اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

خرید گواهینامه ایزو

خرید گواهینامه ایزو
4.8/5 - (1140 امتیاز)

خرید گواهینامه ایزو

خرید گواهینامه ایزو پرسش و دغدغه ی غالب شرکتها و سازمانهای متقاضی اخذ و دریافت گواهی ایزو ISO به شمار می رود. متقاضیان اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو غالبا با سوالات و پرسشهای متعددی در حوزه ایزو روبرو خواهند شد. متقاضیان ایزو هر کدام سوالاتشان را به نحوه ی خود و لحن خاصی بیان می کنند و با عناوین و اسامی خاصی درون گوگل جستجو می کنند، عناوینی از این دست را می توان بعنوان مثال نام برد که متقاضیان و کاربران بیشتر آن عناوین را به کار می برند:

اخذ ایزو

اخذ گواهی نامه ISO

نحوه اخذ گواهینامه ایزو

دریافت گواهینامه ISO

روش دریافت گواهی نامه ایزو

شرایط اخذ گواهی ISO

راهنمای دریافت گواهینامه ایزو

مرکز اخذ ISO

مرجع اخذ و صدور انواع گواهی نامه ایزو

سیر تا پیاز گواهی ISO

مراحل اخذ ایزو

مراحل دریافت گواهی نامه ISO

صدور گواهی ایزو

مدارک اخذ گواهینامه ISO

شرایط و مراحل و مدارک اخذ گواهینامه ایزو

خرید گواهینامه ISO

گواهینامه ایزو ارزان

مدرک ISO فوری

گواهینامه ایزو ارزان و فوری

هزینه اخذ گواهینامه ISO

زمان اخذ گواهی ایزو

زمان و هزینه اخذ گواهینامه ISO

گرفتن گواهینامه ایزو

روش گرفتن ISO

مراحل اخذ گواهینامه ایزو

صدور گواهینامه ISO

شرایط صدور گواهی نامه ایزو

شرایط ثبت و صدور گواهینامه ISO

مراحل ثبت و صدور گواهینامه ایزو

از کجا ISO بگیرم؟

چگونه ایزو بگیرم؟

اخذ گواهینامه ایزو

نحوه اخذ گواهینامه ISO

دریافت گواهی ایزو

روش دریافت گواهینامه ISO

شرایط اخذ گواهینامه ایزو

راهنمای دریافت گواهینامه ISO

مرکز اخذ ایزو

مرجع اخذ و صدور انواع گواهی ISO

سیر تا پیاز گواهینامه ایزو

مراحل اخذ ISO

مراحل دریافت گواهینامه ایزو

صدور گواهینامه ISO

مدارک اخذ گواهینامه ایزو

شرایط و مراحل و مدارک اخذ گواهینامه ISO

خرید گواهینامه ایزو

گواهینامه ISO ارزان

گواهی نامه ایزو فوری

گواهینامه ISO ارزان و فوری

هزینه اخذ گواهینامه ایزو

زمان اخذ گواهی ISO

وقت و هزینه اخذ گواهینامه ایزو

گرفتن گواهینامه ISO

روش گرفتن ایزو

مراحل اخذ گواهینامه ISO

صدور گواهینامه ایزو

شرایط صدور گواهی نامه ISO

شرایط ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مراحل ثبت و صدور گواهینامه ISO

از کجا ایزو بگیرم؟

چگونه ISO بگیرم؟

و بسیاری سوالات و پرسشهای دیگری که هر کاربری و به ازای هر کاربری با دیدهای مختلف می تواند یک یا چند عنوان در نظر گرفته شود.

خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید گواهی نامه ایزو و چیزی تحت عنوان خرید ایزو معنایی ندارد و این تنها یک عبارت هست. گواهی ایزو یک کالا یا محصول نیست یا یک لباس که به راحتی بتوان رفت و از مغازه خرید. فروش و خرید گواهینامه ایزو نیازمند ارائه ی مستندات و پیاده سازی و شرایط خاصی هست.

خرید گواهینامه ایزو از سیستم کاران

خرید ایزو جهت شرکتهای متقاضی اخذ و دریافت ایزو شاید که کمی سخت باشد و حتی وقت گیر اما که متقاضیان محترم می توانندکه از صفر تا صد ثبت و صدور گواهینامه ایزو خودشان را به مرکز ما یعنی مرکز سیستم کاران بسپارند.

تماس با مرکز

در ابتدا متقاضیان محترم با مرکز ما تماس می گیرند و سپس توسط مشاورین با تجربه مرکز اطلاعات اولیه را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد و مشاورین خبره و آگاه ما با صبوری کامل جوابگوی سوالات متقاضیان هستند و انواع گواهی ایزو متناسب با نیاز سازمان و نوع فعالیت سازمان آنها را بهشان معرفی می کنند.

ارسال نامه اعلام قیمت ایزو

سپس مراجع معتبر مختلف و متعددی خدمتشان معرفی خواهد شد که هر کدام از آنها قیمت خاصی دارند و متناسب با شرایط مالی و شرایط اقتصادی و همچنین وسعت و گستردگی سازمان و هدفشان می توانند که مرجع ایزو مورد نظر خودشان را انتخاب نمایند. تمامی این مراکز و مراجع در قالب یک نامه از طریق واتساپ و یا از طریق تلگرام در اختیار متقاضیان قرار داده می شود و متقاضی محترم متناسب با نیاز خودش می تواند مرجع مورد نظر خودش را انتخاب نماید.

فرم درخواست ایزو

سپس فرم درخواست ایزو برای آنها ارسال می شود و بعد از آن فرم مورد نظر در قالب وورد برایشان فرستاده خواهد شد تا اطلاعات لازمه ی خواسته شده را تکمیل کنند. و سپس اطلاعات فرم مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه اصلاحیه ای لازم بود مشاورین مرکز اصلاحات را انجام می دهند و در نهایت امر با تاییدیه نهایی و واریزی مبلغ مورد نظر متناسب نوع مرجع صادر کننده ، فایل شرکت متقاضی به واحد اجرایی ارجاع داده خواهد شد و گواهی ایزو صادر می شود.

تهیه مستندات ایزو

سپس فایل مستندات به همراه انواع گواهی نامه های ایزو برای شرکت و سازمان متقاضی ارسال می شود. در همین حین پیاده سازی با کمک و مساعدت مشاورین خبره صورت خواهد گرفت و کارکنان و نیز مدیران تصمیم گیرنده آموزشهای لازمه را می بینند. و شخص ممیز به مرکز مربوطه جهت ممیزی میفرستد و بعد عدم انطباقها رفع میگردد و با اجازه و تایید ممیز ، گواهی نامه ایزو صادر می شود. کلیه ی مراحل اصولی و همچنین قانونی بایستی طی شود تا که گواهی ایزو یی صادر گردد که دارای اعتبار باشد. گواهینامه ایزو بدون مستندات و پیاده سازی معنایی ندارد و مثل یک کالایی نیست که اینترنتی بتوان خرید، پس اگر چنانچه مرکزی ادعای فروش اینترنتی گواهی ایزو را کرد قطعا بایستی نسبت به اعتبارش شک کرد.

گواهینامه ایزو تقلبی

متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو ، باید که بسیار مواظب باشند زیرا بسیاری از دلالان و کلاهبرداران هستند که اقدام به صدور انواع گواهی نامه های ایزو تقلبی می کنند و جالب اینجاست که میایند و خودشان را معتبرترین معرفی کرده و با ساخت نامها و اسامی و برندهای ساختگی و سایتهای ساختگی سعی دارند که اذهان عمومی را فریب بدهند و به همین جهت هم دیگر مراکز را نامعتبر معرفی می کنند تا اینکه با خراب کردن و تخریب وجهه آنها خودشان را معتبر جلوه بدهند و مشتریان را جلب کنند. پس آگاهی متقاضیان دریافت ایزو بسیار مهم هست

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مرجع ثبت و صدور و اخذ گواهینامه ایزو با حضور مشاورین برتر و خدمات آموزشی رایگان و بسیاری خدمات رایگان دیگر، در خدمت متقاضیان بوده و آنها را به گواهی ایزو متناسب باهدف و نیاز و وسعت و گستردگی سازمان خواهد رساند.

با ما در تماس باشید

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

4 Responses

  1. خیلی جالب و مثمر ثمر بود
    من از مطالب شما استقبال میکنم
    در مورد ایزو ۱۴۰۰۱و ایزو ۴۵۰۰۱ و IMS هم مطلب بزارید

  2. اخذ گواهینامه ایزو بصورت کاملا اینترنتی هم امکان پذیر هست؟ شرکت ما در شهر عسلویه هست و نمیتونیم بصورت حضوری تهران بیاییم. لطفا راهنمایی بفرمایید برای اخذ گواهینامه ایزو و چند گواهینامه آموزشی مرتبط با hse چه کارهایی لازم انجام دهیم.

  3. روند اخذ گواهینامه ایزو با اعتبار IAF نسبت به اخذ گواهینامه ایزو بدون اعتبار IAF در زمان و هزینه چقدر تفاوت دارند؟ جهت آمادگی در مناقصات گرفتن کدام نوع توصیه می‌شود؟ در صورت درخواست گواهینامه ایزو از مراجع بین المللی هزینه ها با کدام واحد پول ریال یا دلار حساب می‌شود؟

  4. سلام چطوری میتونم برای شرکتمون گواهینامه ایزو بگیرم مدارک خاصی نیار داره؟ ایزوهای عمومی و کاربردی چه ایزوهایی هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط