اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) ، صنایع فولاد

گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO )، صنایع فولاد
4.7/5 - (512 امتیاز)

 

گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) ، صنایع فولاد

صنعت فولاد درکشورما جزء صنایع بزرگ و صنایع مادر محسوب میشود واز اهمیت بالایی برخوردارست.بنابراین انتظار میرود فعالان درعرصه صنعت فولاد بااستانداردهای ملی و بین المللی آشنا شده و گامی بلند درراستای تحقق اهداف خودبردارند. طراحی و پیاده سازی سیستمهای مدیریتی و متعاقب باآن دریافت گواهینامه ایزو ISO میتواند صنایع فولاد رابه این اهم برسانند. لذا همواره سئوالات و ابهامات زیربرای صاحبان صنایع فولاد دررابطه با اخذ گواهی نامه ایزو ISO مطرح هست.

گواهینامه ایزو برای صنعت فولاد
گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) ، صنایع فولاد یکی از مهمترین دغدغه های شرکتهای تولیدی در زمینه فولاد هست

اخذ گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) ، صنایع فولاد

گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) جهت صنایع تولید ویا صنایع تبدیلی فولاد

تاثیر گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) در صنعت فولاد و آهن

اقدامات لازم جهت اخذ گواهینامه ISO ( گواهینامه ایزو ) در کارخانجات تولید و فرآوری فولاد

زمان مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ایزو ( گواهی نامه ISO ) برای صنایع فولاد و صنایع وابسته فولاد و آهن

نیاز صنعت فولاد به گواهینامه ISO ( گواهینامه ایزو )

مراکز و مراجع معتبر صدور گواهینامه ISO ( گواهینامه ایزو )برای صنعت تولید فولاد

انواع گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) مرتبط با صنعت فولاد معمولاً بشرح زیر میباشد.

گواهینامه ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001 )

 ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی ( ISO 14001 )

گواهینامه ISO 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ( ISO 45001 )

یکی ازابزارهای استانداردسازی بین المللی، دریافت گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) در صنعت فولاد میباشد. صنایع فولاد باطراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت میتواند زیرساختهای لازم جهت ارتقای کیفیت محصولات خودرا بوجود آورد.

 

گواهینامه ایزو 9001 برای صنایع فولادی

گواهی ایزو 9001 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت بعنوان عمومی ترین و اصلی ترین نوع گواهینامه ایزو میباشد. ISO 9001 برای صنعت تولیدی فولاد مهمترین استاندارد محسوب میشود. کیفیت صنایع فولادی در جهت محصولات و خدمات در گرو رعایت الزامات استاندارد ایزو 9001 هست. استاندارد ایزو 9001 بعنوان مادر تمامی استانداردها برای کلیه صنایع یک الزام بشمار می آید.

یک شرکت صنعت فولاد با اخذ گواهی ایزو 9001 در حقیقت به مشتریان دارد میگوید خدماتی با کیفیت ارائه میکند. این را القا میکند که خدمات و محصولات و تولیدات من از لحاظ کیفی در بالاترین سطح ممکن نسبت به رقبا قرار دارد.

 

گواهینامه ایزو 14001 برای صنایع فولادی

ایزو 14001 تحت عنوان سیستم مدیریت زیست محیطی از دیگر گواهینامه های مورد نیاز صنایع فولاد هست. ایزو 14001 برای صنایع فولادی به دلیل فعالیتهایشان بنوعی الزام میباشد. کارخانجات تولیدی صنایع فولادی بدلیل استفاده از مواد کاربردی بسیار تاثیر آلایندگی دارند. بهمین جهت برای کاهش صدماتی که فعالیتشان به محیط زیست وارد میکند نیازمند استفاده از الزاماتی هستند که بهشان کمک کند.

استاندارد ایزو 14001 به صنایع فولادی کمک میکند از میزان آلایندگی خود بکاهند. همچنین این امر باعث میشود صدمات آنها به محیط زیست به حداقل برسد و کنترل گردد. همه ی ما در قبال حفظ محیط زیست مسئول هستیم. حفظ محیط زیست برای نسل آینده وظیفه ی بدهی همه ما با هر نوع فعالیت و خدماتی هست. صنایع فولادی نیز با دریافت گواهی ISO 14001 نشان میدهند که به این مهم بسیار اهمیت میدهند.

 

گواهینامه ایزو 45001 برای صنایع فولادی

ایزو 45001 تحت عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای استاندارد دیگری هست که برای شرکتهای فولادی بسیار اهمیت دارد. صنعت فولاد از مهمترین صنایع کشور هست و کارگران بسیاری در این صنعت فعالیت میکنند. سلامت این کارگران از دو جهت ممکنست در معرض خطر باشد. اولا در این صنعت بدلیل فرآیندهای شیمیایی انجام شده سلامت آنها در معرض خطر هست. از طرفی استفاده از دستگاههای پرخطر سلامت آنها را به خطر می اندازد. اخذ گواهینامه ایزو 45001 برای شرکتهای فعال در حوزه فولاد پیشنهاد می شود.

کاهش ریسکها و خطرات در چنین مواقعی یک الزام هست. همچنین ایجاد امنیت و انگیزه در کارگران بسیار در جهت اثربخشی فعالیتشان مهم هست. رکن اصلی یک سازمان نیروی انسانی هست. وقتی نیروی انسانی احساس امنیت کند و بداند جانش برای کارفرما مهمست با انگیزه بالا و با تمام وجود فعالیت میکند. پس اهمیت اخذ ایزو 45001 برای سازمانهای فعال صنایع فولادی نیز بسیار مهم هست.

 

شرکت صدور گواهینامه ایزو جهت صنایع فولاد

شرکتهای تولید و پخش صنعت فولاد کشور میتوانند در خصوص اخذ گواهینامه ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 و هر نوع گواهی نامه ایزو دیگر از مراجع مختلفی اقدام کنند. آنها میتوانند از دو نوع مرجع گواهی نامه ایزو 9001 و 14001 و 45001 و یا هر نوع گواهی ایزو دیگر مورد نیازشان را بگیرند. مراجع IAF و مراجع غیر IAF گواهی ایزو مورد نیاز صنایع فولاد را صادر میکنند. بسته به هدف اخذ گواهی ایزو ، مراجع صدور گواهی نامه های ایزو متغیر هستند.

 

لیست شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو iso برای صنایع فولاد با اعتبار IAF

لیست شرکتهای صادر کننده ایزو در حوزه فولاد عملا وجود ندارد. چون CB های ثبت و صدور ISO در حال تغییر هستند. از طرفی هیچ نهاد و ارگانی این لیست را ارایه نداده است. اما در سایت IAF می توانید لیست CB های صادر کننده ایزو  را جستجو نمایید. همچنین می توانید با تماس با مرکز سیستم کاران این لیست را دریافت نمایید. چنانچه شرکتهای تولیدی صنایع فولاد قصد صادرات به کشورهای دیگر را دارند باید از طریق مراجع IAF اقدام کنند.

اخذ گواهی ایزو از مراجع IAF سختیهای خود را دارد. اما چنانچه یک شرکت تولیدی صنایع فولاد بخواهد صادرات کند چاره ای جز اخذ گواهی ایزو با اعتبار IAF ندارد. زیرا جهت صادرات بایستی شرکتها بدنبال اخذ گواهی نامه های با اعتبار IAF باشند. جهت مناقصات هم اگر کارفرمای مناقصه گزار تعیین کرده باشد که گواهینامه ایزو IAF باشد میبایستی از طریق مراجع IAF اقدام کنند.

 

مراجع صادر کننده گواهی نامه های ایزو برای صنایع فولاد

مراجع صادر کننده گواهینامه های ایزو در ایران خیلی زیاد هستند. مراکز اصلی و مراجع غیر اصلی در حال صدور گواهینامه های ایزو برای صنایع فولاد هستند. تعداد شرکتهای صادر کننده ISO در حال افزایش هستند. شما باید یک شرکت صادر کننده ایزو معتبر برای صنایع فولاد انتخاب نمایید. سیستم کاران بعنوان یک مشاور امین در خدمت شماست. سیستم کاران لیست بروز از CB های صادر کننده ایزو به شما اراده می دهد. شماره تماس سیستم کاران 021-79165 است.

سیستم کاران به شما توصیه میکند که گواهی نامه ایزو معتبر تحت اعتبار IAF بگیرید. گواهینامه IAF قطعا مورد تایید همه می باشد. اما گواهینامه هایی که از مراجع غیر از IAF هستند شاید مورد تایید همه نباشد. متاسفانه در ایران در اغلب موارد گواهی نامه های ایزو غیر IAF کار راه انداز هستند. برای مناقصات، تبلیغات، رقابت با رقبای همکار و بسیاری مقاصد دیگر همین گواهینامه های ایزو غیر IAF کار شرکتها را راه می اندازد.

استانداردهای فنی فولاد
فولاد استانداردهای فنی زیادی دارد. استانداردهای فنی فولاد با استانداردهای ایزو فولاد فرق دارد. اکثر استاندارد در حوزه فولاد توسط ASTM آمریکا تدوین شده است

استانداردهای فولادی

فولاد استانداردهای فنی زیادی دارد. استانداردهای فنی فولاد با استانداردهای ایزو فولاد فرق دارد. اکثر استاندارد در حوزه فولاد توسط ASTM آمریکا تدوین شده است. البته استانداردهای دیگری در جهان برای فولاد مطرح هستند. از جمله این استانداردها می توان به BS و DIN و . . .  اشاره کرد. سازمان ملی استاندارد ایران نیز در مورد فولاد استانداردهای زیادی دارد. توجه بفرمایید که استانداردهای ایزو با استانداردهای فنی متفاوت هست. در استانداردهای فنی الزامات طبقه بندی می شوند. این طبقه بندی شامل خواص مواد، شیمیایی، مکانیکی و متالورژیکی است.

این استانداردهای فولادی در هدایت آزمایشگاه‌های متالورژی و پالایشگاه‌ها نقش موثری دارد. تولیدکنندگان محصولات و سایر کاربران نهایی فولاد و انواع آن در فرآیندهای پردازش و کاربرد مناسب برای اطمینان از کیفیت به سمت استفاده ایمن مفید هستند.

 

اخذ گواهینامه ایزو برای صنایع فولاد

یکی از ابزارهای استانداردسازی بین المللی، دریافت گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) در صنعت فولاد میباشد. صنایع فولاد باطراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت میتواند زیرساختهای لازم جهت ارتقای کیفیت محصولات خودرا بوجود آورد. اخذ گواهینامه ISO برای صنایع فولاد مانند سایر صنایع دیگر هست. تمام گواهینامه های ایزو همگی دارای یک اعتبار هستند. فقط در قسمت زمینه فعالیت، حوزه فعالیت شرکت متقاضی درج می گردد.

 

اخذ گواهینامه ایزو فوری برای صنایع فولاد

دریافت فوری گواهینامه ایزو درخواست تمامی شرکتهای فعال در حوزه های مختلف هست. شرکتهای فعال در حوزه صنایع فولاد نیز بنابر دلایل مختلفی بدنبال گواهینامه های ایزو فوری میروند. مهمترین دلیل اخذ گواهینامه ایزو فوری شرکت در مناقصات هست. زیرا وقتی شرکتها میخواهند برای مناقصه اقدام کنند کارفرمای مناقصه گزار ازشان گواهینامه ایزو درخواست میکند. زمانی که این گواهینامه را ندارند و ممکنست مناقصه را از دست بدهند. دست به دامن گواهینامه های ایزو فوری میشوند.

قطعا گواهی نامه های ایزو فوری از نوع معتبر IAF نیستند. زیرا گواهی های ایزو دارای اعتبار IAF طبق قوانین بین الملل صادر میگردند. طبعا بهمین جهت هم فوری و سریع بدست نمیایند.

 

سایت ایزو جهت اخذ ISO مختص شرکتهای فولادی

سایت ایزو عملا منحصر به یک سایت نیست. شرکتهای صادر کننده ایزو هر کدام برای خودشان یک سایت مستقل دارند. اما مهم اینجاست که سایت صادر کننده ایزو متصل به سایت IAF باشد. یکی از بزرگترین سایتهای راهنما همین سایت www.systemkaran.org هست. خیلی از متقاضیان به اشتباه فکر میکنند که سایت ایزو به آدرس www.iso.org است. این سایت فقط تمام استانداردهای ایزو را در خود جای داده است. تمامی استانداردهای ایزو در سازمان جهانی ایزو ISO تهیه و تدوین میگردند. سپس با جدیدترین ورژن ویرایش شده در سایت ایزو منتشر میگردند. سایت ایزو جهت اخذ ISO مختص شرکتهای فولادی نیز همین سایت هست. جدیدترین ورژنهای انواع گواهینامه ایزو مورد نیاز فولاد درون این سایت منتشر شده و موجود هست. اما برای دریافت گواهینامه ایزو سایت www.iso.org کاربردی ندارد. در هر مرحله از دریافت گواهینامه ایزو از سیستم کاران راهنمایی بگیرید.

 

مشاوره ، اخذ و صدور گواهینامه ایزو برای صنایع فولاد

مشاوره ، اخذ و صدور گواهینامه ایزو سوال مهم غالب شرکتهای متقاضی ثبت و صدور گواهینامه ایزو هست. شرکتهای متقاضی صنایع فولادی برای گواهینامه ایزو وقتی میخواهند گواهینامه ایزو بگیرند با پرسشهای مختلف و متنوعی روبرو می گردند. ابتدا بدنبال مشاور ایزو و مشاوره ایزو هستند.

 

مشاوره ایزو جهت دریافت گواهی ایزو برای شرکتهای تولیدی صنایع فولاد

بدنبال یک مشاوره ایزو ، شرکتها اصولا درون مرورگرهای مختلف مجازی چون گوگل جستجو می کنند. با شرکتهای مختلف مشاوره چون سیستم کاران روبرو میشوند. سیستم کاران هم در امر مشاوره و هم اخذ و صدور گواهینامه های ایزو می تواند شرکتهای متقاضی اخذ گواهینامه ایزو را همراهی کند.

ضمن خدمات مشاوره رایگان توسط مشاورین خبره و با تجربه ، سیستم کاران سازمان متقاضی را می تواند در اولین فرصت به گواهی ایزو مدنظرش برساند. جهت دریافت گواهی نامه ایزو متناسب نیاز خود ( هزینه و زمان ) ، گواهی ایزو ارزان و فوری از طریق سیستم کاران اقدام نمایید. تنها یک تماس کافیست.

مشاور ایزو در تمام پروسه ثبت و صدور گواهی ایزو ISO ، بنوعی نیاز سازمانهای متقاضی اخذ گواهی ایزو هست. نهاد متقاضی اخذ گواهینامه ایزو ، از ابتدای اقدام جهت اخذ گواهی ایزو تا هنگام صدور گواهی ایزو ، نیازمند بهره گیری از یک مشاور ایزو هست.

 

مشاوره ایزو ، هزینه مشاوره ISO برای شرکتهای تولیدی صنایع فولاد

مشاوره ایزو عامل مهمی در اخذ گواهینامه ایزو بشمار میاید. هزینه مشاوره بسته به سابقه و تجربه مشاور ایزو دارد. طبعا هر چه تجربه مشاور ایزو ، بالاتر باشد، از لحاظ هزینه ، مبلغ بیشتری را بابت مشاوره ایزو ، مطالبه خواهد کرد. هرچه مشاور ایزو ، تجربه کمتری داشته باشد و تازه کار باشد، طبیعتا هزینه کمتری متقبل خواهد شد. پس تجربه و مهارت مشاور ایزو ، تعیین کننده هزینه مشاوره ایزو هست.

سازمان متقاضی بسته به نیاز و توانایی خودشان می توانند از مشاوران ایزو با هر سطح تجربه بهره ببرند. اما بایستی بدانند مشاورین ایزو تازه کار بی تجربه هم، مشاوران مطلع و خوبی هستند. و مشاورین باتجربه و متبحر امروزی، همان مشاورین تازه کار و بی تجربه دیروزی هستند.

اخذ و صدور گواهینامه ایزو برای صنایع فولادی
مشاوره ، اخذ و صدور گواهینامه ایزو سوال مهم غالب شرکتهای متقاضی ثبت و صدور گواهینامه ایزو هست.

اخذ و صدور گواهینامه ایزو برای صنایع فولادی

اخذ گواهینامه ایزو و صدور گواهینامه ایزو ، مبحث مهم دیگری هست که متقاضیان ایزو صنایع فولاد کشور با آن درگیر هستند. و نمی دانند جهت اخذ گواهینامه ایزو و صدور گواهینامه ایزو چیکار باید بکنند. سوالات متعددی در مبحث اخذ و صدور گواهینامه ایزو صنایع فولاد پیش خواهد آمد.

نحوه اخذ گواهینامه ایزو

نحوه صدور گواهی نامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

صدور گواهینامه ایزو معتبر

ثبت و صدور گواهی ایزو

مراحل دریافت گواهی نامه ایزو

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ISO

شرایط لازم جهت اخذ گواهینامه ISO

مدارک و شرایط لازم جهت صدور گواهی ISO

گواهینامه ایزو چطور صادر می گردد؟

برای دریافت گواهینامه ایزو چه اقداماتی لازم هست؟

و بسیاری عناوین دیگر که شرکتهای متقاضی اخذ گواهی ایزو برایشان پیش خواهد آمد.

 

مشاوره ، اخذ و صدور گواهینامه ایزو برای صنایع فولاد با سیستم کاران

جهت اخذ گواهینامه ایزو با سیستم کاران براحتی می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

1 – تماس با مرکز سیستم کاران و کسب اطلاعات کافی

2 – ارسال نامه اعلام قیمت ایزو ، از برندهای مختلف و با هزینه های متفاوت

3 – ارسال فرم درخواست گواهینامه ایزو از طریق فضاهای مجازی ( تلگرام ، واتساپ و ایمیل و … ) در قالب وورد

4 – تکمیل فرم درخواست گواهینامه ایزو و عودت به مرکز ما ، اصلاحات لازم توسط قسمت هماهنگی ، در نهایت تایید سازمان متقاضی و ارسال فرم مهر و امضا شده برای مرکز

5 – طی مراحل مالی

6 – ارسال فایل به قسمت اجرایی جهت اقدامات لازمه و ارتباط با AB و طی مراحل مستند سازی و پیاده سازی و ممیزی

7 – صدور گواهینامه ایزو

8 – استعلام گواهینامه ISO

9 – تحویل گواهی ایزو

10 – انجام تمدید ممیزی سالیانه

تمامی روند صدور گواهینامه ایزو با سیستم کاران کاملا آنلاین و غیر حضوری صورت می گیرد. تنها یک تماس با شماره 79165 – 021 کافیست. خدمات رایگان مشاوره مرکز سیستم کاران استفاده نمایید. به کمک سیستم کاران به گواهینامه ایزو مد نظرتان متناسب نیازتان دست پیدا کنید. سیستم کاران همراه همیشگی شماست.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران بعنوان بزرگترین مرجع مشاوره و اطلاع رسانی دررابطه بامشاوره ، آموزش نحوه اخذ گواهینامه ایزو جهت صنعت فولاد و سایر متقاضیان اخذ مدرک ایزو و سایر گواهینامه های بین المللی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات هموطنان عزیر میباشد.

 

یک ارتباط اثر بخش ، ارتباط خوب هست.

گواهینامه های ایزو در حوزه صنایع فولاد

بعداز اخذ گواهینامه ایزو 9001 ( ISO 9001 )، دریافت گواهینامه ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی ( ISO 14001 )برای تولید فولاد پیشنهاد میشود. صنایع فولاد بااجرا و پیاده سازی گواهینامه ISO 14001 حفظ سلامت محیط زیست رامتعهد میشوند.

دریافت گواهینامه ISO 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ( ISO 45001 ) در صنایع فولاد سلامت و ایمنی شغلی کارکنان راتضمین میکند و باعث افزایش انگیزه کارکنان شرکت میگردد.

بادریافت گواهینامه ایزو 9001 ( ISO 9001) و گواهینامه ایزو 14001 ( ISO 14001 ) و همچنین اخذ گواهینامه ISO 45001 میتوان گواهینامه HSE-MS رادریافت کرد و همچنین دراصطلاح میگویند شرکت تولید فولاد دارای سیستم مدیریت یکپارچه ( IMS ) میباشد.

طراحی و پیاده سازی سیستمهای مدیریتی و اخذ گواهینامه ایزو ( گواهینامه ISO ) مزایای زیررا بدنبال دارد:

مطابقت فرایندهای شرکت و محصولات با استانداردهای داخلی و جهانی

بهبود و بکارگیری روشهای استاندارد

کاهش ضایعات و کاهش آلودگی محیط زیست

حفظ ایمنی و سلامت کارکنان شرکت

ایجاد انگیزه درکارکنان برای تولید باکیفیت

کاهش هزینه های مرتبط بادوباره کاریها

افزایش اعتماد مشتریان درسطح ملی و بین المللی و جذب مشتریان جدید

برند سازی و مطرح شدن صنعت فولاد درسطح ملی و بین المللی

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران بعنوان بزرگترین مرجع مشاوره و اطلاع رسانی دررابطه بامشاوره ، آموزش نحوه اخذ گواهینامه ایزو جهت صنعت فولاد و سایر متقاضیان اخذ مدرک ایزو و سایر گواهینامه های بین المللی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات هموطنان عزیر میباشد.

یک ارتباط اثر بخش ، ارتباط خوب هست.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

سر فصلهای مهم

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط