ایزو ، فرار مدیران

ایزو ، فرار مدیران

چرا شرکتها تمایل برای گرفتن گواهینامهISO9001 ندارند؟

جالب است بدانیم با وجود اینکه شرکتها نیاز به دریافت گواهینامه ISO9001 دارند با اینحال مدیرعامل شرکتها برای گرفتن گواهینامه ISO تمایل ندارند علت این عدم تمایل مدیرعامل برای گرفتن گواهینامه ISO این است که، فکر می کنند هیچگونه نقصی برای مدیریت شرکت، کارمندان وجود ندارد .

اما برخلاف تصور آنها با اخذ و اجرای حرفه ایی و صحیح گواهینامه ISO9001 کنترل کیفیت ، نقص مدیرعامل ، کارمندان و تمام کسانیکه مشغول فعالیت هستند مشخص می شود چراکه ISO9001 راهکارهای مفید و ارزنده ای را حتی در جزئی ترین بخش های مدیریت سازمان در اختیار می گذارد. به این ترتیب نقص در دیدگاه مدیرعامل و کارمندان سازمان برطرف خواهد شد . به این معنی که دید مدیرعامل جهت اداره شرکت خود جامع تر شده و کارمندان نیز نقص کارخودرا برطرف ساخته و برای سود بیشتر شرکت وکارایی بهتر تلاش خواهند کرد، این تلاش باعث رشد مضاعف شرکت خواهد شد. همچنین سودبیشتر شرکت بر روحیه جمعی کارمندان و بهروه وری مجموعه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

حال برای دریافت گواهینامه های ISO، شرکتهاو سازمانها به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارند اما تنوع و حجم بالای این اطلاعات مانع ازشناخت صحیح سازمان ها نسبت به گواهینامه های ISO شده و گاها باعث گمراهی آنها می شود. مدیران و سازمان ها فرصت کافی برای تحقیق جامع و درست در این زمینه را ندارند از اینرو مراکزی وجود دارند تا سازمان ها را جهت اخذ و پیاده سازی گواهینامه های ISO یاری دهند.
مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران یکی از سازمان های معتبر در این زمینه است، این مرکزبا سالها تجربه درخشان، راهنمای مناسبی برای دریافت و پیاده سازی گواهینامه های ISO در شرکتها ، سازمانها ، غیره .... می‌باشد . مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران همچنین با مشاوره رایگان در سایر زمینه های CE ، Ab ، تایید صلاحیت ایمنی و پیمانکار ، رتبه و .... شما متقاضیان گرامی را تا آخرین قدم برای دریافت مدارک فوق یاری می دهد.

تبلیغ ما صداقت ماست.

با ما در تماس باشید.

نویسنده سرکار خانم شهلا اسدی