اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

نحوه استعلام گواهینامه ایزو

نحوه استعلام گواهینامه ایزو معتبر
4.6/5 - (112 امتیاز)

نحوه استعلام گواهینامه ایزو

نحوه استعلام گواهینامه ایزو از جمله دغدغه های ذهنی گیرندگان جدید گواهینامه ایزو یا حتی دارندگان گواهینامه ایزو هست. برای استعلام گواهی نامه ایزو که قصد دریافتش را دارند کافیست از مرجع یا شرکت ثبت و صدور گواهینامه ISO یک نمونه گواهینامه ترجیحا گواهینامه ایزو 9001 بخواهید. تصویر نمونه گواهینامه را به خط واتساپ یا تلگرام مرکز سیستم کاران به شماره 09198386295 ارسال نمایید. تا کارشناسان مرکز براحتی سطح اعتبار گواهینامه ارسال گردید را برایتان تعیین و اعلام کنند. نحوه استعلام گواهی نامه ایزو برای کارشناسان و مشاوران مرکز کمتر از 5 دقیقه انجام شد. و همان لحظه به متقاضی اعلام میشود که گواهینامه مذکور اعتبار اصل IAF را دارد یا اعتبار IAF را نداشته و توسط شرکتها و یا مراجع بصورت غیر IAF ی صادر شده و اعتبار اصلی را ندارد.

نحوه استعلام گواهینامه ایزو

کارشناسان سیستم کاران از روی تصویر گواهینامه ایزو که شما متقاضیان محترم جهت استعلام وضعیت اعتباری گواهینامه ایزو برای ما ارسال نمودید. ابتدا نام مرجع صدور یا همان CB را کشف و شناسایی میکنند. پس وضعیت اعتباری CB که توسط AB تعیین میشود را بررسی می کند. AB در واقع نهاد بالا دستی و نظارتی بر CB هاست که در هر کشور یک AB قانونی و دولتی وجود دارد. پس نام AB را از سایت IAF بررسی و تحلیل کنید و در نهایت کلید اطلاعات بدست میاید. در خصوص استعلام گواهی ایزو را به متقاضیان ارائه خواهند داد.

نحوه استعلام گواهینامه ایزو از سایت

طبعا هر مرجع و شرکت ثبت و صدور مدرک ایزو یک سایت معرفی می کند که گواهینامه ایزو ثبتی درآن سایت رجیستر شود. اما مهم اینجاست که آیا سایت تعریفی ، سایت رسمی و واقعی است یایک سایت فرعی هست؟ اگر یک CB سایتی معرفی میکند بایستی نام دقیق آدرس سایت اعلامی دقیقا با نام آدرس سایت توسط AB معرف منطبق باشد. نه یک حرف کمتر نه یک حرف بیشتر نباشد. دقت بفرمایید تاکید میگرددکه شمابرای استعلام وضعیت اعتباری گواهینامه ایزو خودتون حتما بایستی وارد سایت AB شوید و نام سایت CB را از آنجا ببینید. نه نام آدرس سایتی که خود CB اعلام میکند. همچنین نام سایت AB راهم حتما حتما بایستی از طریق سایت IAF رهگیری نمایید.

مراحل نحوه استعلام گواهینامه ایزو

در مجموعه سه مرحله برای استعلام گواهینامه ایزو داریم

مرحله اول : به سایت IAF به آدرس WWW.IAF.NU وارد شوید. و AB کشور مد نظر را پیدا کنید.

مرحله دوم : به سایت AB که توسط IAF معرفی شد وارد شوبد. و CB مرکز ثبت و صدور ایزو AB را پیدا کنید.

مرحله سوم : ورود به سایت CB که قبلا توسط سایت AB اعلام شده و ثبت و کد رهگیری یا همان شماره گواهینامه و کسب اطلاعات اعتباری گواهینامه مدنظرتون

دریافت گواهی ایزو برای مناقصه

راهنمایی نحوه استعلام گواهینامه ایزو

برای سرعت بخشیدن به گرفتن استعلام گواهی ایزو ISO و یا جلوگیری از بروز اشتباه در ورود به سایتهای مشابه و غیر اصلی ، شما می توانید با مرکز سیستم کاران به شماره 79165-021 تماس حاصل نموده و از خدمات رایگان مرکز استفاده نمایید. کارشناسان مرکز در کمتر از 5 دقیقه قادر خواهند بود که وضعیت اعتباری هر نوع گواهینامه ایزو را بررسی و اعلام کنند و هم بهتون آموزش دهند و خودتان چگونگی و نحوه استعلام گواهی ایزو ISO را یاد بگیرید و در هر جایی بتوانید از دانش نحوه استعلام گواهی ایزو استفاده نمایید.

دلایل استعلام گواهینامه ایزو ISO

امروزه افراد و شرکتهای مدعی ثبت و صدور انواع گواهینامه های ملی و بین المللی از جمله ثبت و صدور گواهینامه های ایزو خیلی زیاد شدند. شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو ISO سود خیلی زیادی ازبابت صدور ایزو میبرند. ازاینرو افراد مطلع درحوزه ایزو و همچنین مطلع ازمراحل نحوه ثبت و صدور گواهینامه ایزو هریک بتنهایی خودشون مستقل شدند.

طبق قانون بازار وقتی عرضه زیاد میشودبه نسبت تقاضای کواهینامه ایزو کم میشود و عرضه کنندگان و شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو آنقدر تعدادشان زیاد شده که تابوی قیمتهای سنگین و پرسود شکسته شده ، وجوداین رقابت کاهش قیمتها تاجایی ادامه پیدا کردکه صادر کنندگان گواهی نامه ایزو به سمت ثبت و صدور گواهینامه ایزو غیر اعتبار IAF روی آوردند و گواهینامه ایزو ارزان و فوری باب شد.

قطعا برای مشتریانی که متقاضی گواهینامه ایزو اصل و واقعی با اعتبار اصل و تعریف شده IAF هستند ، استعلام گواهی نامه ایزو ISO براشون مهم است. البته صادر کنندگان مدارک ISO غیر IAF هم برای خودشان سایتهایی دارندکه گواهینامه ایزوهای صادر شده توسط خودشان دراین سایتهای دست ساز رجیستر میشود. اما مهم اینکه یک گواهی اصل ایزو در همان سایتهای مرتبط و تعریف شده در IAF رجیستر میگردد.

استعلام گواهینامه ایزو در ایران

در کشور ایران متاسفانه نه کارفرمایان و نه مشتریان بدلیل عدم آگاهی نمی توانند گواهینامه های ایزو طرف مقابل خود را از نظر صحت اصالت استعلام بگیرند. اکثر شرکتهای متقاضی که بیشتر برای ورودبه وندور لیست Vendor List یا جهت شرکت درمناقصات گواهینامه ایزو نیاز دارند. ازنوع سطح اعتبار غیراز IAF گواهینامه میگیرند و کارفرما هم نه تمایلی داردکه استعلام گواهی ایزو راانجام دهد. و نه اینکه دانش نحوه استعلام گواهی ایزو رادارد. سیستم کاران بزرگترین و معتبرترین مرجع جهت اخذ گواهینامه های ایزو ISO , HSE-MS , IMS در ایران و خاورمیانه درخدمت کلیه متقاضیان گواهینامه ایزو و همچنین علاقمندان در حوزه استانداردهای ایزو میباشد.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

2 Responses

 1. ما از یه شرکتی که خیلی معروفه و توی گوگل خیلی مطرحه و اسم نمیبرم یه گواهینامه ایزو گرفتیم به اسم و رسم و اعتبار آلمانی و اما فهمیدیم اینا توسط یه سایت ایرانی به زبان آلمانی مدیریت میشه و استعلام میشه واقعا متاسفم که با اعتماد مردم و شرکتها به این شکل بازی میشه

  1. ما هم همین طور
   یه شرکتی توی سمنان به ما ایزو قلابی داد. بردم سازمان ملی استاندارد ازم گرفتن پارش کردند.
   همچین با اعتماد به نفس هم تبلیغات خودشونو میکردند و دروغهای شاخداری بهمون گفتند. بعدا فهمیدیم که فقط گواهینامه های با اعتبار iaf.nu معتبر هست.
   خیلی مراقب باشید مثل ما گول نخورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط