اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

صدور فوری و ارزان انواع ایزو

صدور فوری و ارزان انواع ایزو
4.7/5 - (300 امتیاز)

صدور فوری و ارزان انواع ایزو

صدور فوری انواع گواهینامه ایزو

ثبت و صدور ارزان انواع ایزو

صدور فوری و ارزان انواع گواهینامه ایزو

مراجع صدور فوری و ارزان انواع گواهینامه ایزو

سازمان جهانی ایزو ISO

نهاد IAF

شرکتهای اعتبار دهنده AB

مراجع صدور گواهینامه ایزو CB

مراکز مشاوره ی ایزو کدامند؟

مدارک لازم برای صدور گواهینامه‌های ایزو ارزان و فوری

شرایط لازم جهت صدور گواهینامه‌های ایزو ارزان و فوری

مراحل ثبت و صدور گواهینامه ایزو

استانداردهای سازمان بین المللی ایزو

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001

استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ایزو 14001

گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ایزو 45001

صدور فوری و ارزان انواع ایزو بهترین راه مناسب برای از دست ندادن مناقصات و کنار زدن رقبا می‌باشد. امروزه اکثر کارفرمایان چه از طرف سازمانهای دولتی و چه از طرف سازمانهای خصوصی داشتن گواهینامه ایزو را جز مدارک لازم و ضروری قرار داده‌اند.

سازمانها و شرکت‌های پیمانکاری عمومأ قبل از شرکت در مناقصات نسبت به داشتن مدرک ایزو آگاهی ندارند و به هنگام تماس با مراکز مشاوره ایزو گواهی نامه ایزو را فوری و سریع می‌خواهند. تبلیغات و برند سازی یکی دیگر از اهدافی هست که اکثر سازمان‌ها و شرکت‌های نوپا و جوان با درآمد کم بدنبالش هستند و با درخواست انواع گواهینامه‌های ایزو درصدد تحقق اهدافشان هستند.

درآمد کم و شرایط اقتصادی نامساعد باعث می‌شود که خیلی از مجموعه‌ها بدنبال گواهینامه ایزو ارزان باشند. بنابراین نتیجه می‌گیریم اخذ و دریافت فوری و ارزان انواع ایزو متقاضیان و درخواست کنندگان زیادی دارد. صدور فوری و ارزان انواع گواهینامه‌های ISO یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مؤثر تبلیغاتی برای جلب رضایت مشتریان و درخواست کنندگان ISO می‌باشد.

صدور فوری و ارزان انواع گواهی و مدارک ایزو برای اهدافی همچون صادرات و پیاده سازی واقعی استانداردهای ایزو امکان پذیر نمی‌باشد. صادرات و ورود به بازارهای جهانی در گرو اجرای درست و اصولی قوانین و الزامات استاندارد‌های ایزو محقق می‌گردد. اجرا و پیاده سازی واقعی استانداردهای ایزو پروژه‌ای زمان بر و پر هزینه می‌باشد.

 

مراجع صدور فوری و ارزان انواع ایزو کدامند؟

شناخت مراجع صدور فوری و ارزان انواع ایزو در گرو شناخت سازمان‌های مرتبط با ثبت و صدور گواهینامه ایزو می‌باشد. سازمان بین المللی استاندارد ایزو ISO ، انجمن اعتبار دهندگان بین المللی IAF ، مراکز اعتبار دهنده AB ، مراجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو CB و مراکز مشاوره فعال در حوزه ایزو ISO در این مقاله معرفی می‌شوند.

 

سازمان بین المللی استاندارد ایزو ISO

ISO در اصل یک کلمه یونانی بمعنای همسان کردن و یکدست کردن می‌باشد که با اهداف سازمان بین‌المللی استاندارد همخوانی دارد. سازمان بین المللی استاندارد یک مجموعه غیر دولتی اما بسیار معتبر می‌باشد که جهت همسان سازی و یکدست کردن استانداردهای مختلف در جهان شروع به فعالیت کرد.

ISO کلمه‌ای مخفف از حروف اول چند کلمه در عبارت International Organisation for Standardiztion بمعنای سازمان بین‌المللی استاندارد می‌باشد. وظیفه سازمان ISO تهیه و تدوین انواع استانداردهای مرتبط با مشاغل مختلف می‌باشد.

تشخیص گواهینامه ایزو معتبر تحت اعتبار IAF

گواهینامه های ایزو IAF زیر نظر نهاد بین المللی IAF ثبت و صدور و مدیریت می شوند و دارای بالاترین سطح بین المللی هستند

انجمن اعتبار دهندگان بین المللی IAF

IAF مخفف International Accreditation Forum بمعنای انجمن اعتبار دهندگان بین المللی می‌باشد. نهاد IAF بزرگترین نهاد بین‌المللی و رسمی در جهان می‌باشد که توسط سازمان ISO جهت نظارت و رسیدگی به شرکتها و مراجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو ایجاد شد.

وظیفه انجمن IAF اعتبار دهی و دادن مجوز به نمایندگان رسمی استاندارد گذار در هر کشور است. تمام کشورهای دنیا یک مرکز استاندارد ملی دارند و جهت عضویت در انجمن IAF یک نماینده را معرفی می‌کنند.

 

مراکز اعتبار دهنده AB

AB مخفف Accerdiation Body بمعنای مراکز اعتبار دهنده می‌باشد. AB ها در واقع همان نمایندگان استاندارد گذار هر کشور هستند که با عضویت در انجمن IAF از قوانین و استانداردهای سازمان ایزو تبعیت می‌کنند. برای مثال AB کشور ایران NACI و AB کشور آلمان DAKKS و AB کشور انگلیس UKAS می‌باشد.

وظیفه AB اعتباردهی و نظارت بر روی کار شرکتها و مراجع صادر کننده ایزو می‌باشد. تعداد مراجع صدور زیادی در کشورهای مختلف فعالیت می‌کنند که تحت نظارت و مدیریت AB کشورشان اعتبار دهی می‌شوند.

 

مراجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو CB

CB مخفف Certification Body بمعنی مراجع ثبت و صدور گواهینامه ISO می‌باشد. بطور کلی در کشور ایران مراجع صادر کننده گواهی ایزو را میتوان در دو دسته تقسیم نمود. یکسری مراجع بصورت رسمی و بین المللی تحت اعتبار یک AB با عضویت در انجمن IAF کار می‌کنند. یکسری مراجع بصورت غیر رسمی تحت اعتبار یک AB بدون عضویت در انجمن IAF فعالیت می‌کنند.

متقاضیان و درخواست کنندگان گواهینامه ایزو حواسشان باید جمع باشد در دام سودجویان و کلاهبرداران ایزو نیافتند. برخی شرکتها هستند با عناوین مختلف و دهن پر کنی مثل مراجع خصوصی آلمانی، انگلیسی صادر کننده ایزو ، مراجع تحت اعتبار ASCB یا مراجع تحت اعتبار AB خصوصی ذهن کاربران را گمراه می‌کنند.

مراجع گواهی دهنده و صادر کننده ایزو در ایران یا با اعتبار IAF یا بدون اعتبار IAF انواع گواهینامه‌های ایزو را ثبت می‌کنند. هنگامی که یک CB تحت اعتبار یک AB با عضویت در انجمن IAF ثبت و صدور گواهی ISO را انجام دهد CB با اعتبار IAF نامیده می‌شود. هنگامی که یک CB تحت اعتبار یک AB بدون عضویت در انجمن IAF ثبت و صدور گواهی ISO را انجام دهد CB بدون اعتبار IAF نامیده می‌شود.

 

مراکز مشاوره فعال در حوزه ایزو ISO

مراکز مشاوره فعال در حوزه ایزو شرکت‌هایی هستند که تمام کاربران و درخواست کنندگان گواهینامه ایزو هنگام سرچ عبارات مرتبط با ایزو در گوگل با لیست انبوهی از آنها مواجه می‌شوند. اخذ و دریافت گواهینامه ایزو بصورت مستقیم توسط شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو امکان پذیر نمی‌باشد و مراکز مشاوره ایزو پل ارتباطی میان مشتریان و انواع CB ها هستند.

مراکز مشاوره ایزو معتبر باید هم شناخت کافی نسبت به انواع استانداردهای ایزو و مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو داشته باشند. همچنین تسلط کافی نسبت به مراحل مشاوره، آموزش، طراحی و پیاده سازی استانداردهای ایزو و ممیزی‌ها و حتی انجام ممیزی مراقبتی داشته باشند.

 

مدارک لازم جهت ثبت و صدور انواع گواهینامه‌های ایزو ارزان و فوری

ثبت و صدور انواع ایزو ارزان و فوری با درخواست فرم ثبت نام گواهینامه ایزو و تکمیل مشخصات فرم به آسانی میسر می‌شود. فرم ثبت نام گواهینامه ISO یک فرم بسیار ساده با یکسری مشخصات حقیقی از مدیر عامل و مشخصات حقوقی از سازمان درخواست کننده می‌باشد.

مدرک دیگر جهت ثبت و صدور گواهینامه ایزو نمونه مستندات ایزو می‌باشد. سازمان‌ها و شرکت‌های خواهان ایزو ارزان و فوری می‌توانند بصورت اختیاری نمونه مستندات ایزو را از مرکز مشاوره ایزو دریافت نمایند. از این مرکز تخصصی مشاوره ایزو می‌توانید نمونه مستندات مهم‌ترین استانداردهای ایزو را بصورت رایگان دریافت نمایید.

 

شرایط لازم جهت ثبت و صدور انواع گواهینامه‌های ایزو ارزان و فوری

شرایط لازم جهت ثبت و صدور انواع گواهی نامه ISO ارزان و فوری بستگی به اهداف سازمانهای خواهان ایزو دارد. البته بطور کلی دریافت انواع گواهینامه‌ ایزو برای هر سازمان و شرکتی که حتی دارای یک دفتر مرکزی یا یک مجموعه فعال در حال تولید یا خدمتی باشد امکان پذیر می‌باشد.

میزان سطح همکاری و اهتمام مدیریت برای گرفتن گواهینامه ایزو و میزان سطح دانش مسئولان و کارکنان نیز از عوامل مؤثر در ثبت و صدور گواهینامه ایزو هستند. ثبت و صدور گواهینامه ایزو ارزان و فوری بعلت عدم پیاده سازی استانداردهای ایزو تهیه نمونه مستندات ایزو در شرایط اخذ تأثیری نمی‌گذارد.

مراحل صدور گواهینامه ایزو

مراحل صدور گواهینامه ایزو معتبر و ارزان و فوری ، دغدغه غالب متقاضیان ثبت و صدور گواهی ایزو هست

مراحل صدور انواع گواهینامه‌های ایزو

مشخص کردن اهداف سازمان و انتخاب نوع مرجع صدور گواهینامه ایزو

مشخص کردن زمینه فعالیت سازمان و انتخاب نوع گواهینامه ایزو

تهیه و طراحی نمونه مستندات ایزو

اجرا و پیاده سازی استانداردهای ایزو

ممیزی اولیه و ممیزی نهایی

ثبت و صدور گواهینامه ایزو

 

ثبت و صدور ارزان و فوری گواهینامه ایزو با حذف مراحل اجرا و پیاده سازی استانداردهای ایزو و ممیزی نهایی انجام داده می‌شود. سازمان‌ها و شرکت‌های خواهان ایزو می‌توانند بصورت اختیاری نمونه مستندات ایزو را تهیه کنند و در فرصت مناسب به اجرای اصولی استانداردهای ایزو بپردازند و گواهینامه ایزو بدون اعتبار IAF را روی گواهینامه ایزو تحت اعتبار IAF سوئیچ کنند.

 

استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد کدامند؟

سازمان بین‌المللی استاندارد برای اکثر مشاغل از جمله شرکتهای تولیدی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، شرکت‌های پیمانکاری، شرکتهای ساختمانی، صنایع نفت و گاز و مراکز آموزشی و غیره قوانین و الزامات متعددی را تهیه و تدوین نموده است.

استانداردهای ایزو هم شامل سیستم‌های مدیریتی و هم شامل نوع محصولات و خدمات می‌شوند. انواع استانداردهای سیستم‌های مدیریتی جدای از نوع محصول و خدمت فقط به سیستم‌های مدیریتی میان فرآیندها می‌پردازد. استانداردهای مرتبط با محصولات و خدمات تعدادشان بسیار زیاد است ولی در کشور ایران استاندارد‌های سیستم‌های مدیریتی بیشترین متقاضی را دارد.

لیست کامل استانداردهای ایزو در سایت رسمی WWW.ISO.ORG توسط اعضای سازمان ISO منتشر شده است. همچنین هر ساله اعضای سازمان ایزو با توجه به نیازهای بروز افراد جامعه مورد ویرایش و بازبینی قرار می‌گیرند. نسخه‌های جدید ویرایش شده نیز دوباره در سایت ایزو اطلاع رسانی می‌شوند.

درخواست کنندگان و مشتریان محترم انواع گواهینامه‌های ایزو می‌توانند بصورت کاملا رایگان و آسان لیست مهم‌ترین استانداردهای ISO از طریق این سایت دریافت نمایند. استانداردهای ایزو در حوزه سیستم‌های مدیریتی در دو بخش عمومی و تخصصی تدوین شده‌اند. قوانین و الزامات استاندارد‌‌های عمومی شامل حال تمام مشاغل و حرفه‌ها می‌شوند و قوانین و الزامات استاندارد‌های تخصصی فقط شامل یک نوع حرفه و کسب و کار می‌شوند.

انواع گواهینامه ایزو
انواع گواهینامه ایزو با توجه به زمینه فعالیت سازمانها تعریف میگردد

لیست مهم‌ترین و پرکاربردترین استانداردهای ایزو

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت

اولین و پر کاربردترین استاندارد سازمان ISO گواهینامه ISO 9001 می‌باشد. ایزو ۹۰۰۱ از خانواده ایزو ۹۰۰۰ می‌باشد که با پیشرفت علم و تکنولوژی و تغییر نیازهای افراد جامعه در طی چند سری ویرایش به ایزو ۹۰۰۱ تبدیل شد.

قوانین و الزامات استاندارد ISO 9001 جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات و خدمات تهیه و تدوین شده‌اند. پایه و اساس تمام استانداردهای عمومی و تخصصی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می‌باشد. افزایش کیفیت و بهبود مستمر و افزایش بهره‌وری و سود آوری بیشتر و توسعه پایدار از اهداف متعالی ایزو ۹۰۰۱ می‌باشند.

استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ گواهی نامه سیستم مدیریت زیست محیطی

مهم‌ترین استاندارد ایزو در حوزه حفظ و صیانت از محیط زیست و مدیریت صحیح مصرف انرژی ISO 14001 می‌باشد. قوانین و الزامات سیستم مدیریت زیست محیطی طوری تهیه و تدوین شده‌اند که از منابع طبیعی آب و هوا و خاک حمایت می‌کند. ارائه اصولی روش صحیح دفع پسماندهای صنعتی و فاضلابها و حذف عوامل تخریب محیط زیست نتیجه طراحی و‌ اجرای مستندات ایزو ۱۴۰۰۱ می‌باشند.

استاندارد ایزو ۴۵۰۰۱ گواهی نامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

مهم‌ترین استاندارد ایزو در حوزه حفظ ایمنی در محیط کار و مراقبت از سلامت نیروی انسانی و حذف خطرات احتمالی ایزو ۴۵۰۰۱ می‌باشد. قوانین و الزامات ISO 45001 طوری تهیه و تدوین شده‌اند که با شناسایی خطرات و عوامل بیماری زا و ایجاد امنیت در ساختارهای محیط کار سلامت و بهداشت کارکنان و کارگران را ضمانت می‌‌کند.

 

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

6 Responses

  1. ما برای مناقصه خیلی سریع نیاز به گواهینامه های ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 و HSE – MS داریم. چطوری باید سریعتر به این گواهینامه ها را برسیم شما چند روزه میتونین این گواهینامه هارو به ما بدین

    1. دریافت گواهینامه ایزو بصورت سریع شدنی هست. بشرطیکه تمامی مراحل رو به سیستم کاران بسپارید. سیستم کاران با توجه به زمینه فعالیت شما کلیه مستندات شمارو تهیه و تدوین میکنه. مشاوره و مستندسازی در سیستم کاران رایگان هست. اگر خود شرکت متقاضی اراده کند می تواند در کمترین زمان ممکنه گواهینامه ایزو بگیرید.

  2. گواهینامه ایزو فوری چقدر هزینه بر هست ؟ برخی مراکز مشاوره به ما گفتند چون سریع میخواهید باید هزینه زیادی پرداخت کنید. اما ما از نظر بودجه هم مشکل داریم . چطوری میتونیم یک گواهی نامه فوری را معتبر و ارزان بگیریم؟

    1. کوتاه کرون زمان ثبت و صدور گواهینامه دخلی به کم و زیاد کردن هزینه ندارد. اگر قصد دارید با بالاترین سرعت ممکنه گواهینامه ایزو بگیرید کافیست سرعت تکمیل فرمها و مدارک رو بالا ببرید. از کارشناسان مرکز سیستم کاران نهایت استفاده رو ببرید. سیستگ کاران راهی مطمئن و سریع برای دریافت ایزو هست.

  3. سلام. در مورد گواهینامه های ایزو فوری آیا مرجع AB هم می تونن تایید کنند برای صادر کردن ؟
    چقدر هزینه پرداخت برای گواهینامه های ایزو فوری باید انجام بشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط