اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO
4.9/5 - (22 امتیاز)

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو غالبا توسط متقاضیان و درخواست کنندگان گواهینامه ایزو مورد تحقیق و پرس و جو و بررسی می باشد. یعنی اینکه متقاضیان گواهی ایزو ، جهت اخذ و دریافت گواهینامه ایزو ISO درون گوگل بدنبال سایت ثبت و صدور گواهینامه ISO اصلی هستند.

بسیاری سازمانهای متقلب و قلابی با سواستفاده از القاب و عناوین مختلف و ساختگی و دهن پرکن و همین طور به واسطه ی طراحی سایت های مختلف ساختگی اقدام به تبلیغات می کنند. این افراد می آیند و به گوگل پول می دهند تا اینکه نام سایت خودشان را درون صفحه اول گوگل به نمایش بگذارند. به این تکنیک ادوردز می گویند.

گواهینامه ایزو تقلبی

شرکتی که فوری و یک شبه یک سایت می سازد و سایت می زند و همچنین خودش را با تقلب صادر کننده گواهی نامه ایزو معرفی می کند در حقیقت تنها به گوگل پول داده است تا اینکه در صفحه اول نشان داده شود و با فعالیتهای زیر زمینی خودش جهت اغفال متقاضیان گواهینامه ایزو اقدام می نماید.

سایت اصلی ISO ایزو اما در حقیقت منظور سایت سازمان استاندارد جهانی ISO به آدرس WWW.ISO.ORG هست. سایت ایزو دقیقا به همین آدرس هست و دقت فرمایید نه یک حرف کمتر و نه حتی یک حرف بیشتر وارد سایت که شوید در قسمتی ملاحظه خواهید نمود که این سازمان آمده نهاد بین المللی IAF را بابت ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO معرفی می نماید.

عنوان IAF بعنوان مخفف انجمن اعتبار دهندگان بین المللی هست. آدرس سایت IAF مشخصا سایت WWW.IAF.NU می باشد.

مراجع IAF

با مراجعه کردن به سایت IAF ملاحظه می کنید که اغلب کشورها درون IAF عضوند و همواره عضویت خودشان را حفظ می نمایند. هر کشوری درون IAF حداقل یک نفر نماینده دارد. مرکز ملی تایید صلاحیت ایران هست و بعنوان نماینده ایران در سازمان ملی استاندارد ایزو در IAF قابل مشاهده می باشد. کشورهای دیگر نیز یک نهاد رسمی و یا قانونی و دولتی درون IAF دارند. به عنوان مثال انگلستان UKAS را دارد. DAKKS نماینده آلمان هست. SAS نماینده سوییس است و الی آخر. کافی است در قسمت اعضای سایت IAF کلیه نمایندگان هر کشور را مشاهده کنید.

بعد از شناسایی نماینده ی هر کشور درون IAF کافی هست که نام سایت معرفی شده را ملاحظه کرده و بعد از آن وارد سایت نهاد رسمی هر کدام از کشورها شوید. به این نمایندگان قانونی در هر کشوری اصطلاحا AB گفته می شود. آدرس سایتهای AB را از کسی نخواهید و نگیرید. زیرا ممکنست با بازی با کلمات و بازی با حروف آن سایت جعلی را به شما نشان دهند. لذا بابت اطمینان از اینکه سایت اصلی AB را در دست داشته باشید از لینک سایت IAF استفاده کنید.

هر AB خودش نمی تواند گواهینامه ایزو صادر کند و گواهی ایزو صادر نمی کند و وظیفه ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO را به سازمانها و شرکتهای ذی صلاح واگذار می نماید.

شرکتهای ذیصلاح صادر کننده گواهی نامه ایزو ISO را در اصطلاح CB می نامند. در هر AB چندین CB فعال بوده و فعالیت می نمایند. لیست CB های دارای مجوز و مجوز دار در هر AB حتما موجودیت دارد و به راحتی و سهولت قابلیت دسترسی دارد.

پس در نتیجه یک سایت مشخص و معینی بانام سایت ایزو و یا القابی مانند زیر وجود ندارد که متقاضیان درون گوگل جستجو می کنند.

سایت ایزو

وبسایت ISO معتبر

سایت معتبر ایزو

وبسایت معتبر ISO

سایت ثبت نام ایزو

وبسایت ثبت نام ISO

سایت معتبر و اصلی ایزو

وب سایت معتبر و اصلی ISO

سایت اصلی ISO

وب سایت اصلی ایزو

سایت دولتی ISO

وب سایت دولتی ایزو

سایت بین المللی ایزو

وب سایت بین المللی ISO

سایت ISO بین المللی

وب سایت ایزو بین المللی

سایت دریافت ایزو

وب سایت اخذ ایزو

سایت اخذ ISO

وب سایت صدور ایزو

سایت صدور ISO

وب سایت جهت گرفتن ایزو

سایت جهت گرفتن ISO

وبسایت آموزش ایزو

سایت آموزش ISO

وبسایت بین المللی صدور ایزو

سایت بین المللی صدور ISO

وبسایت استعلام ایزو

سایت استعلام ISO

وب سایت رجیستر ISO

سایت رجیستر ایزو

وب سایت ایزو درون ایران

سایت ایزو درون تهران

وب سایت ISO درون ایران

سایت ISO درون تهران

وبسایت تقلبی ایزو تقلبی

اگر بدنبال اخذگواهینامه ایزو هستید الزاما سایت ایزو کافی نیست زیرا که ناخودآگاه امکانش زیادست وارد سایتهای متقلب و قلابی و افراد سودجو شوید. جهت کسب اطلاعات در خصوص دریافت گواهینامه ایزو بدنبال نهاد و یا سازمانی باشید که در ابتدا تمامی اطلاعات فنی و حقوقی را در اختیار شما قرار بدهد و هیمن طور تمامی مراحل دریافت و اخذ گواهینامه ایزو و همچین اصالت گواهینامه ایزو را به شما ارائه نموده و سپس خودتان هنگامی که کلیه این اطلاعات را کسب کردید آگاهانه تصمیم گیری کرده و اقدام کنید.

سازمان مرکزی سیستم کاران با ده ها سال سابقه درخشان در جهت ارائه خدمات رایگان به عموم متقاضیان آمادگی دارد تا بعنوان یک سازمان عام المنفعه کلیه درخواست کنندگان گواهینامه ISO ایزو را راهنمایی نماید. همچنین از خدمات کاملا رایگان دوره های آموزشی پیاده سازی سیستمهای مدیریتی که بصورت رایگان ارائه می گردد نهایت استفاده را ببرید.

سیستم کاران اولین و بزرگترین مرجع در حوزه ثبت و صدور گواهینامه ایزو و سایر گواهینامه های ملی و بین المللی در ایران و خارج از ایران در خدمت شماست.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط