اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ایزو
5/5 - (1 امتیاز)

خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ایزو ISO معنا و مفهومی ندارد و عبارتی تحت عنوان خرید و فروش گواهینامه ایزو وجود خارجی ندارد و این عنوان خرید و فروش گواهینامه ایزو تنها یک عنوان هست زیرا که گواهی ایزو مثلا یک محصول و کالا نیست که بتوان رفت و از مغازه خریداری کرد و از یک مغازه و دکان بتوان آن را خرید پس این عبارت تنها یک لفظ عامیانه است و سوال و دغدغه ی غالب شرکتهای خواهان اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو که با عناوین و اسامی مختلف و متعددی مورد سوال قرار می گیرد. متقاضیان دریافت گواهی نامه ایزو غالبا با سوالات و پرسشهای متعدد و مختلفی در خصوص گواهی نامه ایزو روبرو خواهند شد.

شرکتهای مقاضی دریافت و اخذ ایزو هر کدامشان پرسش خودشون رو با نحوه و لحن خاصی بیان می کنند و با مجموعه ای از عناوین خاصی داخل فضاهای مجازی خصوصا گوگل جستجو می نمایند، که بسیاری از آنها شاید به نحوی عناوین درستی نیست اما متقاضیان به علت عدم آگاهی از مبحث ایزو و دریافت اطلاعات کافی با عناوین مختلف و متعدد و بسیاری از این قبیل درون گوگل جستجو می نمایند.

کسب اطلاعات درباره گواهینامه ایزو

اخذ گواهی نامه ایزو

نحوه اخذ گواهینامه ایزو

دریافت گواهی ایزو

روش دریافت گواهینامه ایزو

شرایط اخذ گواهی نامه ایزو

راهنمای دریافت گواهینامه ایزو

مرکز اخذ ایزو

مرجع دریافت و ثبت و صدور انواع گواهی نامه ایزو

سیر تا پیاز گواهینامه ایزو

مراحل اخذ استاندارد ایزو

مراحل دریافت گواهی ایزو

ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مدارک دریافت گواهی نامه ایزو

شرایط و مراحل و مدارک دریافت گواهی ایزو

خرید گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو ارزان

گواهی ایزو فوری

گواهینامه ایزو ارزان و فوری

هزینه اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو

زمان اخذ گواهی ایزو

هزینه و مدت زمان دریافت گواهینامه ایزو

روند گرفتن گواهی نامه ایزو

روش دریافت استاندارد ایزو

مراحل اخذ و دریافت گواهی ایزو

شرایط ثبت گواهینامه ایزو

شرایط ثبت و صدور گواهی نامه ایزو

مراحل ثبت و صدور گواهینامه ایزو

از کجا گواهی ایزو بگیرم؟

چگونه گواهینامه ایزو بگیرم؟

اخذ گواهی نامه ISO

نحوه اخذ گواهینامه ISO

دریافت گواهی ISO

روش دریافت گواهینامه ISO

شرایط اخذ گواهی نامه ISO

راهنمای دریافت گواهینامه ISO

مرکز اخذ ISO

مرجع دریافت و ثبت و صدور انواع گواهی نامه ISO

سیر تا پیاز گواهینامه ISO

مراحل اخذ استاندارد ISO

مراحل دریافت گواهی ISO

ثبت و صدور گواهینامه ISO

مدارک دریافت گواهی نامه ISO

شرایط و مراحل و مدارک دریافت گواهی ISO

خرید گواهینامه ISO

گواهینامه ISO ارزان

گواهی ISO فوری

گواهینامه ISO ارزان و فوری

هزینه اخذ و دریافت گواهی نامه ISO

زمان اخذ گواهی ISO

هزینه و مدت زمان دریافت گواهینامه ISO

روند گرفتن گواهی نامه ISO

روش دریافت استاندارد ISO

مراحل اخذ و دریافت گواهی ISO

شرایط ثبت گواهینامه ISO

ضوابط و شرایط ثبت و صدور گواهی نامه ISO

مراحل ثبت و صدور گواهینامه ISO

از کجا گواهی ISO بگیرم؟

چگونه گواهینامه ISO بگیرم؟

و بسیاری سوالات و عناوین دیگر

خرید و فروش آنلاین گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهی ایزو برای سازمانهای متقاضی و خواهان اخذ گواهی ایزو و متقاضیان دریافت ایزو شاید که به نظر کمی سخت باشد و وقت گیر و به همین جهت هست که ترجیح می دهند تمام کار ثبت و صدور ایزو را به مراکز ثبت و صدور ایزو بسپارند و یا اینکه با استفاده از یک مشاور خبره صفر تا صد کار خودشان را به آنها می سپارند. مرکز سیستم کاران بعنوان مرکزی عام المنفعه با دادن خدمات آموزشی رایگان کلیه ی مراحل ثبت و صدور ایزو را برای متقاضیان ایزو به انجام خواهد رساند و شرکتهای متقاضی ایزو از مرکز ما می توانند که به گواهینامه ایزو معتبر متناسب نیاز و هزینه و زمان خودشان برسند.

هزینه های خرید و فروش ایزو

خرید و فروش ایزو و هزینه های اخذ ایزو چند بخش می شود:

هزینه ثبت و صدور گواهی نامه ایزو ISO

بخش هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو ISO

هزینه مشاوره ایزو ISO

در کل مراحل خرید و فروش و همچنین هزینه اخذ ایزو ISO شامل سه مرحله بالا می شود.

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO به مراجع صادر کننده ایزو و همچنین نوع گواهی نامه ایزو دریافتی و درخواستی بستگی دارد. بدین معنا که چنانچه مراکز و مراجع صادر کننده ایزو اصیل باشد و از نوع IAF باشد یعنی مراجع ثبت و صدور ایزو یا همان CB باید که تحت اعتبارAB ها ( مراجع و نهادهای اعتبار دهنده به CB ) باشند که تعداد زیادی سی بی تحت نظارت هر ای بی فعالیت می کنند که خود همینAB تحت اعتبار نهادی بین المللی با عنوان IAF مدیریت می گردند.

سازمان جهانی ایزو که درون ژنو سوئیس واقع گردیده و کشورهای بسیاری نیز درون آن سازمان عضویت دارند و کلیه استانداردها درون آن سازمان تدوین شده و سپس منتشر خواهند شد، سازمان ایزو به آدرس دقیق WWW.ISO.ORG تنها نهاد IAF را معتبر می داند و جهت ثبت و صدور گواهینامه ایزو قبول دارند و بالطبع گواهینامه ایزو صادر شده به این روش بالاترین اعتبار را دارد و چون که در سطح بین الملل معتبر هست و اصیل و قطعا من باب اخذ ایزو هزینه بالاتری را در بر دارد.

یکسری از انواع گواهینامه های ایزو نیز هستند که از مدل غیر IAF هستند یعنی اینکه AB و CB های داخلی هستند و به همین دلیل از لحاظ زمان و از نظر هزینه از گواهی نامه های ایزو IAF ارزان تر هستند و سریع و فوری صادر می شوند و البته هم که همگیشان دارای یک اعتبار یکسانند و با هزینه های متفاوتی و این اختلاف قیمتها به دلیل وجود دلالان و شرکتهای متقلب و یا طمع و دندان گردی مراجع ثبت و صدور ایزو هست.

هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو

بخش هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو بخش دیگری از هزینه های ایزو را شامل می شود. هزینه استقرار و هزینه پیاده سازی ایزو به نوع مراجع صادر کننده ایزو بستگی دارد، مراجع ثبت و صدور گواهی ایزو IAF از نظر پیاده سازی با بهره گیری از مشاورین خبره در امر پیاده سازی بسیار سختگیرانه تر برخورد می کنند و به طبع هزینه پیاده سازی و استقرار ایزو بالاست اما واقعا بهره وری و پیشرفتی که در سازمان ایجاد می شود به تمام این هزینه ها می ارزد حتی اگر میلیونها تومان هزینه صرف پیاده سازی گردد. اما در خصوص مراجع غیر IAF پیاده سازی صوری و ظاهری صورت می گیرد و هزینه پیاده سازی در این مدل بسیار پایین تر هست.

در برخی مواقع پیاده سازی هیچگونه هزینه ای ندارد شاید تعجب کنید مگر چنین چیزی ممکنست؟ البته این مساله، اصلا خوب نیست زیرا این مراجع دلالان و شرکتهای ساختگی هستند که با اسامی ساختگی و دهن پر کن سعی دارند خودشان را معتبر معرفی کنند و گواهی نامه های ایزو آنها هیچ گونه اعتباری ندارد و پیاده سازی نیز در آنها انجام نخواهد شد و به همین جهت هزینه پیاده سازی صفرخواهد بود چون عملا پیاده سازی انجام نمی گیرد. شرکتهای متقاضی بایستی مراقب مراکز تقلبی باشند

هزینه مشاوره

اخذ گواهینامه های ایزو و مراجع صدور ایزو و همچنین رعایت استانداردهای ایزو نیز هزینه ی جداگانه ای دارد و به همین جهت نمی توان برای مشاوره هزینه ای دقیق اعلام کرد. هزینه مشاوره ایزو با توجه به میزان علم و دانش و آگاهی مشاور بستگی دارد و دربرگیرنده نوع فعالیت، وسعت و گستردگی سازمان، تعداد پرسنل و استاندارد درخواستی می باشد.

به عنوان مثال هزینه استانداردهای عمومی شامل ایزو9001 ، ایزو14001 و ایزو45001 با توجه به هزینه های تمامی مراحل از نظر قیمت مشمول هزینه کمتری خواهد شد و استانداردهای تخصصی تر اما هزینه های بالاتری را در برمی گیرند. هزینه های دیگری نیز در زمینه هزینه مشاوره دخیل هستند هزینه آزمایش جهت محصولاتی که نیاز به آزمایش دارند حالا اگر موسسه متقاضی خودش قابلیت آزمایشگاه داشته باشد از این لحاظ برایش هزینه ای در بر نخواهد داشت..

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مرجع ثبت و صدور و اخذ گواهینامه ایزو با حضور مشاورین برتر و خدمات آموزشی رایگان و بسیاری خدمات رایگان دیگر، در خدمت متقاضیان بوده و آنها را به گواهی ایزو متناسب باهدف و نیاز و وسعت و گستردگی سازمان خواهد رساند.

با ما در تماس باشید

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط