ایزو ISO گواهینامه ایزو گواهینامه ISO گواهینامه HSE یا HSE - MS گواهینامه CE انواع گواهینامه های ملی و بین المللی معتبر و ارزان و فوری در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه

فرمهای ایزو ، فرمهای ISO ، فرم های ایزو

فرمهای ایزو ، فرمهای ISO ، فرم های ایزو
5/5 - (70 امتیاز)

فرمهای ایزو ، فرمهای ISO ، فرم های ایزو

فرمهای ایزو ، فرمهای ISO ، فرم های ایزو متقاضیان زیادی دارد. خیلی از شرکتها و سازمانها و یا کارشناسهای مستند سازی ایزو ، همواره دنبال نمونه فرمهای ایزو هستند. فرم های ISO به دو دسته فرمهای عمومی و فرم های تخصصی ایزو تقسیم می گردند. فرمهای عمومی ایزو در تمام شرکتها با هر زمینه فعالیتی کاربرد دارد. اما فرمهای تخصصی ISO با توجه به نوع فعالیت شرکتها و سازمانها متغیر هستند. یعنی بایستی برای فرآیند خاصی ، طراحی و تدوین گردند. مرکز سیستم کاران در راستای خدمت رسانی رایگان به شرکتها ، سازمانها ، کارشناسان ایزو ، مشاوران ISO و … تمامی فرمهای عمومی ISO را به اشتراک گذاشته اند.

متقاضیان میتوانند فرم مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب نمایند. سپس هر فرم به راحتی با کلیک کردن به روی آن باز میگردد. فرمت فرم های ایزو در قالب word یا اکسل هست. بنابراین میتوان فرمت فرم های را تغییر داد و با درج لوگو و نام شرکت ، بومی سازی کرد. تمامی فرمهای ISO زیر حتما و قطعا به یک دستورالعمل و یا روش اجرایی منتسب است. در همین سایت تمامی روشهای اجرایی ISO و دستورالعملهای ISO ( البته عمومی ) نیز موجود است.

در قسمت دیدگاه در پایان لیست فرم های ایزو ، ما را در ارائه خدمات رایگان بهتر همکاری نمایید و نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کنید.

فرم فهرست اطلاعات مدون معتبر

فرم توزيع اطلاعات مدون معتبر

فرم توزيع اطلاعات مدون به خارج از سازمان

فرم فهرست اطلاعات مدون منسوخ شده

فرم پیشنهادات ، انتقادات و نظرات

فرم اقدام اصلاحی

فرم پیگیری اقدامات اصلاحی

فرم جدول زمانبندي سالیانه مميزي داخلی

فرم  برنامه مميزي داخلي

فرم  چک لیست مميزي

فرم گزارش نتايج مميزي داخلی

فرم گزارش عدم انطباق

‌فرم صورتجلسه

فرم ریسک / فرصت

فرم لیست پیگیری ریسکها و فرصتها

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران ، بعنوان یکی از اولین و بزرگترین مراکز مشاوره و فعال در حوزه استانداردهای ISO مستندات ایزو را به رایگان ارائه می دهد. همچنین تمامی فرم ها و دستورالعملهای ایزو را میتوانید به رایگان از سایت دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینکهای مفید و مرتبط