اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ایزو ISO چیست؟

گواهینامه ایزو ISO چیست؟
با امتیاز دهی ما را همراهی نمایید

گواهینامه ایزو ISO چیست؟

گواهینامه ایزو ISO چیست؟ گواهی ایزو یکی از انواع گواهی نامه های مورد نیاز برای شرکتها جهت اهداف مختلف بشمار میاید.

داشتن گواهینامه ISO به چه معناست و چرا اهمیت دارد؟

سازمان بین المللی استاندارد ( ISO ) هزاران نفر از رهبران صنعت را در سراسر جهان در مورد استانداردهای جهانی برای فرآیندهای تولید، الزامات ایمنی، تضمین کیفیت و موارد دیگر مطلع می کند. داشتن گواهینامه ISO مزایای بی شماری را هم برای کسب و کار تولیدی و هم برای مشتریان شما فراهم می کند. این نکات را دنبال کنید تا گواهی ISO را دریافت کنید و از مزایای آن برای سازمان خود بهره مند شوید!

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی عناوین زیر کلیک کنید

ایزو چیست؟

ISO Certified” به چه معناست؟

گواهینامه ایزو ISO چیست؟

چرا دریافت گواهینامه ISO برای کسب و کار تولیدی شما مهم است؟

نحوه دریافت گواهینامه ISO

ایزو چیست؟

ISO (سازمان بین المللی استاندارد) یک سازمان مستقل، غیر دولتی و بین المللی است که استانداردهایی را برای تضمین کیفیت، ایمنی و کارایی محصولات، خدمات و سیستم ها ایجاد می کند. فناوری به سرعت در حال توسعه است. به همین دلیل استانداردهای جدیدی توسط افراد در تمام سطوح صنعت جهانی که از استانداردسازی می گذرد، تهیه و اجرا می شوند.

خاستگاه این سازمان به سال 1946 باز می گردد. زمانی که 65 نماینده از 25 کشور در لندن گرد هم آمدند تا در مورد آینده استانداردسازی بین المللی پس از جنگ گفتگو کنند. در سال 1947، ایزو به طور رسمی با 67 کمیته فنی یا گروهی از متخصصان با تمرکز بر یک موضوع خاص به وجود آمد. در طول 75 سال گذشته، ISO تکامل بیشتری یافته است. این سازمان شامل 165 کشور عضو، نزدیک به 800 کمیته فنی و کمیته فرعی و بیش از 23000 استاندارد بین المللی شده است.

ISO Certified” به چه معناست؟

داشتن گواهینامه ISO به این معنی است که توسط یک شخص ثالث مستقل ممیزی شده اید. طی ممیزی نشان داده اید که کسب و کار شما مطابق با الزامات آخرین استانداردهای فرآیند کیفیت تعیین شده توسط سازمان استاندارد بین المللی است. این گواهی نشان می دهد که فرآیندهای شما به طور موثر و مؤثر کار می کنند. و همچنین با بهترین شیوه های بین المللی (معروف به استاندارد) مطابقت دارند.

این برای شرکت شما هم در داخل و هم در خارج مفید است. در داخل، زیرا احتمالاً محصولات با کیفیت بهتری تولید و ارسال می کنید. این امر مشتریان شما را خوشحال می کند و به موقع به دستتان می رسد. و در خارج، زیرا اکنون می‌توانید این واقعیت را برای جامعه تجاری بیرونی بازاریابی کنید. اینکه شما به سطوح فروش بالاتر با مجموعه بهتری از مشتریان تبدیل می‌شود. شرکت‌هایی که فرآیندهای محکمی دارند. محصولات باکیفیت می‌سازند که در صورت نیاز به دست می‌آیند و آن شرکت‌ها شهرت و پیروان زیادی پیدا می‌کنند.

گواهینامه های ISO متعددی وجود دارد که مختص صنعت هستند. از مدیریت انرژی و مسئولیت اجتماعی گرفته تا مدیریت ریسک و بهداشت و ایمنی شغلی را شامل میشود. هر گواهینامه ISO علاوه بر داشتن معیارها و مجموعه استانداردهای خاص خود به صورت عددی طبقه بندی می شود. به عنوان مثال، گواهینامه ISO برای سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001 ISO 9001 است.

چرا دریافت گواهینامه ISO برای کسب و کار تولیدی شما مهم است؟

داشتن گواهینامه ISO مزایای متعددی را برای تولیدکنندگان به همراه دارد. دلایل متعددی وجود دارد که چرا داشتن گواهینامه ISO برای مشاغل تولیدی اهمیت دارد.

با آخرین استانداردها و مقررات صنعت به روز باشید.

کسب آخرین گواهینامه ISO ، در کسب و کار تولیدی شما نشان می دهد که توانایی ارائه محصولات با کیفیت بالا را دارد. خدماتی که تمام مقررات صنعت را رعایت می کند. به موقع تحویل داده می شود و مشتری را خوشحال می کند. این برای کسب و کار شما بسیار مهم است. زیرا محصولات شما باید منعکس کننده اقدامات انجام شده برای ایجاد ثبات و اطمینان در بازار تولید جهانی باشد. در یک نکته کاربردی تر، داشتن گواهینامه ISO به این معنی است که کسب و کار شما تمام ابزار، منابع و تجهیزات لازم برای ایجاد محصول یا خدمات شما را دارد.

القای اعتماد با مشتریان

زمانی که کسب و کار تولیدی شما دارای گواهینامه ISO 9001 باشد، به کار شما تبدیل می شود. این امر پایبندی و انطباق با استانداردهای ISO را نشان می دهد. مشتریان و رگولاتورها می توانند اعتماد کنند که محصولات شما تمام الزامات را برآورده می کنند. کسب و کار شما به طور مداوم مراحل و اسناد مناسب را برای بهبود و حفظ عملکرد شما حفظ می کند.

نحوه دریافت گواهینامه ISO

افراد نمی توانند گواهی ISO را دریافت کنند. فقط کسب و کارها و سازمان ها می توانند. علاوه بر این، ISO گواهینامه را ارائه نمی کند. صدور گواهینامه فقط از طریق سازمان های شخص ثالث امکان پذیر است. با این حال، همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، ISO دارای کمیته ارزیابی انطباق (CASCO) است. این کمیته ها صلاحیت های فرآیند صدور گواهینامه را مدیریت می کند.

انتخاب مرجع معتبر صادر کننده ایزو

هنگام انتخاب یک مرجع صدور گواهینامه، مهم است که چند آژانس را برای انتخاب بهترین مناسب برای سازمان خود ارزیابی کنید. یکی از نکاتی که باید در نظر گرفت این است که آیا آن آژانس از آخرین استانداردهای مربوطه استفاده می کند. آیا آنها یک سازمان معتبر یا غیر معتبرهستند؟ جدول زمانی آموزش صدور گواهینامه به عوامل متعددی از جمله مطالعه الزامات، سطح آمادگی یک سازمان و اندازه و پیچیدگی سازمان بستگی دارد. اکثر آنها می توانند انتظار داشته باشند که گواهینامه خود را در سه تا شش ماه دریافت کنند.

زمانی که کسب‌وکار تولیدی شما گواهی ISO می‌گیرد، بینش و پشتیبانی را از CMTC به دست آورید

در اواخر سال 2015، سازمان بین المللی استاندارد (ISO) آخرین ویرایشISO 9001 — ISO  را منتشر کرد. این آخرین نسخه استانداردهای لازم برای پیشرفت در مواجهه با فناوری‌های پیشرفته و زنجیره‌های تامین پیچیده‌تر را به شرکت شما می‌دهد.

CMTC این برگه راهنمایی ISO را ایجاد کرد تا جزئیات آخرین ویرایش استانداردهای ISO را تجزیه و تحلیل کند. سوالات بیشتری در مورد چگونگی دریافت گواهینامه ISO دارید؟ برای راهنمایی همین امروز با کارشناسان تولید ما تماس بگیرید!

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط