اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو اصل
5/5 - (1 امتیاز)

گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو ISO اصلی و معتبر را چگونه از گواهی نامه های غیر اصیل و معتبر تشخیص بدهیم، این سوالی هست که برای غالب متقاضیان و شرکتهای متقاضی اخذ ایزو پیش میاید و بسیار حائز اهمیت هست. خیلی افراد و سازمانهای شیاد و سودجو و سو استفاده گر هستند که از عدم اطلاع و آگاهی شرکتهای متقاضی سوء استفاده می کنند و آنها را با ابزارهای گول زنک مانند فضاهای مجازی منجمله گوگل اغفال می کنند و با طراحی سایتهای مختلف با ظاهری موجه و گول زننده و ساخت القابی دهن پر کن حتی با سواستفاده از نام برندهای معتبر و با دادن هزینه های گزاف به گوگل و قرار گرفتن در گاها صفحات اول و لینکهای اولیه متقاضیان را اغفال کرده و گواهی ایزو تقلبی را به جای ایزو اصل ارائه می کنند

شرکت اصلی صادر کننده گواهینامه ایزو

شرکت اصلی ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO در کشور ما ایران جهت شناخت مشخصه هایی دارند که بایستی این مشخصه ها را دقیق مورد توجه قرار داد زیرا که تمامی شرکتهای ثبت و صدور ایزو خودشان را معتبر دانسته و ادعای اعتبار دارند و مدعی هستند ایزو اصل صادر می کند و تعدادی از آنها حقیقت را می گویند. و بسیاری هم مدعی بود و گواهی ایزو تقلبی صادر می کنند. به همین جهت متقاضیان اخذ گواهی ایزو بایست خودشان آگاهی لازم را داشته باشند. و با آگاهی حقوقی و فنی اصالت گواهی نامه های ایزو صادر شده را بررسی نمایند.

نحوه بررسی اصل بودن گواهینامه ISO

مراجع صادر کننده گواهی ایزو را در اصطلاح CB می نامند. هر CB بایست تحت نظر و تحت اعتبار یک AB یا همان نهاد اعتبار دهنده اقدام به ثبت و صدور گواهی ایزو کند. و از طریق یک AB مجوز صدور ایزو را بگیرد. هر کشور برای خودش AB یا AB هایی دارد که خودشان ایزو صادر نمی کنند. بلکه مجوز صدور ایزو را به CB می دهند. و خود این AB ها بایست در یک نهاد و سازمانی عضویت داشته باشند و اعتبار بگیرند و مدیریت شوند. نهاد بین المللی اعتبار دهندگان با عنوان IAF دارد. آنها بر روی کار AB ها نظارت می کند. بطور خلاصه مراجع صدور ایزو CB بایستی تحت اعتبار یک نهاد اعتبار بخش یا همان AB که درون نهاد بین المللی اعتبار دهندگان IAF عضویت دارند باشند.

چنین CB با این روند صدور ایزو قطعا دارای اعتبار هست و اصالت دارد و گواهینامه ایزو اصل صادر می کند. در این میان شرکتهایی هستند که مجوز ثبت و صدور گواهی ایزو را دارند. اما با استفاده سوء از مجوز صدورشان و با سواستفاده از عدم آگاهی متقاضیان گواهی ایزو ، مدعی صدور گواهینامه های ایزو بین المللی صادر هستند که دارای اعتبار IAF هست. اما در اصل اعتبار IAF را ندارد. به این مثال جهت درک بهتر توجه کنید. یک نمایندگی فروش قطعات خودرو شرکتی خاص با توجه به اینکه مجوز نمایندگی شرکت خودروی خاص را دارد. اما قطعات غیر اصلی را به مشتری خودش ارائه کرده و می فروشد.

مشتری نیز به دلیل اینکه به اسم و برند نمایندگی مورد نظرش اعتماد میکند متاسفانه قطعه غیر اصلی را می خرد. درباره شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو نیز چنین اتفاقی می افتد. و افراد و شرکتهای سوء استفاده گر و سودجو با ادعای صدور گواهینامه ایزو به صدور گواهینامه ایزو غیر IAF اقدام میکنند.

برای گرفتن گواهینامه ISO اصلی از کجا شروع کنیم؟

برای اخذ گواهینامه ایزو ISO اصلی بایستی با کسب اطلاعات لازم فنی و همچنین حقوقی از طریق مکز معتبری چون مرکز سیستم کاران اقدام نمایید و قبل از اینکه هر گونه اقدامی کنید در ابتدا از خدمات مشاوره کاملا رایگان توسط کادر مجرب و مشاورین باتجربه سیستم کاران استفاده کنید و مدرک ایزو اصلی را متناسب نیازتان با صرف کمترین هزینه و زمان ممکنه مورد درخواست خودتان دریافت نمایید. همچنین کلیه مستندات ایزو به صورت رایگان در اختیارتان گذاشته می شود تا با الگو گرفتن از آن مستندات سازمان خودرا به نهایت بهره وری رسانده و سیستمی نظام مند داشته باشید.

با ما در ارتباط باشید…

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط