ارائه ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو و شرایط اخذ استاندارد ایزو ، ضوابط دریافت گواهی نامه ایزو ، الزامات مورد نیاز جهت دریافت گواهی ایزو ، شرایط و ضوابط لازمه جهت اخذ گواهی ایزو و بسیاری از سوالات دیگر به دغدغه مهم غالب شرکتهای متقاضی اخذ گواهی ایزو تبدیل شده که با آن درگیر هستند. مدارک مورد نیاز جهت اخذ گواهی ایزو واقعا امر سختی نیست و به مدارک خاصی نیاز نیست که باعث تشویش خاطر شرکتهای متقاضی اخذ ایزو بشود و بخواهد فکر آنها را درگیر کند و به توسط مرکز سیستم کاران به راحتی می تواتند بدون هیچ دغدغه و استرس به گواهی ایزو معتبر از هر مرجعی که می خواهند برسند. تنها کافیست شرکتها الزامات تعریف شده درون هر استانداردی که در قالب مستندات ارائه می شود را در سازمان خود به نحوی اجرایی کنند که این مستندات با توجه به عمومی و تخصصی بودن استانداردها به طور کل دو دسته می شوند: مستندات عمومی که شامل استانداردهای عمومی مانند ایزو9001 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت می شود که مهمترین نوع استاندارد تعریف شده هست که به عنوان مادر تمامی استانداردها برای همه ی سازمانها یک الزام و پیش نیاز هست. ایزو14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی نیز دو استاندارد عمومی معروف دیگر هستند. مستندات تخصصی که شامل استانداردهای تخصصی می شود که بسته به نوع فعالیتها و حوزه های کاری بسیار متنوع هستند و تعدادشان بسیار زیاد هست. مثلا ایزو22000 مختص صنایع غذایی و ایزو 13485 مختص تجهیزات پزشکی هست. تمامی مستندات توسط مرکز سیستم کاران تنظیم شده و به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده شده. حتی مرکز ما این مستندات را در کانالی در قالب وورد جهت رفاه مشتریان قرار داده است.

 

فرم درخواست ایزو

 

روند اخذ گواهی ایزو با سیستم کاران

متقاضی محترم با مرکز با شماره تماس 79165 – 021 تماس می گیرند. اطلاعات لازم توسط بهترین مشاوران در اختیارشان قرار داده می شود که تمامی خدمات مشاوره مرکز سیستم کاران رایگان هست سپس بعد از صحبتهای لازمه نامه اعلام قیمت از طریق تلگرام یا واتساپ برای مشتری ارسال خواهد شد و حتی نمونه گواهی نامه های ایزو خدمت مشتری ارسال می شود تا بتواند به راحتی قبل از هر تصمیمی از اصالت گواهی صادره از طریق سیستم کاران خیالش آسوده شود. بعد از مطالعه نامه ارسالی و بررسی نمونه گواهی نامه ها و تایید اصالت گواهی نامه های صادره مرکز سیستم کاران ، طبق درخواست مشتری ، فرم درخواست ایزو از طریق تلگرام و واتساپ و یا ایمیل برایش ارسال می شود که این فرم در قالب وورد فرستاده می شود تا مشتری بتواند به راحتی اطلاعات خواسته شده را پر کند که اطلاعات هم به زبان فارسی و هم لاتین در فرم درخواست خواهد شد و سپس شرکت متقاضی اطلاعات خواسته را پر کرده و ارسال می کند و گروه هماهنگی اطلاعات را چک می کند و هر جا نیاز به اصلاحاتی بود انجام می دهد و دوباره فرم جهت تایید نهایی برای متقاضی ارسال می شود و در نهایت پس از تایید نهایی و مهر و امضای متقاضی و ارسال دوباره فرم از طریقی که با مرکز ارتباط گرفته اند ، فایل به واحد اجرایی ارجاع داده خواهد شد. این روند کلی صدور گواهی ایزو توسط مرکز ماست.

 

مشاوره مستندات لازمه مرکز سیستم کاران جهت اخذ گواهی نامه ایزو

برای تکمیل کردن فرم درخواست ایزو ممکنست متقاضی با مشکلاتی روبرو شود و چون همانطوری که گفته شد اطلاعات به صورت لاتین نیز درخواست می شود شرکت با سوالات متعددی روبرو می شود که می تواند با کارشناسان مرکز تماس بگیرد و کارشناسان مرکز همواره به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند.

 

فرم درخواست ایزو

 

اخذ گواهی نامه ایزو آنلاین و فوری و ارزان

با استناد به موارد بالا، شرکتها می توانند به راحتی و به صورت آنلاین مدارک لازمه را ارائه بدهند و اقدامات مقتضی را جهت اخذ گواهی ایزو انجام دهند و به همین جهت نیز فورا به آنچه می خواهند برسند. همچنین به دلیل رایگان بودن مستندات که یکی از مدارک لازم جهت اخذ گواهی ایزو هست در هزینه های اخذ ایزو صرفه جویی شده و گواهی ایزو به بهترین قیمت ارائه می گردد.

سیستم کاران بزرگترین و اولین سازمان همراه متقاضیان گواهینامه ایزو جهت دریافت گواهینامه ایزو باارائه خدمات رایگان درخدمت شماست.

با ما درارتباط باشید..

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.