اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

نشان CE

نشان CE
4.7/5 - (113 امتیاز)

نشان CE

نشان CE و نماد CE روی کالاها و محصولات کارخانه ها نشان دهنده این است که این موادها مطابق با شرایط قوانین اتحادیه اروپا ساخته شده است و سرمایه داران می توانند طبق این قوانین محصولات قابل کیفیت و مرغوب خودشان را ایجاد کنند و آنها را به تمامی مشتریان خود در کشورهای دور و نزدیک ارسال کنند و اینگونه مشتریان بیشتری بسمت خود جذب کنند و موجب معروف شدن و شناخته شدن برندشان در همه جای جهان شوند و همچنین به افرادیکه در منطقة آزاد اروپایی تجارت می کنند بفرستند و همچنین خودشان در آنجا معامله کنند و اینکارشان باعث بالا رفتن تعداد خریداران، گسترش درآمد، توسعه رابطه شغلی با سایر کارخانه داران در هر نقطه ای از دنیا می شود.

قوانین موجود در اتحادیه اروپا

1- سرمایه گذاران موسسات زمانی که اتحادیه در زمان مقرر خواستند باید چک هایی مهیا کنند. و علاوه برآن اعلامیه ای که منطبق با اتحادیه باشند برای خودشان صدور کنند. پروندشان را همراه آن مهیا کنند و در اختیار کارکنان سازمان قرار بگذارند. و اگر محیط کاریشان در خارج از مناطق اتحادیه اروپا بودند رئیسان باید مدارکشان را به نمایندگان خودشان بدهند. تا آنها به اسانی و سهولت بروند و مدارک لازمه را به کارکنان اداره مربوطه تحویل بدهند.

2- ابلاغیه های کارخانجات حتما بایستی مطابق متحده باشد. و برای اطلاع از اینکه منطبق هست یا نه موسسه ای مجزا در اتحادیه تاسیس میشود که برای اینکار به فعالیت می پردازد. کارمندان این سازمان حتما بایستی از روی بی طرفانه و بصورت منضبط و قانونی کارشان انجام دهند.

محصولاتی که شرکت ها و موسساتی که اجازه دارند برای اتحادیه اروپا با آرمce  تولید کنند شامل مواردی میباشد که در ذیل چند مورد آن را بیان می کنیم که عبارتند:

1- مصالحی که در ساختمان بکار می روند.

2- تجهیزاتی که از گاز استفاده می کنند

3- مخازنی که بوسیلة گاز کار می کنند.

4- مواد منفجره ای که بصورت غیر نظام یاستفاده می شود.

5- دستگاه هایی که برای حفاظت شخصی از آن استفاده می شوند.

6- دستگاه هاییکه بوسیلة الکترومغناطیسی کار می کنند.

7- وسایلائی که پزشکان در روند کاری خودشان استفاده می کنند.

مراحل دریافت گواهینامه سی ای از اتحادیه اروپا

1-ضوابطی که مناسب با قوانین اتحادیه اروپا هستند را بصورت قانونمند انتخاب می شوند.

2-مشخص کردن آزمون هایی که اتحادیه اروپا مشخص می کنند و درخواست کنندگان بایستی از این امتحان پیروز بیرون بیایند تا براحتی بتوانند مدرک دریافت کنند.

3-احتمال اینکه خطراتی وجود دارد را تخمین بزنند و ارزیابی هایی های ممکن را در نظر بگیرند.

امتیاز سی ای

سرمایه گذارانی که نشان CE اخذ می کنند امتیازهایی برای خود کسب می کنند شامل:

1- کارخانه داران با انتقال دادن موادهایشان به بایع فروشانی که درزمینة خرده فروشی کار می کنند این اطمینان خاطر بوجود می اورندکه ابزارآلاتشان مرغوب است و فروشندگان مصمم تر می شوند که کالاهای موسسات را خریداری کنندو بعد قادر شوند آنها را در بازار خودشان می فروشند. اینکارشان باعث می شود مشتریان افزایش یابند و درآمد بالاتری سهم خود کنند.

2-باعث می شود صاحبان کارخانه ها ساخته های خود را بصورت استاندارد به تمامی کشورهایی که اعضای متحدة اروپا هستند ارسال کنند و اینگونه مصرف کننندگان بیشتری برای کالاهای خودشان بوجود آورند.

3-صاحبان کارخانه داران با تولیدات مرغوبی که ارائه می دهند و استانداردهایی که بایستی در ساخته شدنشان لازم است رعایت کنندبه مشتریان اعتماد می دهند که ما هر ا«چه که مورد رضایت شما است را عرضه می کنیم و برایمان راضی نگه داشتن شما خیلی مهم تر از موارد دیگر است. اینگونه هست که مصرف کنندگان بجا یمحصولات دیگر به سراغ این محصولات خواهند آمد و همچنین دوستان و آشنایان خود را هم برای خردی کردن این سازه ها تشویق می کنندتا بیایند و مطمعن شوند که از خرید کردن خودشان کمل رضایت را بدست می آورند.

4- کارخانه دارانی که می توانند محصولات با علامت سی ای بسازند اعتماد به نفس بالایی پیدا می کنند. که می توانند در همه مناقصات و جلسات شرکت کنند و بتوانند به خود جرات دهند که از برنده شدگان باشند. و بدین طریق برند خودشان را معروف تر و مشهورتر کنند. مناقصات دولتی که آنها می توانند در آن با داشتن علامت سی ای شرکت کنند شامل مناقصات نفت، گاز، پتروشیمی است. که هر رئیسی می تواند در مناقصات شرکت کنند و موفق شوند.

 

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

One Response

  1. سلام خدمت کارشناس محترم
    ما یک گروه کارآفرین در حوزه تولید بازیهای فکری هستیم . جهت تبلیغات و رونق دادن به فروش محصولاتمون آیا می‌تونیم گواهینامه ce را بگیریم ؟
    فعلا توان صادرات نداریم ولی برای جلب مشتری در داخل ایران به دنبال ce هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط