اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

چرا سیستم کاران؟

اخذ گواهینامه ایزو ISO از طریق مراجع معتبر ملی و بین المللی را از سیستم کاران بخواهید
5/5 - (179 امتیاز)

چرا سیستم کاران؟

سیستم کاران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز مشاوره و اطلاع رسانی با سالها سابقه و مشاورین باتجربه ، انواع گواهینامه ایزو با تمام سطوح اعتباری را به متقاضیان ارائه می دهد. سیستم کاران متناسب نیاز شما و وقت و هزینه درخواستی شما انواع ایزو را ارائه می کند. انواع گواهی ایزو شامل انواع ایزو عمومی و تخصصی توسط مراجع صادر کننده ایزو صورت می گیرد و مرحله اخذ انواع ایزو یکسان هست. در خصوص مراجع خصوصی و داخلی یا اصطلاحا غیر IAF سطح اعتباری انواع ایزو از مراجع مختلف یا همان CB یکسان هست اما تفاوت قیمتها و افزایش و کاهش قیمتها به دلیل طمع و دندان گردی مراجع ثبت و صدور ایزو هست. مثلا نگاه می کند ببیند شرکت متقاضی چقدر متمول هست و به مقیاس اوضاع مالی شرکت گاها قیمتهای گزاف بابت اخذ ایزو می گیرد.

ثبت و صدور گواهینامه ایزو تحت اعتبار IAF

ثبت و صدور گواهینامه ایزو با سطوح اعتباری مختلف در مراجع صادر کننده ایزو انجام می شود و اما گواهی ایزو معتبر تحت نظر CB و یا همان مراجع صادر کننده ایزو انجام میشود که تحت اعتبار یک AB هستند که خود آن AB بایستی تحت اعتبار و نظارت نهاد بین المللی اعتبار دهندگان IAF باشد. در این میان هستند مراجعی که امکان صدور اینچنین گواهی نامه های ایزو معتبر را دارند. اما باز هم طمع کرده و گواهی ایزو صادر می کنند که دارای اعتبار جهانی نیست.

IAF نهاد بین المللی اعتبار دهندگان ایزو هست و مراجع صادر کننده ایزو تحت نظارت این سازمان دارای بالاترین سطح اعتبار هستند و دارای اعتبار جهانی می باشند. مرکز سیستم کاران بعنوان یک نماینده معتبر تحت نظر AB های معتبر در جهت صدور گواهی ایزو معتبر در خدمت متقاضیان هستند. مرکز سیستم کاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز مشاوره و مراجع ثبت و صدور ایزو بشمار می رود. و با حضور مشاورین باتجربه، خدمات مشاوره رایگان را به متقاضیان محترم عرضه می کند.

مشاوره ایزو

مشاوره ایزو نیاز تمامی شرکتها و سازمانها هست. و کلیه نهادها و شرکتهای متقاضی اخذ گواهی ایزو نیازمند استفاده از یک مشاوره خبره و باتجربه هستند. که در خصوص گواهینامه ایزو ، نحوه اخذ ایزو و مستند سازی و پیاده سازی ایزو باشند. استفاده از یک مشاور خوب و آگاه کار سختی هست و آسان نیست. و نیاز به کسب اطلاعات و آگاهی شرکت متقاضی اخذ ایزو دارد. بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی هستند که خود را به عنوان یک مشاور خوب معرفی می کنند. اما در حقیقت امر آگاهی کافی ندارند. و تنها دلالانی هستند که خود را به عنوان مشاور ایزو معرفی می کنند.

مرکز مشاوره سیستم کاران با مدیریت جناب مهندس مجید کریمی به عنوان یکی از مشاورین باتجربه در خصوص ایزو و همچنین یکی از بزرگترین مشاوران بهره وری سالهاست در خصوص مشاوره و ثبت و صدور ایزو فعالیت می کند. و مرکز سیستم کاران به عنوان یک مرکز عام المنفعه با حضور مشاورین آگاه و مجرب ضمن ارائه خدمات مشاوره رایگان، انواع ایزو را با کمترین هزینه و کمترین زمان در اختیار شما قرار خواهد داد. ضمن اینکه این مرکز بصورت 24 ساعته پاسخگوی متقاضیان هست. تنها با یک تماس از خدمات مشاوره رایگان مرکز استفاده کرده و بصورت اینترنتی به گواهی خود برسید ضمن اینکه کلیه خدمات مستند سازی و پیاده سازی مرکز سیستم کاران برای متقاضیانش رایگان هست.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط