اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF
5/5 - (1 امتیاز)

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF درخواست متقاضیان اخذ گواهی ایزو معتبر هست. طبق آخرین تصمیمات نهایی نهاد بین المللی IAF در ماه آوریل 2021 به دلایلی که مراجع ثبت و صدور ایزو مطرح نمی کنند و سری هست. و خودشان می دانند اینگونه قرار شد. مقرر گردید که بر روی انواع گواهی نامه های ایزو بین المللی با اعتبار IAF ، لوگو IAF و همچنین لوگو مراجع اعتبار دهی یا همان AB قابلیت درج برروی گواهی نامه ایزو ندارد. AB ها اجازه زدن لوگو IAF را بر روی گواهی ایزو ندارند. و چنانچه مرجعی اینگونه گواهی ایزو بین المللی با لوگو IAF ارائه کرد. بایستی درباره اعتبارش شک کرد. با این تفاسیر تمام گواهی نامه های ایزو تحت اعتبار IAF فاقد لوگو IAF و AB خواهد بود.

ولی جای نگرانی نیست زیرا جهت بالا بردن ضریب امنیت اعتبار گواهی نامه ها خود IAF تمامی گواهینامه ها را رجیستر می نماید. و تمامی گواهینامه های ایزو تحت اعتبار IAF قابلیت استعلام و رجیستری را دارد. در حالیکه قبلا اینچنین نبود. به این ترتیب عدم درج لوگو IAF بر روی گواهینامه عادی می باشد و چیز غریبی نیست. با این تفاسیر اما که حتما حتما گواهی ایزو ISO صادر شده توسط مراجع ثبت و صدور ایزو تحت اعتبار IAF باشد. بایستی حتما در سایت IAF اعتبار دهی شود. و قابلیت رجیستری داشته باشند و رجیستر شوند. قبلا به این شکل نبوده و اما در حال حاضر این موضوع و این شیوه رجیستری و اعتبار سنجی بخاطر جلوگیری از لوگو IAF و درج آن بر روی گواهینامه های ایزو انجام می شود.

نحوه استعلام گواهینامه ایزو معتبر

جهت تعیین وضعیت و اطمینان از اعتبار گواهی نامه ایزو با اعتبار IAF و آسایش خیال بابت اصالت گواهی ایزو دریافتی و IAF بودنش شما متقاضی و کاربر محترم بایستی با رجوع به سایت www.iafcertsearch.org وارد این سایت شوید. و با درج اطلاعات درخواستی گواهینامه تحت اعتبار iaf خود را رهگیری و بررسی نمایید.

IAF به عنوان یکی از بزرگترین نهاد بین المللی اعتبار دهی به AB های کل دنیا موضوع عدم درج لوگو IAF را در گواهی نامه ها را به کلیه CB ها و AB ها ابلاغ میکند. البته ممکنست بعضی از این مراجع یا اینکه این ایمیل را دریافت نکردند. و یا اگر دریافت کردند با شیطنت همچنان لوگو را درج می نمایند. اما بایستی شرکتهای متقاضی آگاه باشند که آنها این اجازه را ندارند. و گواهی ایزو دریافتیشان زیر سوال می رود.

بعضی از مراجع ثبت و صدور گواهی نامه ایزو علت این موضوع را تحریمهای ظالمانه بر علیه ایران می دانند. و اذعان می دارند که عدم درج لوگو IAF و عدم اجازه به AB جهت درج لوگو IAF به دلیل تحریم اتفاق میوفتد.

سیستم کاران به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز معتبر جهت صدور ایزو IAF با وجود مشاوران معتبر و خبره و خدمات مشاوره رایگان در خدمت متقاضیان می باشد

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط