اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

مراحل صدور گواهی ایزو

مراحل صدور گواهینامه ایزو توسط مراجع صدور تحت اعتبار سازمانهای ملی و بین المللی انجام میشود
3.6/5 - (301 امتیاز)

مراحل صدور گواهی ایزو

مراحل صدور گواهینامه ایزو مراحل مختلفی دارد. شش مرحله برای صدور گواهینامه ISO چیست؟ چرا باید ایزو بگیرم؟ گواهینامه  ISOمهر تأیید یک نهاد خارجی است که به موجب آن یک شرکت از یکی از سیستم های مدیریت ISO شناخته شده بین المللی پیروی می کند.دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است بخواهید یک سیستم مدیریت را اتخاذ کنید.شما می توانید موفقیت خود را در مناقصه ها افزایش دهید ، کارایی داخلی را افزایش دهید ، هزینه ها را کاهش دهید یا به سادگی به مشتریان بالقوه خود ثابت کنید که معتبر هستید. هر استاندارد از مزایای خاص خود در هر صنعتی پشتیبانی می کند.

مزایای گواهینامه های ایزو

مزایای متداول در گواهینامه ها عبارتند از: افزایش پتانسیل بازار ، رعایت مناقصه های خرید ، بهبود کارایی و صرفه جویی در هزینه ، سطح بالاتر خدمات به مشتریان و در نتیجه رضایت ، و افزایش روحیه و انگیزه کارکنان. با داشتن استاندارد مدیریت شناخته شده به مشتریان شما می گوید که شما در مورد نیازهای آنها جدی هستید.

مراحل صدور گواهینامه ایزو

مرحله 1: استاندارد مدیریت را انتخاب کنید

با داشتن بیش از 22000 استاندارد بین المللی ، یافتن استاندارد مناسب برای کسب و کار شما ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد.سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 محبوب ترین مکان برای شروع است.این استاندارد به شما کمک می کند تا سطح ثابتی از کیفیت و رضایت را ارائه دهید.سایر استانداردهای شناخته شده عبارتند از  ISO 27001امنیت اطلاعات ، ISO 14001 محیط زیست و ISO 45001 بهداشت و ایمنی شغلی.این بهترین راه برای تعیین سیستم مدیریتی مناسب برای کسب و کار شما این است که نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

مرحله 2: با ما تماس بگیرید

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، لطفاً با تیم مدیریت حساب ما تماس بگیرید تا شرایط خود را مورد بحث قرار دهید.سپس ما با یکی از مشاوران خود ویزیت می کنیم تا بیاید و نیازهای شما را با جزئیات بیشتری برطرف کند.پس از این بازدید ، ما می توانیم یک پیشنهاد به شما ارائه دهیم.ما مفتخریم که این روند را تا آنجا که ممکن است ساده نگه داشته ایم.

مرحله 3: ارزیابی اولیه

اگر پیشنهاد ما را قبول کنید ، ما ارزیابی اولیه را با یکی از ممیزان اصلی مجرب رزرو می کنیم. آنها تجزیه و تحلیل شکاف را انجام می دهند تا مشخص کنند چه کارهایی باید انجام شود تا مطابق با آن عمل کنند. ما یک سری توصیه می کنیم.

مرحله 4: تهیه مستندات

ما مستنداتی را تهیه می کنیم که شامل روش های اجرایی (مطابق استاندارد) ، مطابق با رویه های فعلی شرکت شما است

مرحله 5: صدور گواهینامه ایزو

در صورت برآورده شدن همه شرایط ، ما گواهینامه ISO خود را به شما ارائه می دهیم.سیستم ها بر بهبود مستمر متمرکز شده اند و ما با انجام شش ماه بازبینی ماهانه به شما در مدت قرارداد خود ادامه می دهیم و اطمینان حاصل می کنید که در مسیر خود قرار دارید و هر سال برای گواهینامه مجدد آماده هستید

 

مرحله 6: حفظ رعایت سیستم های مدیریت

حفظ رعایت سیستم های مدیریت بر بهبود مستمر محصولات ، خدمات یا فرآیندهای شما تمرکز می کنند بنابراین شما ملزم به حفظ مستمر سیستم مدیریت خود خواهید بود.تا شش ماه دیگر دوباره به شما سر می زنیم تا یک بررسی داخلی یا “بررسی سلامت” انجام دهیم.در این مرحله ، ممیز ما پشتیبانی و نحوه مدیریت سیستم شما در آن زمان را ارائه می دهد.اگر آنها هر چیزی را که ممکن است در بازرسی مجدد گواهینامه شما مشکل ایجاد کند ، آن را با شما مطرح می کنند و دستورالعمل های روشنی را در مورد آنچه باید برای اطمینان از انطباق انجام دهید به شما می دهند.بررسی داخلی ما به شما این امکان را می دهد که با نزدیک شدن به ممیزی مجدد سالانه خود ، از حمایت و اطمینان بیشتری برخوردار شوید.بنابراین تأیید مجدد گواهی نادر است.

مرکز سیستم کاران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز عام المنفعه با حضور مشاورین خبره و خدمات مشاوره رایگان در خدمت شماست.

با ما در تماس باشید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

2 Responses

  1. گواهینامه های ایزو از کجا صادر میشه؟ صدور گواهینامه های ایزو چقدر زمان میبره؟ مراحل صدور گواهینامه های ایزو با سیستم کاران به چه شکل هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط