Obtaining-a-contractor-safety-certification-quickly

اخذ دریافت فوری گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران

گرفتن گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران صادره از نهاد اداره کار یا وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی برای پیمانکاران کار سخت ، طاقت فرسا و دارای پیچیدگیهای خاص خودش هست. اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در کمترین زمان ممکنه شدنی است. به شرط اینکه متقاضی گواهی صلاحیت ایمنی اداره کار بداند از کجا شروع کند و مراحل اخذ مدرک ایمنی اداره کار را یک به یک بلد و آگاه باشد و بداند که به کجا ختم کند.

زمان اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران بصورت فوری اکثر شرکتهای پیمانکاری تصور میکنند که گرفتن گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری فقط با ارائه یک سری مدارک ابتدایی قابل وصول است در حالیکه قضیه به این سادگی ختم نمی شود و چون شرکتهای متقاضی از کل روال گرفتن گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی اداره کار اطلاع ندارند پس از ثبت نام اولیه دریافت گرفتار پیچ خمهای بسیار زیاد بوروکراسی شده و حتی خیلی ها وسط کار از گرفتن مدرک ایمنی اداره کار منصرف می شوند. موجب از دست دادن خیلی از مناقصات و قراردادهای کارفرمایی می شود. مرکز سیستم کاران با آگاهی کامل از کلیه قوانین و داشتن کادری مجرب کلیه پرونده های مشتریان خود را با بالاترین سرعت ممکنه کارسازی میکنند و در صورت تکمیل بودن مدارک ملی یا روزکاری پرونده را به سرانجام رسانده و برای مشتریان خود گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران معتبر و اصل را از اداره کار اخذ می نمایند.

درنتیجه میتوان گفت زمان اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران با توجه به بزرگی شرکت تعداد نظرات شان و سایر موارد میتواند کم یا زیاد باشد که مرکز سیستم کاران این زمان را با تکنیکهای خودش به حداقل میر ساند.

 

نحوه دریافت فوری گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران

بمنظور دریافت گرفتن اخذ فوری و سریع گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران بایستی ابتدا با مرکز تماس بگیرید و از وضعیت شرکت خود شامل تعداد نفرات لیست بیمه و تعداد کارگاه فعال و همچنین وضعیت آموزش پرسنل را با کارشناسان مرکز مطرح بفرمایید. مشاوران و کارشناسان ما متناسب با وضعیت موجود شما بهترین راهکارهای لازمه را ارائه داده تا متقاضی بتواند با کمترین هزینه و کمترین زمان موفق به دریافت فوری گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران شود.

 

اخذ فوری و سریع مدرک HSE اداره کار

اگر متقاضی تمایل داشته باشد می تواند کل روند دریافت مدرک HSE اداره کار که همان گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران از اداره کار می باشد را به مرکز حرفه ایی ما واگذار نمایند. چون کارشناسان ما با تسلط کامل به قوانین و روابط کار و همچنین تسلط کامل به سایت اصلی اداره کار و سایتی که تابعه اداره کار پرونده شما را با بالاترین سرعت ممکنه به سرانجام رسانده و رسالت مرکز در مورد اخذ فوری گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار تکمیل نماید.

 

فرم درخواست فوری گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی اداره کار

متقاضیان محترم در صورت تمایل میتوانند با تکمیل فرم درخواست فوری گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی اداره کار روند کار خودشون را تسریع نمایند. جهت دریافت فرم اخذ فوری گواهی نامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران از اداره کار با مرکز تماس حاصل نموده و فرم مذکور را دریافت و تکمیل و ارسال نمایند. در فرم درخواست مدرک ایمنی اداره کمار بایستی تعداد نفرات به تفکیک هر کارگاه دارای کد بیمه درج گردد. آموزش های لازم برای گرفتن گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران نظر بداینکه قوانین اداره کار بروز رسانی میشود. لذا فعلا در زمان نوشتن این مقاله آموزشهای مورد نیاز جهت اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران از اداره کار موارد زیر می باشد. لطفا توجه بفرمایید که ممکنه آموزشهای زیر در زمان آینده تغییر کرده باشد لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزشهای لازم بمنظور دریافت گواهینامه صلاحیت HSE اداره کار با مرکز تماس گرفته و اطلاعات بروز را کسب نمایید.

آموزش ایمنی عمومی ( ویژه کارفرمایان )

آموزش ایمنی عمومی ( ویژه کارگران تحت پوشش کارفرما )

درحال حاضر پیش نیاز دریافت مدرک ایمنی اداره کار برای شرکتها دو گروه دوره های آموزشی ایمنی فوق است. دوره اول ( آموزش ایمنی عمومی کارفرمایی ) باری یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد و دروه ی دوم ( آموزش ایمنی عمومی کارگری ) برای تمام افراد موجود در لیست بیمه دفتر مرکزی و کارگاه ها می باشد.

مرکز اصلی سیستم کاران بعنوان بزرگترین و معتبرترین مشاور همراه شماست تا بتواند گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی اداره کار را با بالاترین سرعت و کمترین هزینه بگیرید. با ما در ارتباط باشید برای گرفتن گواهینامه ملی و حتی گواهینامه های بین المللی ISO و HSE و CE و...

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.