اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

مشاوره CE

مشاوره CE
5/5 - (1 امتیاز)

مشاورهCE 

مشاوره CE نیاز شرکتهای متقاضی دریافت CE هست. واژه CE از کلمه فرانسوی Conformite Europeene گرفته شده است که معنی آن « تطابق اروپایی » می باشد. محصولاتی که نشان و آرم CE بر روی آنها حک شده باشند نشان دهنده استاندارد بودن آن است که این استاندارد بودن محصولات بیانگر و نشانگر منطبق بودن محصولات و کالاها با ملزومات و ضروریاتی است که در دستورالعمل های کشور اروپایی مشخص شده است می باشد.

ملزوماتی که برای محصولات در نظر گرفته شده است بیانگر مطمئن و ایمنی بودن کالاها و محصولات، سالم بودن محصولات و کالاها است که این ملزومات نشان دهنده کیفیت خوب و یکپارچه بودن و هماهنگ بودن ضوابط و قوانین مختلف کشورهایی است که جزء اعضای اتحادیه اروپا است که برای این مسیر انجام شده است.

کسانی که دوست دارند در زمینه CE مشاوره را دریافت و اخذ کنند، بایستی برای محصولات و کالاهای خود گواهینامه CE را بگیرند تا با استفاده از این گواهینامه که دریافت می کنند بتوانند محصولات و کالاهای خود را به همه­ی کشورهایی که جزء اعضای اتحادیه اروپا هستند ارائه و انتقال دهند و سود و درامد بالایی را سهم خود کنند. و با این کار رابطه شغلی خود را در این زمینه گسترش دهند و مشتریان خاص خود را به دست آوردند و بر مشتریان خود بیفزایند.

مزایای اخذ نشانCE

داشتن آرم و نشان CE بر روی کالاها و محصولات شرکت ها نشان دهنده این است که بدون اینکه موانعی بر سر راه باشد و یا محدودیتی در این مسیر به وجود آید به راحتی و آسانی می توانند محصولات و کالاهای خود را در همه­ی منطقه های اتحادیه اروپا به صورت تجارت دربیاورند و این گونه برای مدیران شرکت ها امتیاز بالایی محسوب می شود و همچنین تجارت بودن محصولات، موجب ارتقا و پیشرفت شرکت و مشهوریت و محبوبیت شرکت می باشد.

از طرف دیگر کیفیت محصولات و کالاهای شرکت موجب می شوند کسانی که به عنوان مصرف کننده هستند. بدین گونه محصولات را خریداری می کنند. و مورد مصرف خود قرار می دهند. مصرف کننده ها به خاطر آرم CE که بر روی محصولات و کالاها وجود دارد این اطمینان را برای آنها به وجود می آورد که کالاها و محصولات از نظر بهداشتی و محیط زیستی ایمن و سالم هستند و دارای استاندارد هستند و آنها بدون ترس و نگرانی می توانند این کالاها و محصولات را به خوبی مصرف کنند و از مصرف کردن آنها لذت کامل را ببرند و به خاطر کیفیت خوب آن دوباره مایل می شوند که

خدمات مشاوره CE

مشاوره CE برای مشتریان خود خدماتی را ارائه می دهند که این خدمات عبارتند از:

1-مشریان به راحتی می توانند در مورد محصولات اطلاعات لازم را به دست آورند و از ایمنی و سالم بودن محصولات به دست بیاورند.

2-برای هر محصول و کالا ملزومات و ضروریاتی وجود دارد که این را برای مصرف کنندگان به خوبی توجیه می کنند. که از الزامات در زمان و مکان خاصی استفاده کنند .

3- محصول و کالاها دایرکتیوهایی مخصوص دارند. که مشتری ها می توانند با مراجعه به این دایرکتیوها از محصولات و کالاها به خوبی اطلاعات لازم را به دست می آورند.

4- یکی دیگر از خدمات مشاوره CE اینه که موجب می شود که برای اینکه کالاها و محصولات را برای کشورهای دیگر بفرستند. بایستی گواهینامه CE را بگیرند. که در اینجا مشاوره CE دریافت CEمی دهد که به راحتی می توان آن را دریافت کرد.

5-یکی دیگر از خدمات مشاوره CE اینست که ریسک هایی که ممکن است موجود باشد را مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد.

6-یکی دیگر از خدمات مشاوره CE این است که برای محصولات و کالاها، یک طرحی برای کیفیت و مرغوبیت ارائه می دهند که این کار برای مصرف کنندگان بسیار مفید است.

مدت زمان خدمات اخذ CE

برای دریافت خدمات CE مدت زمانی در نظر میگیرد که در محدوده آن زمان مشخص و معین میگردد می توان خدمات را دریافت کرد. زمان معین براساس دایرکتیوهای هر محصول و کالا و همچنین همکاری سازمان در مورد اطلاعات و تحقیق هایی که در این مورد انجام می دهند. و علاوه بر آن نتیجه ای که از آزمایش هایی که در این مورد انجام می دهند مشخص می کنند. و بعد از زمان مشخص دیگر خدماتی ارائه نمی شود. پس باید طبق زمان معین شده باید برای گرفتن خدمات اقدام کرد.

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط