اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

ISO سیستم کاران

گواهینامه ایزو ISO HSE CE IMS و انواع گواهینامه های ملی و بین المللی را از سیستم کاران بگیرید
4.8/5 - (153 امتیاز)

ISO سیستم کاران

ISO سیستم کاران و دریافت گواهینامه ایزو برای سازمان ها و شرکت های مختلف از درجه ی اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین شرکت ها به دنبال یک راه حل مناسب برای دستیابی به این مسئله هستند. موسسه سیستم کاران به عنوان اولین و بزرگترین مرجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو در ایران به افراد اطمینان می دهد آن ها را در جهت رسیدن به گواهینامه ایزو اصل همراهی کند.

یکی از خدماتISO  سیستم کاران این است که این موسسه در اختیار متقاضیان اخذ ایزو می گذارد آموزش رایگان آن ها در جهت دسترسی به هدف شان برای دریافت ایزو است.

دریافت گواهینامه ایزو به وسیله سیستم کاران

در دنیای تجاری امروز افراد برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف انرژی همچنین امکان راهیابی به بازارهای گسترده تر در سطح جهانی تمایل به دریافت گواهینامه ایزو دارند. اما نکته ی مهم در ارتباط با اخذ گواهینامه ISO وجود دارد. مسیر درست برای دریافت این گواهینامه چیست؟ شرکت ها می توانند این پروسه پر زحمت را به تنهایی یا با کمک موسسات معتبر که در این زمینه تجربه بالایی دارند طی کنند. سیستم کاران به عنوان یکی از حرفه ای ترین مراکز در این زمینه است که به مراجعه کنندگان خود کمک می کند مراحل مختلف دسترسی به گواهینامه ایزو را بگذرانند.

برای دریافت ایزو ابتدا لازم است که مطئمن شوید که استاندارد ایزوی انتخابی با سازمان شما هماهنگ است. مشاوران خبره این مرکز به متقاضیان کمک می کنند بهترین استانداردهایی را که مطابق با فعالیت آن ها است را انتخاب کرده سپس اقدامات لازم را انجام دهند.

از دیگر فعالیت های مشاورین سیستم کاران این است که به متقاضیان آموزش دهد تا بتوانند استراتژی های ممیزی را پیاده سازی کنند. این موسسه با استفاده از فرهنگ آگاه سازی و اطلاع رسانی متقاضیان آن ها را در زمینه دریافت گواهی ایزو یاری می کند.

از جمله سیاست های کاری این مرکز طراحی، مستند سازی و پیاده سازی استراتژی ها به شکل رایگان است. با استفاده از خدمات این مرکز امکان دریافت انواع مختلف گواهینامه های ایزو با بیشترین سرعت و کمترین هزینه ی رقابتی امکان پذیر است.

فعالیت های سیستم کاران در جهت دسترسی به گواهینامه ایزو

متقاضیانی که از خدمات سیستم کاران ایزو استفاده می کنند از فعالیت های ذیل بهره مند می شوند

در ابتدای امر برای دریافت گواهینامه ایزو متناسب با فعالیت های سازمان از یک برنامه ریزی استراتژیک بهره مند شده که باعث می شود شرکت مورد نظر آمادگی لازم را در رسیدن به استاندارد مورد نظر IAF را داشته باشد.

در مرحله ی دوم با استفاده از مشاوره های حرفه ای امکان ارتقاء بهره وری را برای سازمان ها به وجود می آورد.

یکی از مهم ترین موارد در اخذ گواهینامه ISO آموزش است. این موسسه به متقاضیان آموزش می دهد تا با استفاده از مسیر درست به اخذ گواهی نامه مورد نظرشان نائل شوند.

ارزیابی عملکرد سازمان و سنجش راندمان کاری آن ها در رعایت استانداردهای مورد نیاز برای دریافت ایزو

آشنایی با ممیزی های داخلی و خارجی که در صورت رعایت نکردن آن ها سازمان ایزو صلاحیت دریافت گواهینامه را به سازمان ها نمی دهد.

از دیگر خدمات این مرکز مشاوره و طراحی همچنین استقرار سیستم های مدیریتی مختلف براساس استانداردهای مورد نیاز برای اخذ گواهینامه های مختلف است.

علت استفاده از خدمات سیستم کاران ISO چیست

در سال های گذشته شاهد این امر بوده ایم که برخی از افراد سودجو و متقلب با راه اندازی سایت های مختلف با ظاهر سازی و تبلیغات بی اساس به افراد وعده ی دریافت گواهینامه ایزو فوری را می دهند. این سایت ها با استفاده از نام برندهای بزرگ در پشت الفاظ فریبنده ای اقدام به صدور گواهینامه های ایزو تقلبی می کنند.

سیستم کاران با آموزش صحیح و مشاوره های تخصصی به عنوان یک سازمان عام المنفعه با یک عملکرد بی طرفانه امکان بهره مندی از آموزش های رایگان برای متقاضیان ایزو فراهم کرده است. نکته ی قابل توجه ای که در ارتباط با آموزش های سیستم کاران وجود دارد این است که هیچ نهادی به جز IAF امکان صدور گواهینامه ایزو را نداشته مشاوران این مرکز نحوه استعلام، تمدید و ثبت ، رهگیری گواهینامه های مختلف ایزو را آموزش می دهند. با مراجعه به این مرکز می توانید مراحل مختلف دریافت انواع گواهینامه های ایزو را به سادگی پشت سر بگذارید

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

One Response

  1. دریافت گواهینامه ایزو از مرکز سیستم کاران برای ما تجربه بسیار خوبی بود. از جناب آقای مهندس کریمی مدیریت مجموعه بسیار سپاس گزارم که با راهنمایی درست و عادلانه باعث شد با هزینه مناسبی در زمان معینی گواهینامه های ایزو مورد نظرمان را دریافت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط