اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ISO

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ISO
5/5 - (1 امتیاز)

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ISO

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ISO سوال و دغدغه غالب متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو هست. این امر به دلیل عدم شناخت شرکتها از مبحث ایزو هست.

الزامات اولیه ایزو

در بین عموم مردم، ایزو نامی آشنا است. ولی این نام را تنها از رسانه های ارتباط جمعی شنیدند. نهایتاً بر روی بعضی از کالاها نشان آن را مشاهده کردند. و اطلاعاتی دقیق تر و کامل تر از نوعی استاندارد و گواهینامه را از آن ندارند.

سازمانی که تمام گواهینامه ها و استاندارد های جهانی در آن تعیین، تنظیم و صادر می گردد، ISO نام دارد. به عبارت دیگر تعریف ایزو به صورت کلی و خلاصه عبارت است از سازمانی جهانی برای یکپارچه سازی استاندارد های موجود و متفاوتی که در بسیاری از کشورها وجود دارد.

به دلیل تعدد مراجع گرفتن گواهینامه  ISO و رقابت تنگاتنگی که میان این CB ها برای جذب مشتری بیشتر وجود دارد، برخی خدمات این مراکز رایگان می باشد. از جمله این خدمات که در برخی از مراجع صدور گواهینامه به صورت رایگان انجام می پذیرد، مستند سازی الزامات و قوانین ایزو و فرایند های عمومی است. که عموماً در قالب یک فایل ورد در اختیار متقاضیان اخذ گواهینامه ISO قرار می گیرد تا بتوانند تغییرات دلخواهشان را بر روی آن اعمال نمایند.

مراحل گرفتن گواهینامه ISO

از آنجایی که تعداد مراجع صدور گواهینامه های استاندارد بین المللی زیاد هستند، باید برای انتخاب مرجع معتبر صادر کننده ا حساسیت زیادی بخرج داد. همان گونه که مستحضر هستید مراجع معتبر صدورگواهینامه را به اختصار CB می نامند. این CB ها زیر نظر استاندارد مرکزی هر کشور قرار دارند که خود آنها هم زیر نظر سازمان بین المللی استاندارد IAF فعالیت می کنند.

انتخاب CB معتبر به دو علت از اهمیت زیادی برخوردارست. اول اینکه گواهینامه ای که در اختیار شما قرار می دهد. کاملاً در مراجع بین المللی معتبر و قابل ارائه است. و دوم اینکه دارای بانک مستندات ISO ی غنی تری جهت مدارک اخذ ایزو نسبت به سایر مراجع صادر کننده این گواهینامه هستند.  مدارک اخذ گواهینامه ایزو بایستی از مراجع قانونی و زیر نظر IAF مورد بررسی قرار بگیرند. از این رو انتخاب یک CB معتبر در گام اول برای کنترل مدارک گرفتن گواهی ISO از اهمیت زیادی برخوردار است.

بررسی مدارک دریافت گواهی نامه ایزو

پس از انتخاب CB معتبر، نوبت به آن می رسد که جهت دریافت ISO مورد نظر خود پیش از تکمیل مدارک دریافت گواهی نامه ایزو مورد نیاز شرکتتان از مشاورین مجربی که در مرجع معتبر صدور گواهینامه انتخابی مستقر هستند، مشاوره بگیرید؛ تا بهترین نوع گواهینامه هم از نظر کاربرد و هم از نظر مقرون  به صرفه بودن برای شرکتتان را به شما پیشنهاد بدهند.

مشاورین مجرب این شرکت با بررسی دقیق مدارک اخذ ایزو شرکتتان، در ابتدای تکمیل مستند سازی ISO ی شرکتتان مستندات عمومی را در اختیار شما قرار می دهد تا همراه ایشان تغییرات مورد نظر و مطلوب را  بر روی آن اعمال نمایید. ارتباط شما با این مشاورین برای سرعت بخشی در روند تکمیل مدارک دریافت گواهی ایزو از طریق فضای مجازی و بکارگیری اپلیکیشن های واتساپ و تلگرام و غیره به آسانی و در سریعترین زمان ممکن صورت می پذیرد. تا شرکت های متقاضی دریافت گواهی استاندارد بین المللی در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بتوانند مناسب ترین گواهینامه را در اختیار بگیرند.

مستند سازی مدارک اخذ گواهی نامه ISO

بسیاری از شرکت های که درخواست اخذ استاندارد بین المللی را دارند به دنبال مدارک و مستندات این گواهینامه معتبر هستند. برخی مدارک و مستندات عمومی مدارک اخذ ISO که از طریق نهاد صادر کننده آندر اختیار شرکت های متقاضی قرار می گیرد. عبارت اند از چارت سازمانی، Quality Plan، نظامنامه، شرح وظایف، دستورالعملهای کاری و غیره می باشند. این مستندات و مستندات بسیار زیادی در برخی از مراجع قانونی صدور گواهینامه به رایگان و با صرف کمترین زمان ممکن در اختیار متقاضیان مدارک اخذ گواهی نامه ISO قرار می گیرد.

جهت اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی تنها کافیست با یکی از مراکز شبانه روزی صدور گواهینامه مانند سیستم کاران ارتباط برقرار کنید. تا کارشناسان مجرب این مرکز در کمترین زمان ممکن مستندات عمومی گواهینامه شامل  HES PLAN، خط مشی کیفیت، شرح وظایف ایزو ، فرم ها، گزارشها و غیره را به رایگان در اختیار شما قرار دهند و تا حصول نتیجه نهایی و دریافت گواهینامه مورد نظرتان، قدم به قدم مدارک اخذ گواهی نامه ISO به صورتی دقیق و موبه مو کنترل نمایند. این خدمات در سیستم کاران رایگان بوده و جهت تهیه و تنظیم مدارک و مستندات هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط