اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

نحوه اخذ گواهینامه ایزو 14001

نحوه اخذ گواهینامه ایزو 14001
4.9/5 - (403 امتیاز)

نحوه اخذ گواهینامه ایزو 14001

نحوه اخذ گواهینامه ایزو 14001

دریافت گواهینامه ISO14001

روش اخذ گواهی ایزو 14001

نحوه گرفتن مدرک ایزو 14001 ISO 14001 از مراجع معتبر

گواهینامه ایزو14001 ISO14001 چیست؟

از کجا ایزو 14001 بگیرم؟

جهت اخذ گواهینامه ISO14001 از کجا شروع کنیم؟

متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو به دنبال اخذ و دریافت ایزو ISO با سوالات متعدد و مختلفی مواجه می شوند و اولین سوالشان غالبا و به طور منطقی اینست که گواهینامه ایزو 14001ISO 14001  چیست؟ پس ابتدا بایستی مشخص گردد که گواهی ایزو 14001 چیست و به چه کار میاید.

گواهینامه ایزو 14001 ISO 14001 چیست؟

گواهی نامه ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی یکی از مهمترین و عمومی ترین انواع گواهی نامه ها می باشد. استاندارد ISO 14001 الزامات محیط زیست را بیان می کند. اینکه یک سازمان بایستی چه کارهایی انجام دهد که فعالیتهایش  و فرآیندهایش به محیط زیست آسیبی نزند. ضمنا دستورالعملهایی را برای سازمانها ارائه می کند. دستورالعملهایی که کمک میکند، فرآیندهای سازمان ، بر آب و هوا و خاک و منابع طبیعی تاثیر منفی نگذارد. سیستم مدیریت زیست محیطی راهکارهایی را برای سازمانها جهت حفظ محیط زیست منطبق با استاندارد ایزو 14001 بیان می کند. شرکتهایی که استاندارد 14001 را برای سازمانش طراحی و پیاده سازی می کند با این کار این را القا می کنند که به محیط زیست اهمیت زیادی می دهند و محیط زیست و پاکی محیط زیست و عدم آسیب به منابع طبیعی و حفظ محیط زیست برای نسل آینده برایش از اهمیت بالایی برخوردار هست.

گواهی ایزو 14001 ، ایزو 45001 و ایزو 9001 ( IMS )

گواهی نامه ISO 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی با ISO 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ارتباط یکپارچه و هماهنگی دارند به همین جهت وقتی یک سازمان سه سیستم مدیریتی کیفیت ایزو9001 و زیست محیطی ایزو14001 و ایمنی و بهداشت حرفه ای ایزو45001 را به طور همزمان و یکپارچه طراحی و پیاده سازی می کند، می گویند که برای سازمانش یک سیستم مدیریت یکپارچه را طراحی و پیاده سازی کرده است که اصطلاحا بهش IMS نیز می گویند.

نحوه اخذ گواهی نامه ایزو 14001

گواهینامه ایزو 14001 مانند دیگر انواع گواهی ایزو از طریق مراجع صادر کننده ISO صادر می گردد. مراجع صادر کننده ایزو و شرکتهای ارائه دهنده ایزو ISO در اصطلاح و اختصار CB ها هستند که این CB ها از طریق AB نهاد دولتی اعتبار دهنده به CB فعالیت می کنند که خود همین AB تحت نظارت و تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF فعالیت می کنند که این IAF تنها نهاد تایید شده در خصوص صدور گواهی ایزو هست که سازمان جهانی ایزو ISO آن را قبول دارد.

اخذ گواهینامه ایزو از مراجع IAF

درون این نهاد به آدرس WWW.IAF.NU لیست تمامی AB های معتبر تحت اعتبار IAF قابل مشاهده هستند و می توان از آنجا تمامی AB های معتبر IAF را مشاهده کرد. مثلا AB ایرانی و تنها AB ایرانی NACI هست. از دیگر AB ها می توان DAKKS آلمان ، IAS آمریکا ، SAS سوئیس و UKAS انگلستان و دیگر مراجع AB مختص هر کشور که درون سایت IAF قابل مشاهده هستند را نام برد. هر کشور درون سایت IAF یک یا چند AB تعریف شده دارد. یکسری دیگر از مراجع صادر کننده ایزو ISO هستند که تحت اعتبار IAF نیستند و AB و CB خصوصی هستند که به این دسته مراجع ، مراجع غیر IAF می گویند که دارای اعتبار داخلی هستند و جهت تمامی مقاصد کاربردی هستند و برای مناقصات و تبلیغات و رقابت و جلب رضایت مشتری و بسیاری مقاصد کاربردی هستند و اما برای صادرات غالبا می بایست از طریق مراجع IAF اقدام کرد.

اخذ گواهی نامه ایزو از سیستم کاران

در ابتدا با مرکز سیستم کاران با شماره 79165 – 021 تماس بگیرید. مشاورین مرکز سیستم کاران اطلاعات لازمه را در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس نامه ای تحت عنوان نامه اعلان قیمت ایزو از طریق تلگرام و واتساپ و یا ایمیل و … دریافت می کنید. یرند مورد نظر خود را انتخاب می کنید و طی درخواست شما بابت ادامه همکاری با مجموعه فرم درخواست ایزو برایتان ارسال می گردد که شامل یکسری اطلاعات تکمیلی هست و پس از تکمیل و تایید و طی روند کار گواهی نامه ایزو مد نظر شما صادر خواهد شد.

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از اولین و بزرگترین مراکز مشاوره و ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO با مشاورین خبره به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان محترم می باشد کلیه خدمات مشاوره مرکز رایگان بوده و تنها با یک تماس اطلاعات لازمه را درخصوص اخذ انواع گواهینامه های ایزو از مراجع معتبر ملی و بین المللی در اولین فرصت و با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

3 Responses

  1. گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ را از مرکز ملی استاندارد ایران بگیریم بهتر هست یا از یک مرجع بین المللی مانند dakks یا sas؟ راه و روش اخذ گواهینامه ایزو از مراجع متفاوت هست یا که همه مثل هم هست؟ لطفاً مراجعی که جهت ثبت و صدور گواهینامه ایزو قوانین آسانتری دارند معرفی نمایید.

  2. مستندات کامل ایزو ۱۴۰۰۱ را به تنهایی بدون استخدام کارشناس متخصص و با کمک پرسنل مجموعه میتوان اجرا نمود ؟ دسترسی به نمونه مستندات ایزو ۱۴۰۰۱ چگونه هست و چقدر باید هزینه پرداخت کنیم؟

  3. اجرای سیستم مدیریت زیست محیطی توسط یک کارشناس با تحصیلات مربوطه اوکی میشه یا باید حتما از طرف مرکز مشاوره ایزو کارشناس مربوطه پیگیر پروژه باشه؟ ممنونم از پاسخگویی و مشاوره کامل کارشناسان مرکز سیستم کاران تماس گرفتم تمام صحبت‌ها شد فقط همین یک سوال مونده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط