اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

گواهینامه IMS

گواهینامه IMS
5/5 - (274 امتیاز)

گواهینامه IMS

گواهینامه IMS ترکیبی هست از سه سیستم ، سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم مدیریت زیست محیطی و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و به عبارتی دیگر ترکیب سه استاندارد ایزو9001 و استاندارد ایزو 14001 و استاندارد ایزو 45001 است. بدین معنا که وقتی یک سازمان یا یک شرکت بصورت هماهنگ و یکپارچه این سه استاندارد 9001 و 14001 و 45001 را دریافت می کند اصطلاحاً میگویند که مجموعه مربوطه موفق به ایجاد یک سیستم مدیریت یکپارچه در سازمان خود گردید. و در سازمانش یک سیستم مدیریت یکپارچه دارد.

سیستم مدیریت یکپارچه به زبان لاتین مخفف IMS هست. خود واژه IMS گواهینامه نیست و قابلیت صدور گواهینامه را ندارد. اما برخی از CBهای صادر کننده ی ایزو میایند و برای IMS هم اقدام به صدور گواهی نامه IMS صادر می کنند که البته مراجع غیر IAF این کار را می کنند.

دلایل اخذ گواهی IMS

گواهینامه IMS از آنجا بر روی زبانها افتاد که غالب شرکتهای پیمانکاری و همچنین شرکتهای تولیدی به جهت شرکت درون مناقصات و یا جهت بازارهای جدید از کارفرمایان و یا مشتریان خودشان تبعیت می کردند. به دلیل اینکه مشتریان و کارفرمایان ، علی الخصوص کارفرمایان مناقصه گذار از پیمانکاران و یا تأمین کنندگان خودشان درخواست گواهی IMS را می کردند. بدون توجه به این امر که خود IMS گواهینامه ندارد و گواهینامه به حساب نمیاید این شرکتها وقتی که از لفظ IMS استفاده می کردند باید که سه استاندارد ISO9001 و ISO14001 و ISO45001 را مطالبه می کردند ولیکن به دلیل عدم اطلاع و عدم آگاهی خودشان گواهینامه IMS را مطالبه می کردند.

سیستم مدیریت یکپارچه

گواهی IMS مدرک IMS نشانگر این امر هست که شرکت و یا سازمان مزبور بطور همزمان و هماهنگ و یکپارچه سه استاندارد اصلی و عمومی یعنی ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت ، ISO14001 سیستم مدیریت محیط زیست و ISO45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را اخذ گرفته و دارای این سه گواهینامه هست. چون که این سه استاندارد ایزو9001 و ایزو14001 و ایزو45001 الزامات و وجوه اشتراکات مشترک زیادی با یکدیگر دارند، می توان آنها را در هم ادغام کرد. ادغام الزامات این سه استاندارد باعث اولا کاهش زمان و همچنین کاهش هزینه در امور طراحی ، پیاده سازی و اجرای سیستم های مدیریتی می گردد.

وجه اشتراک ایزو 9001 ، ایزو 14001 و ایزو 45001

از وجوه اشتراکات این سه استاندارد یعنی استانداردهای ایزو 9001 و ایزو 14001 و 45001 می توان به این موارد زیر اشاره کرد.

فرآیند مدیریت اطلاعات مستند

عملکرد ممیزی داخلی

فرآیند اقدامات اصلاحی

عملکرد آموزشی

فرآیند تعریف اهداف کیفی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت شغلی

عملکرد بازنگری مدیریت

فرآیند مدیریت ریسکها و فرصتها

عملکرد مدیریت تغییرات

و بسیاری فرآیندهای دیگری که در سه استاندارد ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 با هم مشترک هستند.

درباره IMS

جهت اخذ و دریافت کواهی نامه IMS ، چون متقاضیان دارای اطلاعات چندانی در این باره نیستند و به همین جهت درون فضاهای مجازی و گوگل به دنبال هدف خود هستند، عبارات زیر را در گوگل جستجو می کنند.

نحوه اخذ گواهی نامه IMS

روش گرفتن گواهی IMS

نحوه دریافت گواهی نامه IMS

روش اخذ گواهی IMS

نحوه گرفتن گواهی نامه IMS

روش دریافت گواهی IMS

گواهی نامه IMS چیه؟

مدرک IMS چیه؟

گواهینامه IMS و شرایط آن

شرایط دریافت گواهی IMS

ضوابط و شرایط اخذ گواهی نامه IMS

شرایط گرفتن مدرک IMS

مدارک لازم برای اخذ گواهی نامه IMS

مدرک لازم برای دریافت مدرک IMS

فرق گواهینامه IMS با گواهینامه MIS

لیست شرکت های ثبت و صدور استاندارد IMS

 CBهای صادر کننده گواهینامه IMS

لیست مراکز ثبت و صدور سیستم IMS

سایت اخذ گواهینامه IMS

وبسایت دریافت مدرک IMS

سایت گرفتن IMS

وبسایت ثبت نام گواهینامه IMS

سایت ثبت و صدور گواهی نامه IMS

مدارک و شرایط لازم برای گرفتن گواهی IMS

و بسیاری عبارات و اصطلاحات دیگر که مرتبط با گواهینامهIMS هست.

اخذ IMS از سیستم کاران

جهت دریافت گواهی IMS می توانید از طریق خدمات مرکز سیستم کاران بطور کاملا رایگان استفاده کنید. و تنها هزینه خود گواهینامه IMS را بپردازید. مراجع ثبت و صدور گواهی نامه IMS تنوع زیادی دارند و هر کدام از این صادر کنندگان گواهی IMS نیز خودشان را معتبر و دارای اعتبار می دانند و متاسفانه می آیند وسایر همکاران خود را نیز زیر سوال برده و تخریب می کنند و آنها را نامعتبر معرفی می کنند و و مدعی می شوند که فقط خودشان معتبرند و همکارانشان اعتبار ندارند. به همین جهت بایستی متقاضیان و درخواست کنندگان گواهینامه IMS با چشمان باز تحقیقات و بررسی های لازمه را انجام بدهند تا به دام افراد یا شرکتهای سودجو نیفتند و با صرف هزینه های گزاف و بالا گواهی نامه IMS فیک و نا معتبر به آنها ندهند و گواهی فاقد اعتبار نگیرند.

دریافت گواهینامه IMS جهت شرکت در مناقصات

گواهی نامه IMS از جمله گواهینامه های مهمی هست که جهت شرکت در مناقصات بیشترین کاربرد را دارد و غالب شرکتهای فعال در زمینه های مختلف، به خصوص شرکتهای فعال در حوزه پیمانکاری بدنبال گواهی یا مدرک IMS هستند. اما از نظر فنی و قانونی گواهینامه IMS در صورت اخذ سه تا گواهینامه ایزو 9001 و گواهینامه ایزو 14001 و گواهینامه ایزو 45001میسر می شود و نباید گواهی نامه IMS صادر گردد. پکیج کامل گواهینامه های IMS به این شرح هست.

ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

ایزو14001سیستم مدیریت محیط زیست

ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای

IMS سیستم مدیریت یکپارچه

مرکز سیستم کاران بزرگترین و اولین مرجع معتبر آمادگی دارد تا کلیه اطلاعات و شرایط و هزینه های دریافت IMS را در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد تا برای دریافت گواهی نامه IMS بهترین راه، کمترین هزینه، سریعترین زمان ممکنه اقدام نمایید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

3 Responses

  1. گواهینامه ims گواهینامه ای هست که برای همه شرکتهایی که ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 رو میگیرند صادر میشه؟ مراجع غیر iaf گواهی ims رو رایگان صادر میکنند. توضیحاتتون خیلی جامع و کامل بود

  2. حتما باید اخذ همزمان سه گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ و ایزو ۴۵۰۰۱ باشه تا گواهینامه IMSرا صادر کنید ما قبلا ایزو ۹۰۰۱ را گرفته ایم آیا حالا می‌تونیم دو تا گواهی ایزو ۱۴۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ را بگیریم و برامون IMS را صادر کنید

  3. سلام جناب مهندس
    گواهینامه IMS را بهمراه سه گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ ما پارسال از مرکز سیستم کاران گرفتیم. حدود یک ماه دیگه نوبت ممیزی مراقبتی نوبت اول ما هست. خود شما به این موضوع رسیدگی می کنید؟ ممیزی فقط شامل سه گواهی میشه یا گواهی IMS هم شامل میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط