مرکز آموزش

مرکز آموزش
4.9/5 - (4369 امتیاز)

مرکز آموزش

با رشد افزون دانش و تکنولوژی در جامعه ، آموزش علوم جدید ضرورت پیدا می کند. آموزش تخصصی ها و مهارتها همواره مورد توجه دولتها بوده است. دانشگاه ها ، موسسات عالی ، سازمان فنی و حرفه ای ، مرکز تحقیقات و حفاظت فنی کار و خیلی نهادها و سازمانهای دولتی دیگر در حال آموزش هستند. اما در واقعیت جامعه مشاهده می شود که رشد تکنولوژی و دانش روز همواره جلوتر هست. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در راستای رسالت خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کاربردی و عملیاتی می نماید.

متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در حوزه دوره های آموزشی بهتر است که این مطلب را کامل مطالعه کنند. هر متقاضی با توجه به سطح تحصیلات خود رشته تحصیلی، سابقه کار مرتبط نیز سازمانها و شرکتها برای استخدام ، علاقه و … نوع آموزش خود انتخاب می نماید.

 

لیست دوره های آموزشی

لیست کامل دوره های آموزشی دارای یک ساختار ثابتی نیست. چون با توجه به نیاز روز جامعه در حال تغییر است. به متقاضیان محترم توصیه می شود قبل از هرگونه تصمیم گیری ابتدا لیست دوره های آموزشی را ملاحظه نمایید. چون با دیدن عناوین و سرخطهای مختلف می توانید نقشه راه خود را بهتر مشخص کنید. لیست دوره های آموزشی مرکز سیستم کاران هر لحظه توسط کارشناسان رصد می گردد. درصورت نیاز به تغییرات حتما اعمال و بروز رسانی خواهد شد. برای ملاحظه لیست دوره های آموزشی دکمه زیر را کلیک بفرمایید.

 

نحوه برگزاری دوره های آموزشی

امروزه برگزاری دوره های آموزشی به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می گردد. دوره های حضوری الزاما متقاضی بایستی در دوره حضور یابد. دوره های غیر حضوری نیاز به حضور نیست. آموزشهای غیر حضوری یا بصورت مکاتبه ای و یا بصورت آنلاین برگزار می گردد. بنابراین متقاضیان محترم ابتدا بایستی دوره آموزشی مدنظر خود را انتخاب نمایند. پس با مرکز سیستم کاران واحد آموزش تماس بگیرند. و از نحوه برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز خود مطلع گردد.

نمونه گواهینامه های آموزشی

دوره های آموزشی با سرفصلهای مختلف دارای ابعاد گسترده ایی است. برای همین دوره ها به چند دسته کلی تقسیم شده اند. طبعا موضوعیت و ماهیت دوره ها با هم فرق دارند. لذا نوع گواهینامه صادر شده هم با هم فرق دارند. شاخه های مختلف عبارتنداز : دوره های آموزشی استانداردهای بین المللی، دوره های آموزشی اصول مدیریتی، دوره های آموزشی فنی و تخصصی، دوره های آموزشی مهارتی و دوره های تخصصی ایزو HSE برای ملاحظه نمونه گواهینامه های مربوط به هر بخش از روی لینکهای زیر اقدام نمایید.

تصویر نمونه گواهینامه دوره های تخصصی ایمنی و HSE لاتین

نمونه گواهینامه دوره های تخصصی ایمنی و HSE فارسی

لینک نمونه گواهینامه دوره های تخصصی استانداردهای بین المللی

گواهینامه های دوره های تخصصی اصول مدیریتی

نمونه گواهینامه دوره های آموزش های مهارتی و فنی

نحوه ثبت نام دوره های آموزشی

ثبت نام در دوره های آموزشی بصورت آنلاین براحتی مقدور است. اما قبل از ثبت نام اقدامات اولیه را انجام دهید. ابتدا لیست دوره های آموزشی را ملاحظه بفرمایید. سپس دوره آموزشی مدنظر خود را انتخاب نمایید. بعد از طریق واتساپ یا تلگرام رسمی مرکز سیستم کاران درخواست خود را اعلام نمایید. ارسال تصویر کارت ملی از طریق واتساپ یا تلگرام لازم است. همچنین اعلام نام و نام خانوادگی به لاتین برای گواهینامه های لاتین لازم است.

چنانچه متقاضیان دسترسی به تلگرام یا واتساپ ندارند بایستی با واحد آموزش مرکز سیستم کاران تماس حاصل نمایند و درخواست خود را اعلام کنند. برای ملاحظه کلیه درگاه های ارتباطی شما عزیزان با مرکز سیستم کاران سازمان مرکزی وارد منوی تماس با مرکز شوید. در قسمت تماس با مرکز راه های ارتباطی از طریق تلگرام، واتساپ، تلفن و آدرس قابل مشاهده هست.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران بعنوان بزرگترین، اولین مرکز آموزش کاربردی و عملیاتی در حوزه های تخصصی، فنی، استانداردهای ملی و بین المللی و مهارتی فراگیر در خدمت متقاضیان محترم می باشد. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران هیچ شعبه و نمایندگی ندارد. برای صحت کلیه آموزشها حتما از طریق راه های ارتباطی با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در ارتباط باشید.

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

11 Responses

 1. سلام
  مدرک آموزشی معتبری که ازتون گرفتم باعث شد برم شرکت نفت استخدام بشم. ازتون ممنونم. تمام جزوات آموزشی hse که بهم دادید همش به دردم خورد. خدا خیرتون بده

 2. تفاوت اخذ و دریافت گواهینامه آموزشی ایزو و ایمنی و بهداشت توسط مراجع با اخذ گواهینامه ایزو از اداره کار چیست؟ از نظر اعتباری کدام بالاتر هستند. نحوه گرفتن کدام نوع آسانتر هست؟ شما هر دو مدل را انجام میدهید؟

 3. مدرک آموزشی از فنی و حرفه ایی میخواستم. کلاس برگذار میکنن برای دوره هلی آموزشی اداره کار یا غیر حضوری می تونیم مدرک بگیریم؟

 4. گواهینامه آموزشی سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای را درخواست دارم . نوع مرجع مهم نیست فقط تاریخ صدورش برام مهمه که دو یا سه سال قبل بخوره تا سر کار ایراد نگیرند و تو مصاحبه دستم پر باشه. عکس چند نمونه گواهی نامه آموزشی را هم اگر برام بفرستید خیلی خوبه تا یکیش را انتخاب کنم.

 5. دوره آموزشی کار با جرثقیل را هم برگزار میکنید یا آموزش فقط بصورت غیر حضوری و مکاتبه ای هست. بنده این مدرک را جهت رزومه کاری در یک شرکت پیمانکاری میخواهم. آشنایی با اصول ایمنی کار در بلندی و حتی کار با برق را هم اگر داشته باشید خیلی دوست دارم مدرکش را بگیرم . در تمامی این حوزه ها بصورت تجربی سابقه دارم ولی مدرک یا گواهی جهت اثبات این موضوع ندارم .

 6. دوره های آموزشی کار در کارخانه ریخته گری و کار با مواد مذاب را میخواهم. حدود ۱۰ سالی هست که تجربه کار کردن را دارم ولی جدیدا کارفرما تاکید کرده که باید حتما گواهی نامه های آموزشی ایمنی را داشته باشم. اگر بشه گواهی نامه های مربوطه با تاریخ قبل صادر شوند خیلی خوب میشه . هر مدرکی که لازم هست هم بفرمایید و مراحل کار چگونه هست.

 7. دوره آموزشی کار با جرثقیل و گواهینامه های آموزشی ایمنی در مورد کار با جرثقیل را برای دو تا از کارگران مجموعه درخواست دارم . اگر دوره و آموزشی هم باید بگذرونند ایرادی نداره ولی امکانش هست تاریخ صدور گواهینامه هایشان را پنج سال قبل بزنید. چون به یکسری مشکلات در امور بیمه هم مواجه شدیم می‌خوام اثبات کنم که مدرک ایمنی را از قبل داشته اند و کسی متوجه نشه که تازه گواهینامه گرفته اند.

 8. مربی hse برای آموزش دوره های آموزشی و صدور گواهینامه نیاز ندارید
  بنده چند سالی هست که در مراکز تخصصی تدریس قوانین و الزامات دوره hse مرتبط با تمامی شغل ها را آموزش میدهم
  مطالب مختلفی در سایت شما بارگذاری شده است که اکثر آنها را مطالعه کردم مشخص هست تیم قوی در این مجموعه فعالیت میکند خوش حال میشم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم .

 9. گواهینامه های آموزشی ایمنی کار در لوله های گاز را برای چند تا از کارگران میخواهم
  متاسفانه با خبر شدیم در یکی از کارگاه ها چند نفر داخل گاز دچار حادثه شدند و برای پیشگیری به دنبال اخذ گواهینامه های آموزشی و الزام آنها به رعایت اصول و الزامات هستیم
  دوره های آموزشی در مرکز شما برگزار میشه یا مربی به شرکت ما میآیند
  حدودا چند روز طول می‌کشه گواهینامه ها صادر شوند..
  اگر میشه یه تخفیفی هم به ما دهید چون درخواست چند تا گواهی داریم.

 10. من میخواستم گواهی آموزشی بگیرم که یکی از دوستانم مرکزط شما رو به من پیشنهاد دادند. میخواستم بدونم مدارکی که شما صادر میکنید زیر نظر سازمان فنی حرفه ای هست یا به صورت آزاد؟
  و هزینش رو لطف میکنید؟

 11. من گواهینامه آموزشی HSE یا ایمنی میخواستم ولی میخواهم فوری دریافت کنم و نیازی به کلاسهای آموزشی ندارم. امکانش هست بدون گذراندن کلاسها گواهینامه HSE دریافت کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط
enemad-logo