریتشان در سازمان نقص هایی هم داره که باید اصلاح بشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط