اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهی ایزو

گواهی ایزو
4.5/5 - (100 امتیاز)

 

گواهی ایزو

گواهی ایزو ، گواهی نامه ایزو ، گواهینامه ایزو ، مدرک ایزو ، استاندارد ایزو ، دریافت فوری گواهینامه ایزو ، اخذ آنلاین مدرک ایزو ، گواهی نامه ایزو ارزان ، گواهینامه ایزو فوری ، نحوه ثبت و صدور گواهی ایزو ارزان و فوری ، گواهی ISO ، گواهی نامه ISO ، گواهینامه ISO ، مدرک ISO ، استاندارد ISO ، دریافت فوری گواهینامه ISO ، اخذ آنلاین مدرک ISO ، گواهی نامه ISO ارزان ، گواهینامه ISO فوری ، نحوه ثبت و صدور گواهی ISO ارزان و فوری نیاز شرکتها و سازمانها و صاحبان مشاغل هست که نیازمند اخذ مدرک ایزو با هر دلیلی هستند زیرا قطعا هر شرکتی اهداف مشخصی خاص خود را جهت اخذ گواهی ایزو دارد. به طور کلی می توان متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو را این گونه تقسیم و طبقه بندی کرد:

–         دریافت مدرک ایزو جهت شرکت توی مناقصات

–         اخذ گواهینامه ایزو جهت صادرات

–         دریافت گواهی ایزو جهت مطرح شدن در بازارهای ملی و بین المللی

–         اخذ ایزو جهت ورود به وندور لیست ( لیست تامین کنندگان مجاز کارفرماهای مختلف )

–         دریافت گواهینامه ایزو جهت تبلیغات و برند سازی

–         اخذ گواهی ایزو جهت رقابت در بازارهای داخلی و خارجی

–         دریافت گواهی نامه ایزو جهت پیاده سازی

و بسیاری اهداف سری دیگر که به خود سازمانها مرتبط هست و سری می باشد.

مراجع صادر کننده ایزو کدامند؟

مراجع صادر کننده ایزو را در اصطلاح CB می نامند که خود این CB ها تحت اعتبار یک نهاد دولتی با عنوان AB فعالیت می کنند که در نهایت AB ها تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF فعالیت می کنند که بالاترین نهاد بین المللی هستند که توسط سازمان جهانی ایزو تایید شده اند و درون سایت ISO تنها نهاد معتبر IAF هست. یکسری دیگر مراجع هستند که داخلی هستند و اصطلاحا غیر IAF هستند.

چطور می توانم ایزو ارزان و فوری بگیرم؟

چگونه ایزو ارزان بگیرم؟ نحوه اخذ ایزو ارزان ؟ ایزو ارزان و فوری از کجا بگیرم؟ نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری ؟ چگونه ایزو ارزان و فوری بگیرم؟ همان گونه که در بالا مراجع صادر کننده ایزو تعریف گردید، مراجع اخذ و دریافت و ثبت و صدور ایزو به طور کلی دو دسته شده اند: IAF و غیر IAF . در مراجع ایزو غیر IAF که مراجع داخلی هستند ایزو ارزان و فوری صادر می گردد. غالبا شرکتها و سازمانها به دنبال اخذ این نوع گواهینامه ایزو هستند زیرا هم کار راه انداز هستند و هم اعتبار کافی را جهت مقاصد مختلف دارند و ممکنست تنها در مناقصات کارآیی لازم را نداشته باشند. در باقی مقاصد و اهدافی که در بالا گفته شد کارآمدی لازم را دارا هستند.

غالبا پیش میاید که شرکتها جهت مناقصه که می خواهند اقدام کنند هم وقت کافی ندارند و هم شرایطشان به طوری هست که ممکنست در شرایط اقتصادی امروز از لحاظ اوضاع مالی فعلا شرایط اخذ گواهینامه ایزو بین المللی با هزینه های بالا را نداشته باشند آن وقت تمام این مراجع داخلی کار راه انداز هستند و کارشان را راه می اندازد. تعداد این مراکز بسیار زیادست و همگی دارای یک سطح اعتبار هستند و البته هر کدام هزینه ی خود را دارند اما چیزی که مهم هست و شایان ذکر اینکه همه ی آنها دارای یک سطح اعتبار هستند.

مراکز صادر کننده گواهینامه ایزو تقلبی

در این میان یک مشکل اساسی مطرح می شود و آن هم مراکز و افراد متقلبی هستند که با ابزار مختلف همچون سواستفاده از نام شرکتهای معتبر و سایتهایشان سایت و برندی به ظاهر معتبر درست می کنند و با درج لوگو و لیبل و مهر برجسته و هزاران ترفند گول زنک سعی در معتبر نشان دادن خود را دارند و حال آنکه گواهینامه ایزو صادره آنها نه تنها اعتبار ندارد بلکه تقلبی و بی ارزش هست پس آگاهی کافی در خصوص انتخاب یک مرجع معتبر ایزو ارزان و فوری بسیار مهم هست. مرکز سیستم کاران نه تنها مشاوره در خصوص این امر را ارائه می دهد بلکه خود مجری صدور گواهی نامه های ایزو معتبر با هر سطح اعتبار هست و گواهینامه های ایزو متناسب نیاز متقاضیان را با بهترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهد. همچنین مرکز سیستم کاران نمایندگی مراجع معتبر بین المللی را نیز داراست و تجربه فنی چندین ساله ی مرکز تضمین اعتماد شماست.

مراحل اخذ گواهی نامه ایزو

مراحل اخذ ایزو ، مراحل دریافت گواهینامه ایزو ، مراحل و شرایط اخذ گواهینامه ایزو ، چگونه گواهینامه ایزو بگیرم؟ روند اخذ گواهی نامه ISO ، روش دریافت گواهینامه ایزو و بسیاری اصطلاحات دیگر که متقاضیان را در اخذ گواهینامه ایزو درگیر می کند که به صورت خلاصه وار می توان چنین گفت:

انتخاب و تعیین هدف اخذ گواهینامه ایزو ISO

مشاوره ایزو ISO

مشخص کردن نوع گواهی نامه ایزو متناسب نیاز سازمان

تعیین مرجع صادر کننده ایزو ISO

مستند سازی و پیاده سازی ایزو ISO

ممیزی داخلی و خارجی

ممیزی نهایی

ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو

سیستم کاران یکی از اولین و بزرگترین مراکز مشاوره و صدور گواهینامه ایزو معتبر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن و با خدمات مشاوره رایگان در خدمت متقاضیان محترم می باشد.

با ما تماس بگیرید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

One Response

  1. در مبحث ایزو یک مشکل اساسی مطرح می شود و آن هم مراکز و افراد متقلبی هستند که گواهینامه ایزو تقلبی رو جای معتبر قالب میکنند و یه شرکتی هم مثل ما گول میخورن و ازشون گواهینامه میگیرن. آقا نکنید بخدا ما هم برای قرون قرون پول با وضع اقتصادی حال حاضر زحمت می کشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط