اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه HSE ارزان و فوری

سایت HSE
5/5 - (1 امتیاز)

مدرک HSE چیست؟

گواهینامه HSE ارزان و فوری درخواست متقاضیان بسیاری هست. وقتی در صنایع و مشاغل پرمخاطره فعالیت می کنید، داشتن گواهینامه مناسب در حوزه بهداشت و سلامت و ایمنی ضروری می باشد. همچنین برای هر سازمانی رعایت و در نظر گرفتن دستورالعمل های HSE لازم است تا از سلامتی و امنیت کارمندان و نیز محیط زیست محافظت شود. برگزاری آموزش های مقدماتی و پیشرفته و ارائه گواهینامهHSE  ، منفعتی دو جانبه هم برای سازمان ها و هم افراد کارمند به همراه دارد. مدرک HSE در واقع مدرکی در زمینه پایبندی و رعایت اصول بهداشتی، سلامتی و ایمنی در کار و محیط های کاری است که سازمان ها و شرکت های مختلف می توانند امکان اخذ آن را برای کارکنان خود فراهم آورند. اخذ گواهینامه HSE و عمل به دستورالعمل های آن منافع بسیاری را برای شرکت ها و سازمان ها به همراه خواهد داشت، از جمله:

 • وجود یک برنامه بهداشتی و ایمنی به همراه مدیریت ایده آل
 • کاهش هزینه های خدمات درمانی و بیمه درمانی
 • بهبود روحیه و عملکرد کارکنان
 • کاهش غیبت کارکنان
 • بهره وری بیشتر
 • قراردادهای بیشتر و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر

همچنین گواهی hse مزایای فراوانی را برای پرسنل به ارمغان خواهد آورد، از جمله:

 • افزایش رضایت شغلی
 • کاهش استرس
 • افزایش عزت نفس
 • بهبود روحیه
 • افزایش چشم انداز ارتقاء در شغل
 • بالا رفتن حقوق و دستمزد
 • افزایش مهارت های محافظت از سلامت و بهبود سلامتی

و …

گواهینامه hse-ms چیست؟

علاوه بر مدرک ایمنی HSE، گواهینامه HSE-MS نیز وجود دارد که گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت زیست محیطی و ایمنی و بهداشت نام دارد. این سیستم به گونه ای طراحی میشود که تمامی خطرات و آسیب های ایمنی و زیست محیطی مشاغل را بررسی کند و راهکارهای مفیدی را برای به صفر رسانی این آسیب ها و خطرات ارائه می کند. اگر در مجموعه یا سازمانی استانداردهای ISO 14001 و ISO 45001 رعایت شود و تمامی جوانب این استانداردها که استانداردهای اساسی مدل های HSE و HSE-MS هستند در حین کار لحاظ شوند، در اصطلاح گفته می شود که آن مجموعه یا سازمان موفق به پیاده سازی HSE شده است. در تصویر زیر نمونه گواهینامهhse  را مشاهده می کنید:

نحوه دریافت مدرک ایمنی

روش های مختلفی برای دریافت مدرک ایمنی یا گواهینامه معتبر hse وجود دارد. برخی از صاحبان کار و صنایع و همچنین برخی از مدیران سازمان ها تمایل دارند از آموزش حضوری در قالب کلاس های آموزشی برای آموزش کارکنان خود در زمینه اصول ایمنی و سلامت و بهداشت و اخذ گواهینامه hse بهره گیری کنند. برخی دیگر نیز به دلایل مختلف تمایل به استفاده از کلاس های آموزش مجازی یا آنلاین برای دریافت مدرک ایمنی دارند. هر کدام از این روش ها توسط مؤسسات معتبر آموزشی قابل ارائه می باشند. همچنین دریافت گواهینامهHSE ارزان و فوری نیز از دغدغه های برخی مدیران می باشد که مؤسسات آموزشی راهکارهای مؤثر و مفیدی برای عملی ساختن آن اندیشیده اند. قابل ذکر است که گواهینامه HSE برای پیمانکاران، توسط اداره کار هر استان تائید و به متقاضیان اعطا می شود.

 

دریافت گواهینامه HSE ارزان و فوری

به دلایل مختلفی از جمله شرکت در مناقصات پیش رو، ممکن است صاحبان و مدیران شرکت ها و سازمان ها درخواست دریافت سریع و البته ارزان قیمت گواهینامه معتبر hse را داشته باشند. شرکت ها و سازمان های مختلف می توانند برای دریافت گواهینامه HSE ارزان و فوری متناسب با زمینه فعالیتشان اقدام نمایند. دستورالعمل های سلامتی و ایمنی و بهداشتی HSE در قالب متون آموزشی معتبر جهت اخذ مدرک تدوین شده و موجود می باشند. از آن جایی که گواهینامه hse محتوا و منابع مختلفی برای رشته های مختلف کاری دارد، لازم است که متقاضیان دریافت گواهینامه HSE ارزان و فوری، با کارشناسان و مشاوران مجرب این حوزه مشورت نمایند تا بتوانند بهترین منبع را دریافت کرده و برای آزمون hse و اخذ مدرک مورد نظر خود آماده شوند.

تمدید گواهینامه HSE

پیمانکاران و شرکت ها و سازمان های دارای مدرک hse می بایست با گذشت مدت زمان مشخص از زمان اخذ مدرک، نسبت به تمدید آن اقدام کنند. از آن جایی که گواهینامه تائید صلاحیت ایمنی HSE یکی از ضروریات شرکت های پیمانکاری در مناقصات و همچنین از الزامات مهندسین دارای پروانه اشتغال به کار حرفه ای و …می باشد.

لازم است برای شرکت در مناقصات و نیز ادامه فعالیت حرفه ای در سازمان هایی نظیر نظام مهندسی و … یک الی دو ماه قبل از انقضای این گواهینامه، آن را تمدید نمود. برای تمدید گواهینامه HSE می بایست به مراجع تمدید گواهینامه ایمنی در استان مورد نظر خود مراجعه نموده و با پرداخت هزینه تمدید و ارائه مدارک، روند اداری تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی را انجام دهید تا قبل از استعلام گواهینامه hse توسط مراجع ذیصلاح کار تمدید گواهینامه را به پایان رسانده باشید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط