اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

کمیته فنی متناظر TC312 تعالی در ارائه خدمات

3.7/5 - (201 امتیاز)

کمیته فنی متناظر TC312 تعالی در ارائه خدمات

جناب آقای مهندس مجید کریمی مدیر عامل محترم سیستم کاران – سازمان مرکزی بعنوان عضو دائم و اصلی کمیته فنی متناظر ISIRI/ISO/TC312 در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و نود و نه با حضور سایر اعضای کمیته سازمان ملی استاندارد شرکت کردند و با بررسی اقدامات کمیته TC312 و تعامل کمیته TC 176 و موارد زیر مورد بحث، تبادل نظر ئ تصویب گردید.

بر اساس مصوبات جلسه پیشین مقرر شده بود که فعالیت‏های کمیته 312 به صورت مستمر از سوی دبیر کمیته پایش شده تا دراین جلسه مجددا نحوه ادامه همکاری با این کمیته بررسی شود.. در این رابطه خانم نجفی موارد زیر را مطرح کردند:

1- این کمیته هنوز استاندارد منتشر شده‏ای ندارد و بر اساس برنامه‏ ریزی دو استاندارد زیر تا انتهای May 2021 منتشر خواهند شد

ISO 23592 “Service Excellence — Principles and model

ISO TS 24082 “Design of Excellent Services and Outstanding Customer Experiences

2- کمیته 176 طی نامه‏ای به TMB هموپوشانی فعالیت‏های کمیته 312 را با فعالیت خود اعلام کرده و خواستار تجمیع بخشی از این فعالیت‏ها شده است

3- SC40/WG2 با این کمیته liaison دارد و دبیر آن خانمSuzanne Van Hove در جلسات TC312 حضور دارد.

پس از گزارش خانم نجفی آقای دکتر درویش توضیحاتی در مورد نحوه پایش فعالیت‏های آتی این کمیته ارائه کردند. همچنین اقای دکتر شکرخدایی و آقای کریمی پیشنهاد کردند که همچنان باید اقدامات TC 176 در مورد این کمیته پایش شود.

سپس پیشنهادی مطرح شد که با توجه به ایجاد WG4 در این کمیته و فعالیت در زمینه Public Service ها در گروه کاری جدید، تدوین یک استاندارد مشترک بین SC40/WG2 و TC312 در این حوزه می‏تواند مناسب باشد..

کلیه اعضا با این پیشنهاد موافقت کردند و مقرر شد خانم نجفی موضوع را با دبیر SC40/WG2 مطرح و نتیجه را ظرف مدت یک هفته به کمیته اعلام کند. اعضا پیشنهاد کردند که در صورت موافقت SC40/WG2 با این پروژه ایران در این پروژه مشارکت فعال داشته و عضویت خود را از O به P ارتقا دهد.

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط