اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهی ISO

گواهینامه ایزو اصل
3.7/5 - (400 امتیاز)

گواهی ISO

گواهی ISO ، اخذ گواهی ISO ، گواهی نامه ISO ، مدرک ایزو ، نشان ISO ، گواهینامه ISO ، نحوه دریافت ISO ، اخذ گواهی نامه ISO ، لوگو ایزو ، چگونه گواهی ایزو بگیرم؟ چگونگی اخذ و دریافت گواهینامه ISO ، چگونه گواهی ایزو بگیرم؟ و بسیاری از عناوین دیگری که شرکتها به دنبال اخذ گواهی ایزو و کسب اطلاعات در خصوص ISO برایشان پیش میاید. تمامی کشورها فارغ از نوع فعالیتشان بنا بر دلایل مختلفی به دنبال اخذ و دریافت گواهینامه ایزو هستند.

گواهی ISO چیست؟

گواهی نامه ISO در یک سازمان نشان می دهد که آن سازمان و شرکت فرآیندهایش را بر طبق یک سیستم مدیریتی عملی می کند و نظم می بخشد. ایزو ها سیستم های مدیریتی هستند که درون سازمان جهانی ایزو تهیه و تدوین می شوند و وقتی که این استانداردها و سیستمهای مدیریتی در سازمانی طراحی و پیاده سازیی می گردد در قالب گواهی نامه به آن شرکت اعطا می گردد و شرکت مورد نظر موفق به دریافت ایزو می گردد. این ایزوها انواع و اقسام مختلفی دارند که در ادامه مختصرا به چند تا از آنها اشاره ای خواهیم کرد.

انواع گواهی نامه ISO

در بالا بیان شد که گواهی ایزو چیست و ایزو ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز و زمینه فعالیت سازمان متنوع و متعددند. تعداد مشخصی را شاید نتوان گفت اما تا به امروز بیش از 23000 استاندارد در جهان و در سازمان جهانی ایزو تهیه و تدوین و تایید و منتشر شده اند و هر روزه بر این تعداد افزوده می شود و همچنین لازم به ذکرست که مدام این ایزو ها ویرایش می خورند و ورژن های جدیدی از آنها منتشر می گردد و نقایص و کمبودهای ورژنهای قبل را پوشش می دهد. انواع استانداردهای ایزو را می توانید را در سایت سازمان جهانی ISO به آدرس WWW.ISO.ORG مشاهده نمایید. توجه نمایید که نام سایت را با دقت و صحیح درج نمایید.

گواهینامه های ایزو پر کاربرد

گواهی نامه های ایزو پر کاربرد و لیست ISO های پر کاربرد:

گواهینامه ایزو9001 ISO9001 با عنوان سیستم مدیریت کیفیت

گواهی نامه ایزو 14001 ISO14001 تحت عنوان سیستم مدیریت زیست محیطی

گواهی ایزو 45001 ISO45001 با عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

گواهینامه ایزو22000 ISO22000 تحت عنوان سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی

گواهی نامه ایزو 50001 ISO50001 با عنوان سیستم مدیریت انرژی

گواهی ایزو 13485 ISO13485 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت در صنایع و تجهیزات پزشکی

گواهینامه ایزو10002 ISO10002 با عنوان سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان

گواهی ایزو100015 ISO100015 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت در آموزش

گواهینامه ایزو10004 ISO10004 با نام سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان

گواهی ایزو10006 ISO10006 و گواهی ایزو21500 ISO21500 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت پروژه

گواهی ایزو31000 ISO31000 سیستم مدیریت ریسک

گواهینامه ایزو 10001 ISO10001 سیستم مدیریت رضایت مشتریان – کدهای ( منشور ) رفتاری برای سازمان ها

و بسیاری از استانداردهای دیگر که تعدادشان بسیار زیاد هست و جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استانداردها و انواع گواهینامه های ایزو متناسب نیاز و زمینه فعالیت سازمان با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان مرکز استفاده نمایید. از بین استانداردهای پرکاربرد و کاربردی ISO9001 ، ISO14001 و ISO45001 از همه عمومی تر و کاربردی تر هستند. حالا سوال پیش میاید که از کجا گواهینامه ایزو بگیریم و جهت اخذ گواهی نامه ISO از کجا اقدام کنیم؟ مراجعی که گواهی نامه ایزو می دهند کدامند؟

از کجا گواهینامه ISO بگیریم؟

مراجع ثبت و صدور و شرکتهای صادر کننده گواهی ایزو را در اصطلاح CB می نامند. CB های صادر کننده ایزو تعدادشان بسیار زیاد هست که هر CB بایستی تحت اعتبار یک نهاد اعتبار دهنده بالا دستی با عنوان AB فعالیت کند و مجوز فعالیت داشته باشد. AB ها یک نهاد دولتی و قانونی هستند که یک یا چند CB تحت نظرشان فعالیت می کنند. در نهایت یک نهاد بین المللی با عنوان IAF بر این نهادها نظارت می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید. یکسری مراجع نیز هستند که خصوصی هستند و CB و AB ها خصوصی هستند و زیر نظر IAF نیستند و به این دست مراجع غیر IAF می گویند و به گواهی نامه های ایزو صادره اینچنینی ایزو غیر IAF می گویند.

مرکز سیستم کاران به عنوان اولین و بزرگترین مراکز ثبت و صدور ایزو با ارائه خدمات مشاوره رایگان و شناخت تمامی استانداردهای ایزو و مراجع صادر کننده ایزو معتبر در خدمت شماست.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

2 Responses

  1. گواهی ایزو iso بسیار بحث گسترده ای داره. همینطور ایزو ها انواع و اقسام زیادی دارن. بیشترین گواهینامه های ایزو که کاربرد زیادی دارن ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 هست درسته؟

  2. گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ برای صنعت ماشین آلات میشه دریافت کرد ؟ چه کاری باید انجام بدیم تا گواهینامه ایزو را بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط