اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ایزو برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

گواهی نامه ایزو ، رستوران
5/5 - (1011 امتیاز)

گواهینامه ایزو برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

گواهینامه ایزو برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی خود چگونه بگیرم؟ چه استانداردهایی به درد رستوران می خورد؟ آیا گواهی نامه ایزو به درد رستوران می خورد؟ چه استانداردهایی برای رستورانم بگیرم؟ برای گرفتن گواهی ایزو برای رستوران از کجا و چگونه اقدام کنم؟ تمامی این سوالات و بسیاری سوالات دیگر برای رستوران‌ها ، فست فود ، کترینگ، تهیه غذا و غیره پیش می‌آید.

اهمیت اخذ ایزو برای رستورانها و فست فودها

امروزه مشتریان رستوران ها و فست فودها و آشپزخانه های صنعتی و تهیه غذاها و کترینگ ها بسیار زیاد هستند. مشتریان غالبا نیز افراد با سواد و زوجهای شاغل به دلیل حجم بالای کاری مشتریان غالب هستند. و به همین دلیل و درک بالای علمی اینکه یک غذا دارای استانداردهای کیفی باشد و دارای ایمنی بالایی باشد از اهمیت بالایی برخوردار هست‌. چنانچه یک رستوران بتواند خود را مطرح کند می تواند مشتریان دائمی خود را داشته باشد. استانداردها به رستوران‌ها و فست فودها و کترینگ ها و سالن های پذیرایی در این امر بسیار کمک میکنند‌ تا بتواند با بالا بردن سطح کیفی رستوران خود مشتریان را جلب نماید و در میان رقبا خود را مطرح کنند‌. امروزه بسیاری از رستوران ها گواهی نامه ایزو می گیرند و جهت دریافت ایرو با سوالات متعددی روبرو می شوند و با مراکز مختلف مشاوره همچون سیستم کاران تماس می گیرند تا بتوانند اطلاعات کافی را در خصوص گواهی نامه هایی که به دردشان می خورد آگاه شوند و استفاده کنند.

گواهی نامه های ایزو برای رستوران ها و تهیه غذا و کترینگ ها و فست فود و سالن‌های پذیرایی و آشپزخانه های صنعتی

گواهینامه های ایزو برای رستوران ها و تهیه غذا و کترینگ ها و فست فود و سالن‌های پذیرایی و آشپزخانه های صنعتی دو دسته می شوند :

گواهی نامه ایزو عمومی برای رستوران ، تهیه غذا، کترینگ، فست فود و سالن های پدیزایی

گواهینامه های ایزو تخصصی برای رستوران ، تهیه غذا ، فست فود ، سالن پذیرایی و کترینگ

گواهینامه ایزو عمومی برای رستوران، تهیه غذا ، کترینگ و فست فود و همچنین سالن های پدیزایی و کلیه سازمانهایی که به نوعی با غذا و مواد غذایی سر و کار دارند مانند تمامی سازمانهای دیگر شامل استانداردهای ذیل می شود:

گواهی نامه ایزو عمومی برای رستوران ، تهیه غذا، کترینگ، فست فود و سالن های پدیزایی

گواهینامه ایزو۹۰۰۱ ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

 ایزو۱۴۰۰۱ ISO14001 سیستم مدیریت زیست محیطی برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی گواهینامه گواهینامه ایزو۴۵۰۰۱ ISO45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی برای رستوران

HSE و یا HSE_MS سیستم مدیریت ایمنی بهداشت شغلی و زیست محیطی برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

گواهینامه ایزو10002 ISO10002 سیستم مدیریت رسیدگی شکایات مشتریان برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

 ایزو10004 ISO10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

این ۴ استاندارد برای رستوران‌ها، تهیه غذا ، کترینگ ، فست فود و سالن پذیرایی و آشپزخانه های صنعتی به نوعی مانند دیگر سازمانها و مشاغل کاربردی و مهم هستند و می توانند از این ۴ استاندارد به حد کافی بهره ببرند.

اخذ گواهی ایزو 9001 برای رستورانها و فست فودها و تهیه غذاها

گواهی ایزو۹۰۰۱ از میان دیگر استانداردها بسیار کارآمدتر و عمومی تر هست و الزامات کیفی تمامی سازمانها و مشاغل را در خود دارد و رستوران‌ها نیز اگر می خواهند تنها یک استاندارد داشته باشند جهت تبلیغ یا هر قصد دیگر توصیه به اخذ ایزو۹۰۰۱ می شود که ایزو۹۰۰۱ بگیرند. زیرا الزامات مورد نیاز رستوران‌ها نیز مانند باقی سازمانها درون ایزو۹۰۰۱ تعریف گردیده است.

گواهینامه های ایزو مورد نیاز رستورانها

بعد از ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت ، استاندارد ایزو۱۴۰۰۱ سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو ۴۵۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی دو استاندارد عمومی دیگر هستند که عمومی هستند و برای رستوران‌ها اثر بخشی کافی را دارد و می توانند در کنار ایزو ۹۰۰۱ از آنها بهره مند شوند ضمن اینکه دو استاندارد به نوعی مکمل یکدیگرند و لازم به ذکرست سه استاندارد ایزو۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت ، ایزو ۱۴۰۰۱ سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو ۴۵۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی در کنار یکدیگر که طراحی و پیاده سازی شوند تشکیل یک سیستم مدیریت یکپارچه می دهند که در اصطلاح و اختصار بهش IMS گفته می شود.

اخذ گواهی HSE برای فست فودها و رستورانها

استاندارد بعدی که رستوران‌ها می توانند از آن بهره مند شوند HSE و یا HSE – MS هست با عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی هست. این 4 استاندارد به رستورانها توصیه می شود.

استانداردهای ایزو راهنمای جذب مشتری

همچنین استانداردهای سری مشتری مداری ایزو 10002 سیستم مدیریت رسیدگی شکایات مشتریان و گواهینامه ایزو10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان برای رستوران ها بسیار ثمره بخش هست و اثر بخشی بالایی دارد و می توانند آنها را دریافت کنند و به رستورانها ، فست فود ها ، کترینگ و سالن پذیرایی و غیره، توصیه می گردد که دو استاندارد ایزو10002 و ایزو10004 را بگیرند زیرا برایشان بسیار مهم هست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ گواهی ایزو عمومی برای رستوران خود و آگاهی کامل با مرکز سیستم کاران تماس بگیرند.

گواهینامه های ایزو تخصصی برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی :

سری دیگر استانداردهای مختص این مشاغل هست که عموما شامل دو گواهی نامه ذیل می گردد که مهمترین استانداردهای تخصصی در این سری مشاغل به شمار میایند:

گواهینامه ایزو 22000 ISO22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

گواهی نامه HACCP برای رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی

گواهینامه ایزو 22000 یا HACCP

گواهی ایزو 22000 تحت عنوان سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی که مختص شرکتهای فعال به نوعی در حوزه مواد غذایی هست. که الزامات ایمنی مواد غذایی را به صورت سیستماتیک بیان می کند و شرکتهای فعال در صنعت غذا به هر نوعی از آن بهره می برند. گواهی نامه HACCP نیز در این مشاغل بسیار کاربردی هست و توصیه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه های ایزو تخصصی این حوزه ها با سیستم کاران تماس بگیرید. مشاورین مرکز به صورت 24 ساعته و رایگان پاسخگوی شما متقاضیان می باشد.

مرکز سیستم کاران بعنوان بزرگترین و با سابقه ترین سازمان جهت اطلاعات گواهینامه ایزو داخلی و بین المللی در خدمت کلیه علاقمندان و متقاضیان گواهینامه های حوزه رستوران ، تهیه غذا ، کترینگ ، سالن پذیرایی میباشد. همچنین شما می توانید کلیه مستندات هر استانداردی را بطور رایگان از مرکز سیستم کاران تهیه نمایید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

One Response

  1. بنده یک آشپزخانه تهیه و توزیع غذای خانگی دارم و جهت بستن قرارداد با شرکتها و کارخانجات برای تقویت رزومه کاری و تبلیغات گسترده‌تر و موثرتر درخواست استاندارد های ایزو مرتبط با تهیه و توزیع مواد غذایی را دارم. لیست تمامی استانداردها را بهمراه هزینه ها برای بنده ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط