اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟
5/5 - (463 امتیاز)

.

چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

نحوه دریافت گواهینامه ایزو ISO

چطوری گواهی ایزو ISO بگیرم؟

روش اخذ گواهی نامه ایزو ISO

گواهینامه ایزو چیست و چطور باید گواهی ISO بگیرم؟

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ گواهینامه ایزو ؟

گواهینامه ایزو ISO چیست؟

گواهینامه ایزو یکی از انواع گواهینامه های مهم برای شرکتها جهت مقاصد مختلف به شمار میاید. منجمله مناقصات ، صادرات ، رقابت ، تبلیغات و برند سازی ، پیاده سازی واقعی ، مطرح شدن در بازارهای داخلی و بین المللی و بسیاری اهداف دیگری که سازمانها از اخذ و دریافت گواهی ایزو دارند که شاید سری باشد. و تنها خود سازمانها بدانند که هدفشان از دریافت گواهی ایزو چی هست؟ فرقی نمی کند که یک مجموعه چرا می خواهد گواهینامه ایزو بگیرد، به هر صورت در ابتدا باید بداند که گواهینامه ایزو چیست؟

تعریف درستی از ایزو و گواهینامه ایزو و مراجع صادر کننده ایزو مبحث نحوه اخذ گواهینامه ایزو را ساده میکند. اینکه چطور گواهینامه ایزو بگیریم؟ شرکتها و سازمانها و نهادها و مجموعه ها با خیال راحت تری اقدام به اخذ ایزو می کنند. شرکتهای متقاضی ایزو چنانچه هر دغدغه ای در خصوص ایزو و گواهی ایزو و نحوه دریافت گواهی نامه ایزو دارند وقتی با مرکز سیستم کاران تماس می گیرند خیالشان از هر بابت جهت اخذ گواهینامه ایزو آسوده می شود و با خیالی آسوده تر جهت دریافت گواهینامه ایزو اقدام می کنند، ضمن اینکه اطلاعات لازمه را در خصوص مبحث تخصصی گواهینامه ایزو از مرکز سیستم کاران به راحتی می توانند به دست بیاورند. در ابتدا برای شما متقاضی محترم بیان می شود که گواهینامه ایزو ISO چیست؟ پس در ابتدا باید به تعریف گواهینامه ایزو ISO پرداخت.

گواهینامه ایزو چیست؟

سازمان جهانی ایزو ، وظیفه تدوین استانداردهای ایزو را بر عهده دارد و این الزامات و استانداردها وقتی در یک سازمانی طراحی شده و پیاده سازی می گردد در قالب یک گواهینامه ایزو صادر خواهد شد که انواع و اقسام متعدد و متنوعی دارند که یک مشخصه جهار پنج رقمی دارند و اما به طور کلی دو دسته می شوند یا گواهینامه ایزو عمومی هستند و یا گواهینامه های ایزو تخصصی .

گواهینامه های ایزو عمومی

گواهینامه ایزو عمومی شامل سه گواهینامه ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت ، گواهینامه ایزو 14001 سیستم مدیریت محیط زیست و گواهینامه ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای می گردد که برای تمامی شرکتها فارغ از نوع فعالیتشان کاربردی هست و مورد استفاده قرار می گیرد. یکسری استاندارد ها و گواهی نامه های ایزو که می توان گفت سری مشتری مداری هستند که شامل گواهینامه های ایزو 10001 سیستم مدیریت رضایت مشتریان – کدهای ( منشور ) رفتاری برای سازمانها ، ایزو 10002 سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ، ایزو 10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان و ایزو 10003 سیستم مدیریت کیفیت، حل اختلاف مشتریان نیز به نوعی گواهینامه ایزو عمومی محسوب می شوند.

گواهینامه های ایزو تخصصی

گواهینامه های ایزو تخصصی که مختص شرکتهای فعال در هر حوزه می باشد و شرکتها و سازمانهای فعال در هر حوزه و زمینه ای یک یا چند گواهینامه ایزو مختص خودش دارد مثل ایزو 22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی ، ایزو 29001 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، ایزو 27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ، ایزو 13485 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع و تجهیزات پزشکی و بسیاری از استانداردهای تخصصی دیگر که به قدری لیست استاندارد ایزو تخصصی زیاد هست که نمی توان تمامی آنها را نام برد و جهت مشاهده استاندارد ها و گواهینامه های ایزو مرتبط با خود و حرفه خود می توانید به سایت سازمان جهانی ایزو ISO به آدرس WWW.ISO.ORG مراجعه کنید و لیست تمامی استانداردها را در آنجا مشاهده کنید.

وقتی به سایت سازمان جهانی مراجعه می کنید، در انتهای سایت سازمان جهانی ایزو خواهید دید که تنها نهاد بین المللی IAF را به عنوان تنها نهاد معتبر در خصوص ایزو معرفی کرده است. به سایت IAF به آدرس WWW.IAF.NU مراجعه کنید و لیست تمام AB های هر کشور را مشاهده نمایید و تنها همان AB ها مجوز صدور گواهینامه ایزو اصلی را به CB های صادر کننده ایزو می توانند بدهند البته یکسری مراجع نیز هستند که AB و CB خصوصی هستند و بیشتر ساخته ایرانیها بنابر دلایلی همچون تحریمها ، اوضاع اقتصادی و اوضاع سیاسی و عوامل دیگر، می باشد که کار متقاضی را راه می اندازد مگر در صادرات که غالبا بایستی دارای گواهینامه اصیل ایزو IAF باشند.

چجوری گواهینامه ایزو بگیرم؟

دغدغه بزرگی که برای شرکتها پیش میاید همین است چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم چون مقوله ایزو مبحث تخصصی هست و نمی توانند مثلا بروند و از مغازه بخرند پس باید از یک مرکز مشاوره بگیرند و بعد برای دریافت ایزو اقدامی کنند. کمتر مرکزی هست که هم مشاوره و اطلاع رسانی کند و هم آنها را به گواهینامه ایزو که میخواهند می رسانند اما مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران هم خدمات مشاوره و هم ثبت و صدور گواهی ایزو از مراجع معتبر ملی و بین المللی را برای آنها انجام می دهد و متناسب نیاز و هدفی که دارند بهشان در سریعترین زمان و با کمترین هزینه گواهی ایزو ارائه خواهد داد.

کافیست با مرکز با شماره 79165 – 021 تماس بگیرید و اطلاعات لازم و نامه اعلام قیمت و در نهایت فرم درخواست ایزو را دریافت کرده و طی مراحلی ساده و حتی غیر حضوری و تنها به صورت اینترنتی به گواهینامه ایزو اینترنتی دست پیدا کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی آیکون زیر فرم درخواست ایزو را پر کنید و پروسه صدور گواهی نامه ایزو ISO خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

مرکز سیستم کاران یکی از اولین و بزرگترین مراکز مشاوره و ثبت و صدور گواهینامه ایزو هست. سیستم کاران با مشاورین خبره به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان محترم می باشد. کلیه خدمات مشاوره مرکز رایگان هست. تنها با یک تماس اطلاعات لازمه را درخصوص اخذ انواع گواهینامه های ایزو از مراجع معتبر ملی و بین المللی بگیرید. در اولین فرصت و با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

3 Responses

  1. استعلام اصالت گواهینامه ایزو را هم لطفاً توضیح دهید. با مطالعه مقاله فوق راه گرفتن گواهینامه ایزو و اینکه مراجع مورد نظر را چگونه انتخاب کنیم متوجه شدم ولی اینکه از چه روشی خیالمون راحت بشه گواهی نامه تقلبی نیست مهم هست. همچنین لیست مراجعی که باهاشون کار میکنید را برای بنده ارسال فرمایید.

  2. شما در حوزه صدور گواهینامه hse هم فعالیت میکنید؟ جهت حضور در یک مناقصه به گواهی hse نیاز داریم و متاسفانه زمان زیادی هم وقت نداریم. تکلیف چی هست راه و روش کار چی هست؟

  3. مدت زمان و هزینه گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ و ایزو ۴۵۰۰۱ به همراه گواهینامه های مرتبط با صنایع چوب و کاغذ چقدر میشه ؟ آیا کلیه پرسنل مجموعه باید جدا گانه آموزش ببینند و مدرک بگیرند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط