اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

نحوه دریافت گواهینامه IMS

نحوه دریافت گواهینامه IMS
5/5 - (1 امتیاز)

نحوه دریافت گواهینامه IMS

نحوه دریافت گواهینامه IMS

گواهینامه IMS چیست؟

چگونه گواهی IMS بگیرم؟

از کجا مدرک IMS بگیرم؟

روش اخذ گواهی نامه IMS چیست؟

مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه IMS

گواهینامه IMS چیست؟

گواهینامه IMS تحت عنوان سیستم مدیریت یکپارچه در اصل تلفیق سه گواهینامه ایزو 9001 ، ایزو 14001 و ایزو 45001 هست و وقتی یک سازمان سه سیستم مدیریتی ، سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001 را به طور همزمان برای یک سازمان طراحی و پیاده سازی کند می گویند یک سیستم مدیریت یکپارچه درون سازمانش راه اندازی کرده است. گواهی ims با این تفاسیر یک گواهینامه نیست بلکه یک سیستم مدیریتی هست با عنوان سیستم مدیریت یکپارچه که به اشتباه به آن به عنوان گواهینامه اطلاق می شود در صورتی که IMS یک اصطلاح هست و گواهینامه نیست و اما برای آن توسط مراجع غیر IAF گواهینامه صادر می گردد.

اخذ گواهینامه IMS برای شرکت در مناقصات

در حقیقت IMS یا سیستم مدیریت یکپارچه اصطلاحی هست که به یک نهادی که میاید به طور همزمان و یگپارجه سه سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم مدیریت زیست محیطی و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را درون سازمانش طراحی و پیاده سازی می کند اطلاق می گردد. پس وقتی کارفرمای مناقصه گزار اعلام می کند که سازمان مربوطه باید گواهینامه IMS داشته باشد منظورش داشتن سه گواهینامه ایزو9001 و ایزو14001 و ایزو45001 می باشد که گاها در قالب گواهینامه ای مجزا صادر می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو 9001 و ماهیت سیستم مدیریت کیفیت اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو 14001 و ماهیت سیستم مدیریت زیست محیطی اینجا کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو 45001 و ماهیت سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی اینجا کلیک کنید.

چگونه گواهینامه IMS بگیرم؟

حالا اینجا این سوال مطرح می گردد که چطور گواهی IMS بگیرم؟ از کجا باید شروع کنم؟ از کجا باید IMS بگیرم؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ گواهی نامه IMS برای سازمان خود از مرکز سیستم کاران کمک بگیرید و با مرکز ما در تماس باشید و همچنین ادامه مطلب را با دقت بیشتر مطالعه کنید.

ابتدا با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید. نامه اعلام قیمت ایزو برای شما ارسال خواهد شد. برند مورد نظر خود را با توجه به شرایط و نیاز مجموعه خود انتخاب کنید. سپس فرم درخواست ایزو در صورت تمایل به همکاری برای مجموعه متقاضی از طریق تلگرام یا واتساپ میفرستند. مجموعه متقاضی اطلاعات داخل فرم را پر می کند و دوباره به مرکز برمیگردانند. و بعد از بررسی نهایی و تایید نهایی فایل به دست قسمت اجرایی میرسد. و در نهایت گواهینامه IMS صادر میشود. تمام روند توسط تلگرام ، واتساپ ، ایمیل و فضای مجازی و بصورت اینترنتی طی می شود و حتی به صورت تلفنی با تماس با شماره 79165 – 021 اطلاعات را به مرکز میدهد. فرم توسط مشاورین برای شما پر میشود. همچنین می توانید فرم درخواست IMS را از آیکون زیر دریافت کنید.

از کجا گواهینامه IMS بگیرم؟

مراجع صادر کننده IMS یا همان مراجع ایزو یکی هستند زیرا IMS مجموع سه سیستم مدیریتی کیفیت ، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت شغلی می باشد و مراجع صادر کننده ایزو را در اصطلاح CB می نامند که این CB ها تحت اعتبار یک نهاد دولتی با عنوان AB فعالیت می کنند و در نهایت خود AB تحت اعتبار نهاد بین المللی با عنوان IAF فعالیت می کنند و باید تحت اطاعت قوانین IAF باشد و از قوانین نهاد IAF تبعیت کند. این AB ها درون سایت IAF قابل مشاهده هستند و خودشان گواهی ایزو صادر نمی کنند و این وظیفه را بر عهده مراجع دیگری با عنوان CB می گذارند.

مراجع صادر کننده گواهی نامه IMS از مراجع غیر IAF

دسته دیگر مراجع داخلی هستند که AB و CB داخلی هستند و درون کشور فعالیت می کنند و اصطلاحا غیر IAF هستند. البته به اشتباه برای IMS گواهینامه صادر می شود چون همانگونه که گفته شد IMS گواهینامه نیست و تنها یک اصطلاح هست و برخی مراجع برایش گواهینامه صادر می کنند و برخی مراجع اما برای IMS گواهینامه صادر نمی کنند. اما آنچه مسلم هست اخذ همزمان سه گواهینامه ISO9001 و ISO14001 و ISO45001 ، اصطلاحا IMS عنوان می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراجع صادر کننده IMS معتبر با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

مطالب فنی و کاربردی مورد نیاز کارشناسان و علاقمندان به ایزو ISO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط