اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ISO چیست؟

گواهینامه ISO چیست؟
5/5 - (1 امتیاز)

گواهینامه ISO چیست؟

گواهینامه ISO چیست؟ در بازار جهانی ، کنترل و توازن باید برقرار شود. درغیر اینصورت ، حفظ ثبات و کیفیت در صنایع و کشورها دشوار خواهد بود. استانداردهای بین المللی ایزو به حفظ شرایط برابر کمک میکند و یکی ازاین سازمانها سازمان استاندارد جهانی ISO است.

گواهینامه ISO تایید می کند که یک سیستم مدیریتی ، فرایند تولید ، خدمات یا روش مستندسازی تمام الزامات استانداردسازی و تضمین کیفیت رادارد. سازمان بین المللی استاندارد ایزو یک سازمان بین المللی مستقل ، غیردولتی و بین المللی است که استانداردهایی رابرای اطمینان ازحصول کیفیت ، ایمنی و کارایی محصولات ، خدمات و سیستم ها تدوین میکند.گواهینامه ISO دربسیاری اززمینه های صنعت ، مدیریت ، انرژی و مسئولیت اجتماعی گرفته تا تجهیزات پزشکی و مدیریت انرژی وجود دارد.

تعاریف استانداردهای ایزو

گواهینامه ISO چیست؟ و به چه کاری میاید؟ استانداردهای ISO برای حصول اطمینان از ثبات و یکپارچگی وجود دارد. هر گواهینامه دارای استانداردها و معیارهای جداگانه ای است وبصورت عددی طبقه بندی می شود. به عنوان مثال ، گواهینامه ISO عمومی و پرکاربرد درحال حاضر ISO 9001: 2015  است.

تعریف ایزو 9001

تعریف  ISO 9001  گواهینامه ISO 9001: 2015 شامل سه جزء است: ISO  9001 ، و 2015. در اینجا هر یک از اجزا نشان دهنده موارد زیر است: ISO همانطور که در بالا ذکر شد ، ISO  به سازمان بین المللی استاندارد اشاره دارد. این سازمان استانداردها را تدوین میکند و این کار را بمنظور تأیید مجوز کسب و کارها یا سازمان ها انجام میدهد. صدور گواهینامه ایزو توسط شخص ثالث است و سالانه سازمان دارنده مدرک ایزو ممیزی میشود. عددی که بعد از ISO استاندارد میشود استاندارد را طبقه بندی میکند. همه استانداردهای خانواده ISO 9000 به مدیریت کیفیت اشاره دارند. ISO 9001  یکی از شناخته شده ترین استانداردهای ISO است و معیارهای رعایت تعدادی از اصول مدیریت کیفیت را تعیین میکند.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو 9001

گواهینامه ایزو 9001 بعنوان یک الگوی کارآمدبه مشاغل و سازمان ها کمک می کند تا کارآمدتر باشند و رضایت مشتری رابنحو چشم گیر و قابل لمس افزایش دهند. 2015 آخرین شماره در گواهینامه ISO به نسخه استانداردی که برآورده شده است اشاره میکند و نشان دهنده سال تقویمی آن استانداردها است. 2015 پنجمین نسخه ISO 9001 است که در سپتامبر 2015 راه اندازی شد. سیستم کاران نیز بعنوان یک مرکز پیشرو در سیستماتیک کردن سازمان خود،بطور جدی فرآیندهای خودرا برای مطابقت با مشخصات این جدیدترین نسخه به روز کرده است.

گواهینامه ISO 9001 به چه معناست؟

اگر سازمانی خود را به عنوان “دارای گواهینامه ISO 9001″ اعلام کند ، این بدان معناست که سازمان الزامات تعیین شده تحت ISO 9001  را برآورده کرده است. ایزو 9001 باعنوان سیستم مدیریت کیفیت سازمانها رامجبور و ملزم به تعریف و پیروی از یک سیستم مدیریت کیفیت مناسب و اثربخش میکند درحالیکه آنهارا ملزم میکند تا زمینه های بهبود رابظور دقیق شناسایی کرده و نسبت به اجرای اقدامات بمنظور ایجاد پیشرفتها اقدام کنند.در نتیجه ، معمولاً درک میشودکه سازمانی که مدرک ISO 9001 را دریافت میکند ، سازمانی با محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای کیفیت است. گواهینامه ISO توضیح داده شده است برای فروش به صنایع خاص ، داشتن گواهینامه ISO 9001 مورد نیاز است – صنعت مشاوره اخذ گواهینامه های ملی و بین المللی نمونه ای محبوب است. ما در سال 1998 گواهینامه ISO را دریافت کردیم و این به طرق مختلف به سازمان ما کمک کرد.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو برای شرکتها

استانداردهای ISO به ما طرحی از آنچه بایددرهر سفارش انجام شود ارائه کرده است ومانیز براساس خواسته و الزامات متقاضیان محترم گواهینامه ایزو سازمان خودمون روبا دقت فراوان طرحریزی کردیم. ما استانداردهایی را که بایدالزاما رعایت شود ، می شناسیم و ابزارهایی را برای اطمینان از کیفیت ، ثبات و کیفیت و سرعت درحوزه اراده خدمات ثبت و صدور گواهینامه ایزو دراختیار داریم. آنچه ماانجام میدهیم ، چگونه کیفیت را بررسی می کنیم و آنچه از مالازم است همه توسط ISO مشخص شده است.استانداردهای صدور گواهینامه ISO  همچنین به حفظ ارتباط همه خدمات ما کمک میکند. وقتی استانداردها تغییر میکنند ، ما نیز همراه آنها تغییر میکنیم. وقتی با مشتریان جدید کار می کنیم ، اطلاعات خدمات خودرا براساس همین الزامات ایزو9001 برای آنها ارسال میکنیم تا آنها بدانند که می توانند انتظار داشته باشند استانداردهای ISO رعایت شود.

چگونه میتوانم از استانداردهای جدید ISO مطلع شوم؟

بهترین راه برای یادگیری استانداردهای ISO جدید ، تجدید نظر شده یا به روز شده از خودمرکز سازمان ISO است. به عنوان سازمانی که استانداردها را تعیین می کند ، آنها بهترین منبع خواهند بود. علاوه بر این ، رسانه هایی هستند که خلاصه و توضیحات مربوط به به روز رسانی ISO را ارائه می دهند تا به افراد و مشاغل در درک آنها کمک کند. همچنین مرکز بزرگ سیستم کاران نیز باارائه جدید ترین نسخه های استاندارد ایزو درخدمت شما عزیزان میباشد. بعنوان مثال ، در وب سایت سیستم کاران به آدرسهای زیر،جزئیات آنچه ISO 9001  از سال 2008 تا 2015 تغییر کرد را توضیح داد.

www.systemkaran.com

www.systemkaran.org

www.systemkaran.ir

www.systemkaran.net

تفاوت بین نسخه های 2008 و 2015 ایزو 9001

بروز رسانی 2015 دارای موارد زیراست:

بندهای بیشتر ساختار متفاوت ساختار سطح بالااصطلاحات مختلف رویکرد فرآیندی تمرکز بیشتر بر روی ورودی و خروجی تفکر مبتنی بر ریسک در هسته اصلی آن است تمرکز بر زمینه سازمان بروز رسانی رهبری و تعهد ادغام بهتر باسایر استانداردهای ISO زمان بندی آموزش استانداردهای ISO چیست؟ در مجموع ، جدول زمانی آموزش به عوامل متعددی ازجمله درک الزامات ، آمادگی یک سازمان و اندازه و پیچیدگی سازمان بستگی دارد. بااین وجود ، اکثر افراد می توانند انتظار داشته باشند که گواهینامه ISO 9001: 2015 خود را طی سه تا شش ماه دریافت کنند. به یاد داشته باشید ، افراد نمی توانند دارای گواهینامه ISO شوند. فقط مشاغل و سازمانها می توانند.

همچنین شایان ذکر است که سازمان استاندارد جهانی ISO (www.iso.org ) گواهینامه ارائه نمیدهد. در عوض ، صدور گواهینامه از طریق سازمان های شخص ثالث مانند سیستم کارانامکان پذیر است.سیستم کاران بزرگترین مرجع مشاوره ثبت و صدور گواهینامه ایزو درخدمت شماسروران متقاضی انواع گواهی های ملی و بین المللی ایزو هست.

با ما در ارتباط باشید…

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط