اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

ایزو اینترنتی

خرید گواهینامه ایزو معتبر
4.8/5 - (563 امتیاز)

ایزو اینترنتی

اخذ گواهینامه ایزو از طریق اینترنت راه ساده و پیش پا افتاده ای است که هر کاربر می تواند با یک جستجوی ساده مراجع گوناگونی از صدور گواهینامه ایزو پیدا کند. گواهینامه های ISO9001 ، ISO14001 ، ISO45001 گواهینامه هایی هستند که می توان برای هر گونه زمینه فعالیتی از جمله خدماتی ، رفاهی ، تولیدی و بازرگانی و همچنین ورزشی دریافت کرد.

جستجوی در گوگل بابت دریافت گواهینامه ایزو اینترنتی شاید به ذهن خیلی از کاربران خوشایند نباشد. ولی باید دانست جهت اخذ گواهینامه ایزو کاربران باید خیلی مراقب باشند تا اسیر افراد کلاهبردار نشوند. زیرا برخی از مراجع اصل حقیقت مراجع IAF و غیر IAF را به متقاضی ایزو اعلام نمیکنند. و ایزو فیک را به عنوان ایزوی اورجینال اعلام کرده و به متقاضی تحمیل می کنند. متقاضیان مطلع باشند که گواهینامه در سایت WWW.IAF.NU کشور و شرکت صادر کننده ثبت نشود. عملا گواهینامه غیر IAF و فیک تلقی میگردد.

گواهینامه غیر اصل

متاسفانه مراجع اعتباردهنده برخی از مراکز گواهینامه های ساختگی خود را با القاب تاییدیه از سفارت کشورهای اروپا در ایران معتبر می کنند که این امر خلاف محسوب میگردد. بعنوان مثال گواهینامه ایزو 9001 که یک استاندارد پایه بوده و بعنوان مادر همه استانداردها محسوب می گردد. و این امر منوط بر این می شود که حتما یک مجموعه باید ابتدا حتما گواهینامه ایزو 9001 را دریافت کنند. و سپس گواهینامه های ایزو دیگری را اخذ کند. بلکه  موسسات ، شرکتها ایزو 9001 را ابتدا دریافت کنند بهتر بود. و به نحوی اصل اخذ استانداردها را رعایت کرده اند.

متقاضیان بدانند که دریافت مدرک ایزو اینترنتی همان راه حل ساده ایست که می توانند مراجع معتبر را پیدا نموده و خیلی ساده بتوانند گواهینامه های ایزو را دریافت کنند. کاربران اخذ گواهینامه ایزو از طریق اینترنت باید آگاه باشند که سایتهای ساختگی بعنوان سایتهای معتبر که برخی هم اعلام می کنند که حتی گواهینامه های غیر IAF صادره از مرکزشان حتی از گواهینامه های ایزو تحت اعتبار IAF بالاتر هست. این حدود اصلا درست نمی باشد. همانطور که در مطالب بالا گفته شدکاربران و متقاضیان باید آگاه باشند و فرق بین این دو را کامل بدانند.

اخذ گواهینامه ISO
اخذ گواهینامه ایزو معتبر و ارزان و فوری در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه از طریق سیستم کاران

اخذ ایزو اینترنتی

ایزو اینترنتی راه سریع و آسان و بدون واسطه می باشد که متقاضیان دریافت گواهی نامه ایزو مراکز معتبر را شناسایی کنند. کاربران بدانند که دلالان اخذ گواهینامه ایزو همیشه بیشتر از مراکز صدور گواهینامه ایزو هستند. بنابراین با درخواست لیست بیمه مرکز مورد نظر با رزمه و یا حتی طلب دریافت فاکتور رسمی باشند. مشخص می شود که شما با یک مرکز با اصالت تماس گرفتید تا اسیر افراد دلال یا واسطه گران نشوید.

این امکان را فراهم می کند تا شما بدون هیچ گونه هزینه ای با چند مرکز یا مراکزی سرچ کلمه ایزو اینترنتی آشنا شوید. تا شما را به یک مرکز اصل و اورجینال برساند. و از همان طریق علاوه بر گواهینامه های ایزو بلکه شما را یک سری از گواهینامه های دیگری آشنا کنند. اخذ آنها در پیشبرد اهداف متقاضیان در سازمان کمک بسزایی می کند.

انواع گواهینامه های ایزو
گواهینامه های ایزو انواع و اقسام متعددی دارند که همگی درون سازمان ایزو تهیه و تدوین می شوند

دریافت انواع گواهینامه های ملی و بین المللی با سیستم کاران

گواهینامه هایی از قبیل صلاحیت ایمنی پیمانکاران ، صلاحیت شرکتهای خدماتی ، مجوز اداره کار ، ISO22000 ، HACCP ، ISO29001 ، ISO10006 ، ISO10002 ، ISO10001 از مراجع تحت اعتبار IAF و غیر IAF را از مرکز ما بخواهید. مرکز سیستم کاران با رزومه ای بسیار طلایی و موثر مفتخر است با اخذ گواهینامه های ایزو بالغ بر سه هزار شرکت در سراسر کشور حتی کشورهای حاشیه جمهوری اسلامی جهت دریافت مدرک ایزو کاربران و متقاضیان اخذ ایزو از طریق اینترنت خدمات چشمگیری ارائه کند.

اخذ گواهینامه های ایزو از مراجع زیر نظر IAF با قیمتهای مختلفی توسط مراکز گوناگون اعلام می شود زیرا از مراجع با توجه به قدمت و پیشینه و حتی الزامات و سختگیریهایی بابت دریافت گواهینامه از قبل ممیزی را ملاک قیمت گواهی قرار می دهند بنابراین هستند مراجعی که بدون انجام عملیات ممیزی و فقط با عکس و چند فرم مربوطه گواهینامه را یک ماهه دریافت می کنند.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

5 Responses

  1. گواهینامه ایزو اینترنتی هم ارائه میدین. چقدر عالی که میشه بصورت غیر حضوری هم گواهینامه گرفت. واقعا این یه دغدغه بزرگه برای شرکتهاست و شما حتی واسه اینم یه فکری دارید؟ میشه یه نامه اعلام هزینه هم برام بفرستید؟

  2. عرض احترام. هزینه تمدید گواهینامه ایزو اینترنتی چقدره ؟ چقدر زمان می بره تا تمدید ایزو اینترنتی انجام بشه؟

  3. گرفتن انواع گواهی ایزو بدون حضور کارشناس و دریافت و اعمال مستندات آیا باعث راه اندازی پروژه ها می‌شود یا اینکه باید حتما گواهینامه ایزو را بصورت حضوری طی مشاوره با کارشناس و بازدید سر ممیز ها اخذ و دریافت کنیم؟

  4. آقا خیلی ممنون اصلا فکرش را نمی‌کردم بصورت اینترنتی و از راه دور بتونم به این راحتی و مطمئنی گواهینامه ایزو را بگیرم. بخاطر لطف و صبوری و راهنمایی های به جا و کامل مدیریت و کارشناسان این مرکز جا داشت در این سایت مربوطه از شما قدردانی کنم. بسیار مچکرم موفق باشید .

  5. هزینه گرفتن گواهینامه ایزو بصورت مجازی با هزینه اخذ گواهینامه ایزو بصورت حضوری متفاوت هست؟ مجموعه کاری و دفتر ما تهران نیست ولی میخواهیم اگر بصورت حضوری هزینه ها کمتر میشه به تهران بیاییم و بصورت مستقیم کارهای اخذ گواهینامه ایزو را انجام دهیم‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط