اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ISO
5/5 - (12 امتیاز)

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو و شرایط اخذ استاندارد ایزو ، ضوابط دریافت گواهی نامه ایزو ، الزامات مورد نیاز جهت دریافت گواهی ایزو ، شرایط و ضوابط لازمه جهت اخذ گواهی ایزو و بسیاری از سوالات دیگر به دغدغه مهم غالب شرکتهای متقاضی اخذ گواهی ایزو تبدیل شده که با آن درگیر هستند. اسناد مورد نیاز جهت اخذ گواهی ایزو واقعا امر سختی نیست. اخذ ایزو به مدارک خاصی نیاز ندارد که باعث تشویش خاطر شرکتهای متقاضی اخذ ایزو بشود. بخواهد فکر آنها را درگیر کند. و به توسط مرکز سیستم کاران به راحتی می تواتند بدون هیچ دغدغه و استرس به گواهی ایزو معتبر از هر مرجعی که می خواهند برسند.

مستندات ایزو

تنها کافیست شرکتها الزامات تعریف شده درون هر استانداردی که در قالب مستندات ارائه می شود را در سازمان خود به نحوی اجرایی کنند که این مستندات با توجه به عمومی و تخصصی بودن استانداردها به طور کل دو دسته می شوند: مستندات عمومی که شامل استانداردهای عمومی مانند ایزو9001 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت می شود که مهمترین نوع استاندارد تعریف شده هست که به عنوان مادر تمامی استانداردها برای همه ی سازمانها یک الزام و پیش نیاز هست. ایزو14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی نیز دو استاندارد عمومی معروف دیگر هستند. مستندات تخصصی که مختص استانداردهای تخصصی هست. استانداردهای تخصصی بسته به نوع فعالیتها و حوزه های کاریشان بسیار متنوعند و تعدادشان بسیار زیاد هست. مثلا ایزو22000 مختص صنایع غذایی و ایزو 13485 مختص تجهیزات پزشکی هست. تمامی مستندات توسط مرکز سیستم کاران تنظیم میشود و به صورت رایگان در اختیار متقاضیان میگذارند. حتی مرکز ما این مستندات را در کانالی در قالب وورد جهت رفاه مشتریان میگذارد.

روند اخذ گواهی ایزو با سیستم کاران

تماس با مرکز

متقاضی محترم با مرکز با شماره تماس 79165 – 021 تماس می گیرند. اطلاعات لازم توسط بهترین مشاوران در اختیارشان میگذاریم که تمامی خدمات مشاوره مرکز سیستم کاران رایگان هست.

ارسال نامه قیمت ایزو و نمونه گواهینامه های ایزو از مراجع معتبر

سپس بعد از صحبتهای لازمه نامه اعلام قیمت را از طریق تلگرام یا واتساپ برای مشتری میفرستند. و حتی نمونه گواهی نامه های ایزو را برای مشتری میفرستیم تا بتواند به راحتی قبل از هر تصمیمی از اصالت گواهی دریافتی از طریق سیستم کاران خیالش آسوده شود.

ارسال و تکمیل فرم درخواست ایزو

بعد از اینکه نامه ارسالی و بررسی نمونه گواهی نامه ها را متقاضی دید. و از تایید اصالت گواهی نامه های دریافتی از مرکز سیستم کاران مطمئن شد. طبق درخواست مشتری ، فرم درخواست ایزو را از طریق تلگرام و واتساپ و یا ایمیل برایش میفرستند. این فرم در قالب وورد هست تا مشتری بتواند به راحتی اطلاعات درخواستی را پر کند. اطلاعات هم به زبان فارسی و هم لاتین در فرم درخواست باید درج بشود. و سپس شرکت متقاضی اطلاعات درخواستی را پر می کند و ارسال می کند. گروه هماهنگی اطلاعات را چک می کند و هر جا نیاز به اصلاحاتی بود، اصلاح میکند. و دوباره فرم را جهت تایید نهایی برای متقاضی میفرستند.

اقدامات لازم برای صدور گواهینامه ایزو

در نهایت پس از تایید نهایی و مهر و امضای متقاضی و ارسال دوباره فرم از طریقی که با مرکز ارتباط گرفتند ، فایل به واحد اجرایی ارجاع میشود. این روند کلی صدور گواهی ایزو توسط مرکز ماست.

مشاوره مستندات لازمه مرکز سیستم کاران جهت اخذ گواهی نامه ایزو

برای تکمیل کردن فرم درخواست ایزو ممکنست متقاضی با مشکلاتی روبرو شود. و چون همانطوری که گفتیم اطلاعات را به صورت لاتین نیز میخواهند شرکت با سوالات متعددی روبرو می شود. متقاضی محترم جهت کسب اطلاعات کافی می تواند با کارشناسان مرکز تماس بگیرد. کارشناسان مرکز همواره به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان هستند. تا خدمات لازمه را ارائه بدهند.

اخذ گواهی نامه ایزو آنلاین و فوری و ارزان

با استناد به موارد بالا، شرکتها می توانند به راحتی و به صورت آنلاین مدارک لازمه را ارائه بدهند و اقدامات مقتضی را جهت اخذ گواهی ایزو انجام دهند و به همین جهت نیز فورا به آنچه می خواهند برسند. همچنین به دلیل مستندات رایگان که یکی از مدارک لازم جهت اخذ گواهی ایزو هست در هزینه های اخذ ایزو صرفه جویی میشود. و گواهی ایزو به بهترین قیمت ارائه می گردد.

سیستم کاران بزرگترین و اولین سازمان همراه متقاضیان گواهینامه ایزو جهت دریافت گواهینامه ایزو باارائه خدمات رایگان درخدمت شماست.

با ما درارتباط باشید..

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط