اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS
5/5 - (142 امتیاز)

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS سوال غالب شرکت هایی هست که می خواهند درون مناقصات شرکت کنند. غالبا شرکت ها نمی دانند که IMS چیست؟ و از ماهیت ims اطلاعی ندارند. به همین جهت درون فضاهای مجازی و مرورگرهای مختلف همچون گوگل جستجو می کنند. تا بتوانند اطلاعات لازم را به دست بیاورند لذا بایستی بدانند که IMS چیست؟ گواهینامه IMS چیست؟

IMS چیست؟

IMS به معنای سیستم مدیریت یکپارچه در گام طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ سیستم زیست محیطی ایزو ۱۴۰۰۱ و ایمنی و بهداشت شغلی ایزو ۴۵۰۰۱ می‌باشد که یک سازمان وقتی این استانداردها را درون سازمانش طراحی و پیاده سازی کند می گویند که دارای یک سیستم مدیریت یکپارچه می باشد که اصطلاحاً به آن IMS می‌گویند. IMS گواهینامه ندارد اما مراجع مختلف برای آن گواهینامه صادر کنند و شرکت ها هنگامی که میخواهند درون مناقصات شرکت کنند شوند و یا می خواهند صادرات انجام دهند نیازمند نیازمند اخذ گواهینامه IMS می‌شوند. گواهی نامه IMS برای تمام زمینه‌های شغلی کاربرد دارد و شرکت‌ها با هر زمینه شغلی IMS به کارشان می‌آید و در مناقصات از آنها درخواست می گردد.

گواهینامه ایزو 9001 ISO 9001

گواهینامه ایزو9001 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت ، مهمترین سیستم مدیریتی هست که مورد نیاز تمامی شرکتهاست. ISO 9001 به عنوان مادر تمامی استانداردها ، الزامات کیفی کلیه شرکتها و استانداردها را بیان می کند. گواهی ISO 9001 به قدری مهم هست که به سازمانها توصیه می شود اگر می خواهند تنها یک گواهی دریافت کنند. کواهی نامه ISO9001 را بگیرند.

گواهینامه ایزو 14001 ISO 14001

کواهینامه ایزو14001 سیستم مدیریت زیست محیطی یکی دیگر از انواع گواهینامه های عمومی ایزو هست که الزامات زیست محیطی را برای سازمانها بیان می کند و الزاماتی را برای سازمانها تعریف می کند که ضمن ادامه به فعالیت خود در حفظ محیط زیست اعم از آب و خاک و هوا نیز بکوشند و فرآیندشان کمترین آسیب را به محیط زیست بزند.

گواهینامه ایزو 45001 ISO 45001

گواهینامه ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی یا حرفه ای از دیگر استانداردهای عمومی ایزو و مکمل ایزو 14001 هست. ISO 45001 الزامات لازمه جهت بهداشت شغلی کارکنان و ایمنی آنها را بیان می کند. تا با خیال آسوده از کار در محیطی ایمن فعالیت کنند. همچنین با انگیزه بالا کارآمدی بالایی داشته باشند.

مشخصا سه سیستم ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 که در بالا تعریف گردید برای یک سازمان هر سه با هم نیاز آنها را به استانداردهای لازمه کار برطرف می کند و یک هماهنگی و نظم و یکپارچگی درون سازمانش ایجاد می کند و به همین جهت نیز وقتی به طور همزمان و یکپارچه طراحی و پیاده سازی می شوند بهشان سیستم مدیریت یکپارچه اطلاق می شود که اختصارا IMS نام می گیرد.

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS

گواهینامه IMS به طور کلی شامل این مراحل می‌شود:

1 – مشخص شدن هدف از اخذ گواهینامه آی ام اس یعنی یک شرکت بداند که گواهینامه ims را برای چه منظوری می شود بگیرد برای صادرات ، برای مناقصات ، برای تبلیغات ، برای ایجاد یک سیستم مدیریت یکپارچه و یا هر قصد دیگر.

2 – مرحله بعد از تعیین هدف، انتخاب مرجع ثبت و صدور گواهینامه آی ام اس می باشد، یعنی یک شرکت تعیین کند که میخواهد از چه مرجعی گواهینامه IMS یا همان سیستم مدیریت یکپارچه خود را دریافت کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراجع صدور گواهینامه IMS اینجا کلیک کنید.

3 – استقرار و پیاده سازی با توجه به مستندات IMS

4 – ممیزی داخلی و ممیزی خارجی و نهایتا ممیزی نهایی

5 – ثبت و صدور گواهینامه ایزو می باشد

اما سیستم کاران این کار را برای شما ساده کرده است. شما می توانید به راحتی با ما به یک سیستم مدیریت یکپارچه برای سازمان خود دست پیدا کنید.

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS از طریق سیستم کاران

در ابتدا با مرکز ما جهت اخذ اطلاعات کافی تماس بگیرید. سپس نامه اعلام قیمت ایزو ( که ims نیز ترکیب همین ایزو هاست ) برای شما ارسال می گردد. این نامه شامل اعلام قیمتهای مختلف از چندین برند متفاوت می باشد که متقاضی محترم می تواند هر برندی را که خواست و با نیازها و شرایطش مطابقت داشت انتخاب نماید، بعد از انتخاب برند و مرجع ، فرم درخواست ایزو ارسال می شود که بهش APPLICATION FORM نیز گفته می شود و شامل یکسری اطلاعات هست که باید به فارسی و لاتین تایپ شود، وقتی اطلاعات تایپ شد دوباره باید فرم برای مجموعه سیستم کاران عودت داده شود تا اگر اصلاحاتی لازم بود روی آن صورت بگیرد و بررسی شود و دوباره فرم جهت تایید نهایی برای مجموعه متقاضی ارسال خواهد شد تا آن را تایید کند. وقتی متقاضی فرم را تایید و مهر و امضا کرد، فایل به قسمت مالی و سپس قسمت اجرایی فرستاده خواهد شد تا اقدامات لازم انجام بشود و در نهایت گواهی نامه IMS صادر شود. همچنین شما متقاضی محترم می توانید به طور مستقیم از لینک زیر فرم درخواست ایزو را دانلود و تکمیل بفرمایید. تا در اولین فرصت به گواهی خود برسید.

سیستم کاران به عنوان یکی از اولین و بزرگترین شرکتهای فعال در حوزه گواهینامه های ایزو ، IMS ، HSE ، CE ، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری ، گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری ، گواهینامه تعیین صلاحیت شرکتهای خدماتی ، فنی مهندسی و پشتیبانی ، گرید انفورماتیک و انواع گواهینامه های ملی و بین المللی در خدمت شما متقاضیان محترم می باشد، تنها یک تماس کافیست.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

One Response

  1. گواهینامه IMS هم همزمان با صدور گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ صادر میشه یا اینکه حتما باید مستندات سه گواهی فوق را اجرا کنیم؟ جمعا هزینه ۴ گواهینامه چقدر میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط