اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

چطوری گواهینامه ایزو ISO بگیریم؟

5/5 - (142 امتیاز)

چطوری گواهینامه ایزو ISO بگیریم؟

چطوری گواهینامه ایزو ISO بگیریم؟ نحوه اخذ گواهینامه ایزو چگونه است؟ دغدغه ای که ذهن متقاضیان اخذ گواهی ایزو را به خود مشغول کرده است.

اخذ و دریافت گواهینامه ایزو

اخذ ایزو در تهران، دریافت گواهینامه ایزو در اصفهان، اخذ گواهی ایزو در مشهد، اخذ گواهینامه ایزو در سمنان، اخذ گواهینامه ایزو در شیراز، اخذ گواهینامه ایزو در عسلویه، اخذ گواهینامه ایزو در مازندران، اخذ گواهینامه ایزو در گیلان، اخذ ایزو در تبریز، اخذ ایزو در یزد و اخذ گواهی ایزو در تمام شهرهای ایران . دریافت گواهینامه ایزو برای تمامی متقاضیان از شهرهای کوچک و بزرگ ایران امکان پذیر می‌باشد. سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر نوع زمینه فعالیت و در هر کجای ایران که مستقر هستند می‌توانند گواهینامه ایزو بگیرند. آنها بدون طی کردن مسافتی طولانی و حضور در مرکز مشاوره سیستم کاران گواهینامه‌ها و مدارک ایزو یی را که نیاز دارند دریافت نمایند.‌

صفر تا صد گرفتن گواهینامه ایزو چگونه انجام می‌شود؟

سازمان‌ها و شرکت‌ها هر کدام برای اخذ گواهینامه‌های ایزو اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند. برای هر هدف و هر زمینه فعالیتی که مجموعه‌ها دارند استانداردها و گواهینامه‌های مختلفی از طرف سازمان بین المللی استاندارد تدوین شده است. از اولین مراحل ابتدایی برای شروع اخذ گواهینامه ایزو پیدا کردن مرکز مشاوره معتبر میباشد. مرکز مشاوره معتبر را چگونه پیدا کنیم؟ ملاک اعتبار مراکز مشاوره ایزو چیست؟ یک مرکز مشاوره معتبر دارای آدرس دفتر مرکزی ثابت می باشد. با مراجع معتبر صدور گواهینامه ایزو یی که مورد تایید سازمان IAF هستند همکاری می کنند. مراکز معتبر مشاوره ایزو مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران هستند. و هنگامی که با مراکز مشاوره تماس می گیرید چنانچه به صورت قانونی و معتبر فعالیت کنند از همان ابتدا کلیه مراحل اخذ ایزو را برای شما تشریح می‌کنند. و برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان رزومه خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند.

در مرحله دوم درخواستتان را به مرکز ایزو اعلام می کنید. فرم ثبت نام گواهینامه ایزو می‌گیرید و آن را تکمیل می‌نمایید‌. فرم درخواست گواهینامه ایزو چیست؟ به فرم درخواست گواهینامه ایزو Application form هم می‌گویند. این فرم خاص و پیچیده نمیباشد. وقتی با مراکز مشاوره ایزو سیستم کاران تماس برقرار کنید این فرم به صورت رایگان بعد از درخواست شما از طریق واتساپ یا تلگرام برای شما ارسال می‌شود. مشخصات فنی فرم شامل نام مدیرعامل، شماره تلفن و زمینه فعالیت شرکت، مشخصات حقوقی شرکت مانند کد پستی، شماره تلفن، شماره همراه و انتخاب نوع گواهینامه ایزو و انتخاب مرجع صدور گواهینامه ایزو میباشد. تمامی آیتم‌ها به صورت فارسی و انگلیسی تعریف شده‌اند. در آخر فرم توضیح یک سری توضیحات به همراه هزینه اخذ انواع گواهینامه ایزو با توجه به مرجع صدورشان درج شده است.

چه مشاغلی می‌توانند گواهینامه ایزو بگیرند؟

تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر نوع زمینه فعالیتی مانند رشته‌های خدماتی، فنی و مهندسی، پیمانکاری، صنایع غذایی، صنایع خودروسازی، صنایع تجهیزات پزشکی، مراکز آموزشی و مراکز درمانی، مراکز تحقیقاتی، رستوران‌ها و هتل‌ها وصنایع نفت و گاز و پتروشیمی و شرکتهای مربوط به آنها، صنایع معدن، صنایع چوب، تمامی تولیدی‌ها و غیره می توانند گواهینامه های ایزو را دریافت کنند.

سازمانها با چه اهدافی می‌توانند گواهینامه ایزوبگیرند؟

صادرات کالا و محصولات و ارائه خدمات به کشورهای خارجی، انجام تبلیغات ویژه برای برند سازی و جلب نظر مشتریان و مصرف کنندگان، بازاریابی گسترده‌تر جهت وسعت توزیع محصولات و تولیدات و خدمات، حضور در مناقصات، افزایش سطح کیفیت محصولات و خدمات و جلب اعتماد و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان، ورود به لیست تأمین کنندگان مجاز کارفرمایان سازمان‌ها و شرکت‌ها ( Vendor List ) و طراحی و پیاده سازی استانداردهای ایزو برای کسب سود بیشتر و توسعه پایدار از جمله اهدافی هستند که عامل مؤثر برای گرفتن گواهینامه ایزو می‌باشند.

مهم‌ترین و پرکاربردترین گواهینامه‌های ایزو ISO ‌‌

در میان لیست استانداردهایی که سازمان بین المللی استاندارد ایزو تهیه و تدوین نموده چند گواهی عمومی در حوزه سیستم‌های مدیریتی هستند که بسیار کاربردی و مؤثر واقع شده‌اند. استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ و استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ایزو ۱۴۰۰۱ و استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ایزو ۴۵۰۰۱ سه گواهینامه مهم هستند. با اجرا و طراحی سه استاندارد فوق هر سازمان و مجموعه‌ای می‌تواند کیفیت محصولات و خدماتش را افزایش دهد و با رعایت اصول حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی و مدیریت درست انرژی موجب حفظ و صیانت از محیط زیست شود و با ایجاد ایمنی در محیط کار از سلامت نیروی انسانی محافظت ‌کند و با ایجاد آرامش و جلب اعتماد نیروی انسانی توانمندی کارکنان را افزایش دهد.

مراجع صدور گواهینامه ایزو ISO

مراجع صدور گواهینامه ایزو را CB می‌گویند. یکسری CB ها به صورت خصوصی و بدون اعتبار IAF فعالیت می‌کنند و یکسری از CB ها با اعتبار IAF فعالیت می‌کنند. اهداف هر سازمانی نوع مرجع صدور گواهینامه ایزو را مشخص می‌کند.

تهیه نمونه مستندات گواهینامه ایزو ISO

کلیه مستندات انواع استانداردهای ایزو را به صورت رایگان با راهنمایی مشاوران و کارشناسان مرکز سیستم کاران از طریق سایت یا تلگرام مرکز به صورت فایل WORD دریافت کنید.

طراحی و پیاده سازی استانداردهای ایزو و انجام ممیزی‌ها با توجه به نوع مرجع صدور گواهینامه ایزو در هر سازمان و مجموعه‌ای متفاوت اعمال می‌شود و ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO انجام می‌شود

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

3 Responses

  1. مراحل گرفتن گواهینامه ایزو از مراجع غیر IAF حدودا چقدر زمان می‌بره ؟ ایا این قبیل گواهینامه ها قابلیت رجیستری دارند؟ ممنون میشم از پاسخ‌گویی شما

  2. اخذ و دریافت گواهینامه ایزو چه مدارکی نیاز دارد؟ آیا سایت معتبری جهت ثبت نام و درخواست گواهی ایزو وجود دارد؟ ما قصد دریافت گواهینامه ایزو از مرکز ملی استاندارد ایران داریم ولی نتونستیم وارد سایتش بشیم و برای راهنمایی در گوگول سرچ کردیم‌. با توجه به مطالب درج شده گفتیم از شما راهنمایی بگیریم.

  3. سلام خسته نباشید
    شرکت ما در حوزه خدماتی فضای سبز فعالیت میکند. کارفرمای مناقصه گذار از ما گواهینامه hse خواسته .
    ما دو گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ و‌ ایزو ۴۵۰۰۱ را داریم . ایا داشتن این دو گواهینامه حکم گواهی hse را دارد یا باید جداگانه گواهینامه hse را بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط