اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

نحوه صدور گواهینامه IMS

نحوه صدور گواهینامه IMS
5/5 - (1 امتیاز)

نحوه صدور گواهینامه IMS

نحوه صدور گواهینامه IMS چگونه است؟ چطور گواهینامه IMS بگیرم؟ IMS چیست؟

سیستم مدیریت یکپارچه ( IMS ) چیست؟

اولین مبحث در خصوص نحوه صدور گواهینامه IMS ، شناخت IMS هست و اینکه متقاضی به درک درستی از IMS برسد. یک سیستم مدیریت یکپارچه ( IMS ) سیستم های مدیریتی مختلف (مانند کیفیت ایزو9001 ، محیط زیست ایزو 14001 ، بهداشت و ایمنی شغلی ایزو 45001 ) را در یک سیستم مدیریت واحد، جامع و هماهنگ ترکیب می کند. رویکرد ترکیبی یک نمای کلی ارزشمند از فرآیندهای مهم تجاری ارائه می دهد. هم افزایی قابل توجهی ایجاد می کند و منابع را جمع می کند. در نتیجه پایه ای قوی برای شرکت های مدرن تشکیل می دهد.

در بیشتر موارد، یک IMS بر روی یک سیستم مدیریت موجود ساخته می شود. از آنجایی که مدیریت کیفیت یکی از سنگ بنای بسیاری از شرکت ها است، سیستم های مدیریت کیفیت اغلب محل خوبی برای شروع هستند. سیستم های مدیریتی بیشتر به طور متوالی یکپارچه میگردند. و در یک سیستم مدیریت یکپارچه ترکیب می شوند.

مزایای IMS

یک سیستم مدیریت یکپارچه با کنترل فرآیندهای مرتبط ، اهداف مربوطه را گرد هم می آورد. IMS همچنین تضمین می کند که شرکت شما به طور مستمر عملکرد خود را با روحیه حفاظت از محیط زیست پایدار بهبود می بخشد و بیشتر توسعه می دهد تا رضایت مشتریان و رفاه کارکنان شما را جلب کند. یک IMS همه الزامات و فرآیندها را در زمینه هایی که واقعاً برای شرکت شما مهم است از کیفیت و حفاظت از محیط زیست گرفته تا ایمنی و بهداشت شغلی ، امنیت اطلاعات ، انرژی و مدیریت دارایی را پوشش می دهد.

نمای کلی متمرکز

یک IMS شفافیت همه جانبه و کنترل واضح همه فرآیندها و رویه ها را فراهم می کند.

کارکنان با انگیزه

فرآیندهای شفاف و مستند از سطح بالایی از پذیرش در میان کارکنان برخوردار است و از کارهای روزمره پشتیبانی می کند.

مزیت رقابتی

یک IMS تضمین می کند که شما به اهداف خود خواهید رسید و شرکت شما به طور مستمر توسعه یافته و بهبود می یابد.

استفاده بهینه از منابع

سازمان شما از یکپارچه سازی سیستم مدیریت با صرفه جویی در منابع انسانی، زمان و هزینه ها سود می برد:

مستندسازی ناب – اسناد کمتر به معنای دید واضح تر از فرآیندها است

صرفه جویی در زمان – دوره های آموزشی و ممیزی را می توان با هم ترکیب کرد

منابع انسانی – فقط یک یا چند نفر مسئول برای تصدی وظایف مرتبط نیاز دارند

صرفه جویی در هزینه – هزینه های کمتر بر اساس فرآیندهای یکپارچه و اثرات هم افزایی

چگونه می توان سیستم های مدیریت را ترکیب کرد

سازمان‌ها ممکن است اهداف و خواسته‌های بسیار متفاوتی داشته باشند، اما معمولاً شرکت‌ها با سیستم مدیریت کیفیت موجود خود مطابق با ISO 9001 شروع می‌کنند و به تدریج سیستم‌های مدیریتی بیشتری را ادغام می‌کنند. اینها می تواند شامل مدیریت زیست محیطی و انرژی مطابق با استانداردهای ISO 14001 و یا سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی مطابق با ISO 45001 باشد. در هر صورت، سازمان ها باید سیستم مدیریت موجود خود را برای صدور گواهینامه یکپارچه از مراحل اولیه آماده کنند. با اینکار از فرآیندهای بهینه بهره مند می شوند.

یک IMS کارایی را از طریق استفاده از فرآیندها و اسناد ساده شده افزایش می دهد، در نتیجه رویکرد عنصری را حذف می کند، تلاش های تکراری را کاهش می دهد، عملکرد سیستم را بهبود می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد. گواهینامه IMS به این معنی است که صدور گواهینامه برای چندین استاندارد سیستم مدیریت معمولاً در یک ممیزی واحد و جامع ارزیابی می شود. سازمان‌ها زمان کمتری را صرف آماده‌سازی برای ممیزی و پاسخ‌گویی به یافته‌های آن‌ها می‌کنند. که به طور قابل‌توجهی سرمایه‌گذاری کلی زمان و پول را کاهش می‌دهد.

آیا می خواهید در مورد گواهینامه سیستم های مدیریت یکپارچه بیشتر بدانید؟ امروز با ما تماس بگیرید!

مدیریت کیفیت ISO 9001

ISO 14001 مدیریت زیست محیطی

ISO 45001 ایمنی و بهداشت شغلی

نحوه گرفتن مدرک IMS با سیستم کاران

تماس با مرکز سیستم کاران

در ابتدا متقاضی محترم گواهینامه IMS و انواع گواهی نامه های ایزو با مرکز سیستم کاران تماس می گیرد. سوالات خود را می پرسد. و اطلاعات کافی را درباره IMS و ایزو دریافت می کند. مشاورین خبره و با تجربه مرکز سیستم کاران 24 ساعته در خدمت متقاضیان می باشد. خدمات مشاوره سیستم کاران کاملا رایگان هست.

ارسال نامه اعلام قیمت ایزو

زمانی که اطلاعات لازم متناسب با نیازها و سوالات متقاضی در اختیار متقاضی ایزو و IMS قرار داده شد چنانچه مجموعه ی مورد نظر تمایل به همکاری داشته باشد، نامه ای با عنوان نامه ی اعلام قیمت ایزو جهت متقاضی فرستاده می شود که انواع برندهای مختلف با قیمت های متفاوت و متنوع درون آن نامه درج گردیده و متقاضی مناسب با شرایط و نیاز خودش هر کدام از مراجع را که می خواهد انتخاب کند.

ارسال فرم درخواست ایزو

پس از اینکه مرجع انتخاب شد و تمایل به همکاری، فرمی تحت عنوان نامه فرم درخواست ایزو ISO برای شرکت متقاضی ارسال می شود. تحت عنوان اپلیکیشن فرم در قالب وورد WORD که این فرم در برگیرنده یکسری اطلاعاتی هست که بایستی این اطلاعات توسط مجموعه متقاضی به صورت فارسی و لاتین درون فرم پر بشود و بعد از تکمیل کردن فرم درخواست ایزو متقاضی فرم درخواست را به مرکز باز ارسال خواهد کرد و سپس بخش امور هماهنگی مجموعه سیستم کاران اطلاعات درون فرم را بررسی می کند و اگر که نیاز به اصلاحات بود، اصلاحات لازمه را انجام خواهد داد و دوباره فرم درخواست ISO را به مجموعه متقاضی برخواهد گرداند و بعد از تایید نهایی توسط مجموعه متقاضی و شرکت صادر کننده ایزو ، فایل به بخش مالی منتقل می شود.

ارجاع به بخش اجرایی و ثبت و صدور گواهینامه ایزو

پس از طی روند مالی ، فایل متقاضی گواهی IMS برای ممیزی و همچنین صدور گواهینامه ایزو به بخش اجرایی سپرده خواهد شد و در اختیار فایل اجرایی قرار داده می شود تا روند و اقدامات صدور گواهینامه IMS انجام شود. همچنین شما متقاضیان محترم می توانید مستقیما فایل درخواست گواهینامه ایزو را با کلیک بر این قسمت بردارید. و این فرم را پر کرده و برای مرکز ارسال نمایید. تمام این روند بین متقاضی و بین مرکز سیستم کاران به شکل کاملا غیر حضوری انجام می شود. تمامی این روند از طریق تلگرام ، واتساپ و یا ایمیل و غیره انجام می شود.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط