اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

خدمات صدور گواهینامه ایزو

خدمات صدور گواهینامه ایزو
5/5 - (1 امتیاز)

خدمات صدور گواهینامه ایزو

خدمات صدور گواهینامه ایزو شامل چندین بخش و مرحله می شود:

بخش خدمات مشاوره تلفنی

خدمات مشاوره به منظور پیاده سازی مستندات

بخش خدمات ممیزی

خدمات ثبت و صدور گواهی نامه ISO

خدمات مشاوره تلفنی

در ابتدا سازمانهای متقاضی اخذ ISO طی تماس با مراکز مشاوره و صدور گواهی نامه ISO همچون سیستم کاران اطلاعات اولیه را کسب می کنند. و این امر نیازمند مشاوره آگاه و خبره هست. که مرکز سیستم کاران با وجود و با حضور مشاورینی باتجربه با سابقه ای دیرینه تمام خدمات مشاوره خود را به متقاضیان محترم ایزو ارائه می کند. و کلیه ی خدمات آموزشی اولیه شامل اطلاعات لازمه در خصوص ISO و گواهی نامه ISO و معرفی ISO های مورد درخواست متقاضی و معرفی ISO های مورد استفاده و کاربردی متقاضیان و معرفی مراجع معتبر صادر کننده ISO با برندها و هزینه و زمان مختلف و تشخیص و ارائه آگاهی درباره گواهی نامه های ISO اصیل را به متقاضیان ISO می دهد و با صبوری به کلیه ی سوالاتشان پاسخ می دهد.

خدمات مشاوره به منظور پیاده سازی مستندات

بعد از آن متقاضیان ISO با تعیین هدف و تعیین مراجع صادر کننده ISO با کمک و یاری مشاورین ISO ، بایستی وارد فاز مستند سازی و استقرار و پیاده سازی شوند. که پیاده سازی نیاز به مشاوره ی حضوری دارد. که سازمان متقاضی را پایش و ارزیابی کند. و الزامات و مستندات لازمه را در درون سازمان پیاده سازی کند. مثلا الزامات مورد نیاز درون استاندارد ایزو45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی با پیاده سازی و استقرار درست و صحیح باعث پیشگیری از رساندن صدمات مالی و جانی احتمالی در حین کار می شود. و موجب محیط کاری ایمن و انگیزه ی در کارکنان و کارمندان به همین دلیل امنیت می گردد. که نیاز به پیاده سازی درست با یاری یک مشاوره و خدمات مشاوره دارد. الزامات درون استاندارد ایزو14001 تحت عنوان سیستم مدیریت زیست محیطی با پیاده سازی و استقرار صحیح و درست باعث می شود که کمترین صدمه ای در ضمن فعالیت سازمانها به منابع طبیعی وارد گردد و موجب حفظ و نگهداری منابع طبیعی برای نسل آینده می شود.

خدمات ممیزی

از دیگر خدمات صدور گواهی نامه ISO خدمات ممیزی هست. و ممیز بایستی به سازمان متقاضی مراجعه نماید و انطباقها و عدم انطباقها مورد بررسی قرار گیرد. و بعد از آن عدم انطباقها را به سازمانها منتقل می کند. سازمانها با استفاده ی از یک مشاوره آگاه این عدم انطباقها را برطرف می نماید. و سپس ممیز اجازه ی صدور گواهی نامه ISO را میدهد. و سازمان متقاضی ایزو را جهت اخذ ISO حائز شرایط لازمه معرفی می کند.

خدمات صدور گواهی نامه ISO

از دیگر خدمات مراکز صادر کننده ISO ، خدمات صدور گواهی نامه ISO نیز محسوب می گردد. که باید خدمات صدور گواهی نامه ISO ایزو را از مراکز و مراجع معتبر درخواست کرد. پس آگاهی و اطلاعات سازمانهای متقاضی ISO بسیار حائز اهمیت هست. تا اینکه در دام سازمانهای قلابی و دلالانی نیوفتند که ISO صادر شده ی آنها فاقد اعتبار هست و اعتباری ندارد. پس اینجا قطعا این سوال پیش میاید که چگونه سازمانهای صدور گواهی نامه ISO معتبر را باید شناخت؟

شناخت سازمانهای صادر کننده گواهی نامه ISO معتبر

شناخت سازمانهای صادر کننده ی معتبر گواهی نامه ISO ، گواهی های ISO ی صادر شده خود را دارای اعتبار IAF می داند. قطعا حالا این سوال پیش خواهد آمد که گواهی IAF چیست؟ مراجع صادر کننده ISO یا همان CB می بایست تحت اعتبار یکسری نهادهای دولتی فعالیت نمایند که بهشان AB می گویند و در نهایت AB ها می باید تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF فعالیت نمایند که این تیپ گواهی ISO دارای بالاترین اعتبار هست. مراجع صادر کننده ISO چنانچه که معتبر باشد نقش به سزایی در افزایش بهره وری سازمانها و تولید و فروششان دارد.

تنها گواهی نامه های ایزو IAF درون کشورهای اروپایی و آمریکایی کاربرد دارد. و به همین دلیل نیز سختگیرانه در مورد اخذ ایزو IAF عمل می نمایند. باید برای اخذ و دریافت استاندارد ISO کلیه ی الزامات مرتبط با استاندارد مورد نظرشان را پیاده سازی کنند. سازمانهای صدور گواهی ISO معتبر ( دارای قابلیت IAF ) در حیطه ی ممیزی نیز به صورت سختگیرانه عمل می کنند تا اینکه با ارزیابی دوره ای از کارآیی سیستم اطمینان حاصل کند. در ایران یکسری از مراجع غیر IAF نیز ساخته شده اند که AB و CB آنها ساختگی هستند و کار راه انداز هستند اما دارای اعتبار بالا در حد IAF نخواهند بود. متاسفانه درون ایران برخی از افراد و اشخاص کلاهبرداری هستند که از این موضوع سواستفاده می کنند و با سو استفاده از میزان عدم آگاهی مدیران سازمانهای متقاضی ISO گواهی نامه ISO تقلبی و قلابی با هزینه های حداقلی و پایین می کنند که صرفا تنها یک ورقه پرینتی هستند و اعتبار ندارند.

شناخت مراجع IAF و غیر IAF

سازمانهای معتبر صادر کننده ایزو IAF و غیر IAF هر دو را می باید شرکتها بشناسند. مراجع ایزو IAF را می توان درون سایت IAF مشاهده نمود. در ابتدا می بایستی متقاضی وارد سایت IAF شود. و بعد روی منوی ممبر کلیک نماید. و کشور مورد نظرش را انتخاب کند و کلیه ی AB های کشورهای مختلف درون این سایت تعریف گردیدند. مثلا در انگلستان UKAS معرفی شده و تنها AB ایران NACI می باشد که در سایت مشاهده می شود.

هر قدر سازمانهای صادر کننده گواهی نامه ISO معتبر باشد. ریسکهای احتمالی به واسطه ی پیاده سازی درست در سازمان متقاضی کاهش میابد. و سازمان متقاضی نیز با خیال راحت الزامات را درون سازمان پیاده سازی می کند. و خیالش من باب اعتبار گواهی ISO معتبر راحت میشود. سازمانهای معتبر صادر کننده ISO ، خدمات صدور گواهی نامه ISO معتبر را با استفاده از تجارب خود به سازمانها ارائه می نماید و به افزایش بهره وری در سازمانها می انجامد.

مرکز سیستم کاران به عنوان یک مرکز عام المنفعه کلیه ی خدمات صدور گواهینامه ایزو را به صورت رایگان در اختیار سازمانها قرار می دهد و خدمات صدور گواهی نامه ISO معتبر را از صفر تا صد بر عهده می گیرد تا شما متقاضی محترم را به گواهی ISO معتبر متناسب نیاز شما برساند. از خدمات رایگانی که تنها مرکز سیستم کاران ارائه می دهد استفاده کنید.

با ما در تماس باشید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط