اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهی نامه ایزو ISO

گواهینامه ایزو
3.8/5 - (501 امتیاز)

 

گواهی نامه ایزو ISO

گواهی نامه ایزو ISO یکی از مهمترین انواع گواهی های ملی و بین المللی برای مقاصد مختلف میباشد.

سازمان بین المللی استاندارد ( ISO ) 

سازمان بین المللی استاندارد  ( ISO )هزاران مدیر صنعت در سراسر جهان را در مورد استانداردهای جهانی فرآیندهای تولید ، الزامات ایمنی ، تضمین کیفیت و موارد دیگر مطلع می کند. اخذ گواهینامه ISO مزایای بیشماری را هم برای تجارت تولیدی و هم برای مشتریان شما ارائه می دهد. برای دریافت گواهینامه ISO و بهره مندی از مزایای سازمان خود، این نکات را دنبال کنید!

ISO چیست؟

گواهینامه ISO به چه معناست؟

چرا دریافت گواهینامه ISO برای تجارت تولیدی شما مهم است؟

نحوه دریافت گواهینامه ایزو چگونه است؟

به عنوان کسب و کار تولیدی خود دارای گواهینامه ISO شوید. از سیستم کاران اطلاعات و آگاهی و پشتیبانی کسب کنید.

ISO چیست؟

 ISO ( سازمان بین المللی استاندارد ) یک سازمان بین المللی مستقل ، غیر دولتی و بین المللی است. سازمان ایزو استانداردهایی را برای اطمینان از کیفیت ، ایمنی و کارایی محصولات ، خدمات و سیستم ها تدوین می کند. با پیشرفت سریع فناوری ، استانداردهای جدیدی توسط افراد در همه سطوح در صنعت جهانی تدوین و اجرا می شود که در حال استاندارد سازی هستند. منشاء این سازمان به سال 1946 برمی گردد. 65 نماینده از 25 کشور در لندن برای بحث درباره آینده استاندارد بین المللی پس از جنگ ملاقات کردند. در سال 1947،ISO  به طور رسمی با 67 کمیته فنی یا گروهی از متخصصان که روی موضوعی خاص متمرکز شده بودند، به وجود آمد. در طول 75 سال گذشته،ISO  بیشتر توسعه یافته است و شامل 165 کشور عضو می شود. نزدیک به 800 کمیته فنی و کمیته های فرعی و بیش از 23000 استاندارد بین المللی است.

گواهی نامه ISO به چه معناست؟

گواهی نامه ISO به این معنی است که شما و مجموعه شما توسط شخص ثالث مستقل مورد بررسی قرار گرفته اید و نشان داده اید که تجارت شما مطابق با الزامات آخرین استانداردهای فرآیند کیفیت تعیین شده توسط سازمان استاندارد بین المللی است. این گواهینامه نشان می دهد که فرآیندهای شما به طور موثر و کارآمد کار می کند و با بهترین شیوه های بین المللی (معروف به استاندارد) مطابقت دارد. این امر برای شرکت شما از نظر داخلی و خارجی مفید است.

مزایای گواهی ایزو کدامند؟

از نظر داخلی، زیرا شما احتمالاً محصولاتی با کیفیت بهتر ساخته و ارسال می کنید که مشتریان شما را خوشحال می کند. و از نظر بیرونی، زیرا اکنون می توانید این واقعیت را به جامعه تجاری خارجی عرضه کنید، که با مجموعه مشتریان بهتری به سطح فروش بالاتر تبدیل می شوید. شرکت هایی که فرآیندهای محکمی دارند محصولات با کیفیتی را تولید می کنند که در مواقع مورد نیاز به دستشان می رسد و این شرکت ها شهرت و دنباله های خوبی را کسب می کنند.

انواع گواهی نامه ایزو

گواهینامه های ISO متعددی برای صنعت خاص وجود دارد، از مدیریت انرژی و مسئولیت اجتماعی گرفته تا مدیریت ریسک و بهداشت و ایمنی شغلی . علاوه بر داشتن معیارها و استانداردهای خاص خود، هر گواهینامه ISO به صورت عددی طبقه بندی می شود. به عنوان مثال، گواهی نامه ایزو  ISO  برای سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 است. به این معنی که شماره استاندارد 9001 است و در سال 2015 منتشر شد

.

چرا دریافت گواهینامه ISO برای تجارت تولیدی شما مهم است؟

داشتن گواهینامه ISO مزایای بی شماری را برای تولیدکنندگان ارائه می دهد. دلایل متعددی وجود دارد که چرا گواهی نامه ایزو ISO برای مشاغل تولیدی اهمیت دارد. با آخرین استانداردها و مقررات صنعت به روز باشیدبا اخذ آخرین گواهینامه ISO ، کسب و کار تولیدی شما نشان می دهد که توانایی ارائه محصولات با کیفیت بالا را دارد که مطابق با تمام قوانین صنعت است، به موقع تحویل داده می شود و مشتری را خوشحال می کند. این امر برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا محصولات شما باید نشان دهنده اقدامات انجام شده برای ایجاد ثبات و اطمینان در بازار تولید جهانی باشد. از لحاظ کاربردی تر، گواهینامه ISO به این معنی است که کسب و کار شما از همه ابزارها ، منابع و تجهیزات لازم برای ایجاد محصول یا خدمات شما برخوردار است

.

اعتماد را به مشتریان القا کنید

وقتی کسب و کار تولیدی شما دارای گواهینامه ISO 9001 باشد، به معنی کار و پایبندی و مطابقت با استانداردهای ISO است. مشتریان و نهادهای نظارتی می توانند اطمینان داشته باشند که محصولات شما تمام الزامات را برآورده می کند و کسب و کار شما به طور مداوم مراحل و اسناد مناسب را برای بهبود و حفظ عملکرد شما حفظ می کند. نحوه دریافت گواهینامه ISO افراد نمی توانند دارای گواهینامه ISO شوند. فقط مشاغل و سازمان ها می توانند. علاوه بر این،ISO  گواهینامه ارائه نمی دهد. گواهینامه ها فقط از طریق سازمان های شخص ثالث امکان پذیر است. با این حال، همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید،ISO  دارای یک کمیته ارزیابی انطباقاست که مدارک فرایند صدور گواهینامه را مدیریت می کند.

مراجع صادر کننده گواهی ایزو کدامند؟

هنگام انتخاب یک سازمان صدور گواهینامه ، مهم است که چند نمایندگی را ارزیابی کنید. با ارزیابی نمایندگان می توانید مناسب ترین سازمان را انتخاب کنید. یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که آیا آن آژانس از آخرین استانداردهای مرتبط استفاده می کند؟ آیا آنها یک نهاد معتبر هستند؟ زمان بندی آموزش صدور گواهینامه به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی از جمله مطالعه الزامات ، سطح آمادگی یک سازمان و اندازه و پیچیدگی سازمان هست. بسیاری می توانند انتظار داشته باشند که گواهینامه خود را در عرض سه تا شش ماه دریافت کنند.

به عنوان کسب و کار تولیدی شما دارای گواهینامه ISO ، ازسیستم کاران اطلاعات کافی و مشاوره کسب کنید

گواهی ایزو 9001 چیست؟

در اواخر سال 2015 ، سازمان بین المللی استاندارد (ISO) آخرین نسخه ISO 9001 – ISO 9001: 2015 خود را منتشر کرد. این آخرین نسخه استانداردهای مورد نیاز برای پیشرفت در مواجهه با فناوری های پیشرفته و زنجیره های تأمین پیچیده را به شرکت شما می دهد. سیستم کاران این برگه راهنمای ISO رایگان را ایجاد کرده است تا جزئیات آخرین نسخه استانداردهای ISO  را تجزیه کند. آیا سوالات بیشتری در مورد نحوه دریافت گواهینامه ISO دارید؟ برای راهنمایی امروز با کارشناسان تولید ما تماس بگیرید

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

2 Responses

  1. ما یه شرکت تازه کار هستیم که دنبال ثبت برند و ثبت شرکت هستیم و برای رزومه سازی نیاز به گواهی نامه های ایزو داریم. لطفا راهنماییمون کنید

  2. گواهینامه ایزو میخوام که نیاز ممیزی نداشته باشه فقط مدرک گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ میخوام از کجا میتونم این گواهی نامه رو دریافت کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط