اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی

گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی
با امتیاز دهی ما را همراهی نمایید

 

گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی

گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی چه گواهینامه هایی هست؟ چه گواهی نامه های ایزو به لوازم خانگی تعلق می گیرد؟ گواهی ISO به کدام لوازم خانگی تعلق می گیرد؟ نحوه اخذ گواهینامه ISO برای لوازم خانگی ؟ مراجع صادر کننده ایزو برای لوازم خانگی در ایران چه مراجعی هستند؟ لیست مراجع صادر کننده ایزو برای لوازم خانگی ، برای اخذ گواهی ایزو برای لوازم خانگی چطور اقدام کنم؟

اخذ گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی چگونه است؟

گواهی نامه ایزو برای لوازم خانگی از مقوله هایی هست که تولید کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی به هر نحوی و با اهداف مختلفی به دنبال آن هستند. لوازم خانگی تنوع و تعدد زیادی دارند. از پلاستیک گرفته تا لوازم برقی بسیار متنوع هستند. با انواع برندها بابت رقابت و مطرح شدن در بازار و جلب مشتری و استاندارد سازی و برنده شدن در مناقصات و صادرات و برند سازی و تبلیغات و هر نیت دیگر به دنبال این هستند که گواهی ایزو بگیرند.

اهمیت اخذ گواهی ایزو برای لوازم خانگی چیست؟

کیفیت و ایمنی و استاندارد سازی لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار هست. لوازم خانگی از وسایلی هستند که هر روزه با آنها سر و کار داریم. وسایل برفی خصوصا به نوعی با سلامت انسان درگیر هستند. استاندارد نبودن این وسایل باعث آسیبهای جانی و خسارات مالی حتی گاها غیر قابل جبرانی می شود. حالا سوال پیش می آید که چه گواهینامه های ایزو برای لوازم خانگی می توان گرفت؟

انواع گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی کدامند؟

گواهینامه ایزو برای لوازم خانگی دو نوع هستند: یکسری گواهی ایزو عمومی برای لوازم خانگی هستند. سری دیگر گواهینامه ایزو تخصصی برای لوازم خانگی .

گواهینامه ایزو عمومی برای لوازم خانگی کدامند؟

گواهی نامه های عمومی ایزو برای لوازم خانگی را می توان اینگونه طبقه بندی و بیان کرد:

سیستم مدیریت کیفیت گواهی ایزو9001 اولین و مهمترین گواهی ایزو مورد نیاز برای لوازم خانگی هست.

گواهی ایزو14001 سیستم مدیریت زیست محیطی از دیگر گواهینامه های ایزو عمومی مورد نیاز تولیدکنندگان لوازم خانگی هست.

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی گواهینامه ایزو45001 دیگر گواهینامه ایرو عمومی مهم برای شرکتهای فعال لوازم خانگی هست.

گواهینامه ایزو10002 سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان از دیگر گواهینامه های مهم مورد نیاز شرکتهای لوازم خانگی هست.

سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان گواهینامه ایزو10004 جهت جلب رضایت مشتریان از نیازهای شرکتهای فعال لوازم خانگی هست.

HSE یا HSE – MS سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی دیگر گواهی ایزو عمومی مورد نیاز تولید کنندگان لوازم خانگی هست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهی نامه های ایزو عمومی برای لوازم خانگی با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید.

گواهینامه های ایزو تخصصی برای لوازم خانگی کدامند؟

گواهی نامه های ایزو تخصصی متعددی برای لوازم خانگی موجود هست. این انواع مختلف بسته به نوع لوازم خانگی متعدد هستند. مثلا برای تولید کنندگان پلاستیکی یک گواهی ایزو تعریف شده است. برای لوازم برقی گواهی نامه های مختص آن بیان میگردد. جهت کسب اطلاعات کافی و به روز در خصوص انواع گواهی ایزو تخصصی برای لوازم خانگی با سیستم کاران تماس بگیرید. از انواع گواهی نامه های ایزو صادر شده و به روز و با جدیدترین ورژن متناسب زمینه فعالیت و شغل خود آگاه شوید.

مراجع صادر کننده ایزو برای لوازم خانگی کدامند؟

مراجع ثبت و صدور گواهی ایزو را در اصطلاح CB می نامند. خود این CB تحت اعتبار یک مرجع بالا دست با عنوان AB فعالیت می کنند. خود این AB ها تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF فعالیت می کنند. در سازمان جهانی ایزو که تمامی استانداردها در آنجا تهیه و تدوین و منتشر می گردند به آدرس دقیق WWW.ISO.ORG میباشد. این تنها نهادی که در این سایت در رابطه با ایزو تایید شده نهاد بین المللی IAF به آدرس دقیق WWW.IAF.NU می باشد که تمامی کشورها درون این نهاد بین المللی اعضایی دارند که همان AB ها هستند که بایستی از قوانین IAF تبعیت کنند. این AB ها خودشان گواهی ایزو صادر نمی کنند و این کار را بر عهده نهاد دیگری می گذارند که همان CB ها هستند و گواهی نامه های اینچنینی بالاترین اعتبار را دارند و دارای بالاترین اعتبار هستند.

گواهینامه ایزو غیر IAF کدامند؟

سری دیگر گواهی نامه ایزو ، گواهینامه های غیر IAF هستند که AB و CB ساختگی و خصوصی هستند و البته کار راه انداز نیز هستند و در ایران به دلیل تحریمها و اوضاع اقتصادی و سیاسی و … تقاضای اخذ این نوع گواهی ایزو بالاست و همچنین ارزان و فوری بودن این نوع گواهی نامه های ایزو در ایران باعث محبوبیت آن و تقاضای بالای آن شده است.

گواهینامه ایزو تقلبی

تنها یک مشکل وجود دارد و آن هم اینست که یکسری افراد حقیقی و حقوقی و شرکتهای حقیقی و حقوقی اقدام به صدور گواهی نامه های فیک و تقلبی و فتوشاپی می کنند که تنها یک برگه فتوشاپی هست که هیچ ارزشی ندارد و اما نامهای دهن پر کن و شکل موجه آن باعث اعتملد اشتباه متقاضیان می گردد. توصیه می گردد با اطلاعات کافی در خصوص مراجع صادر کننده ایزو اقدام کنید و از نحوه استعلام و رجیستری آن اطمینان حاصل نمایید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط