اخذ گواهینامه ایزو ISO فوری و ارزان

دانلود رایگان فرمهای ایزو ISO

دانلود رایگان فرمهای ایزو ISO
5/5 - (4 امتیاز)

دانلود رایگان فرمهای ایزو ISO

دانلود رایگان فرمهای ایزو ISO مورد درخواست بسیاری از شرکتهاست. یکی از مهم ترین راهکارهای ساده برای انجام پیاده سازی و مستندات ایزو برای شرکت ها و سازمان ها دانلود رایگان فرمهای ایزو است. دریافت کامل فرم های ایزو باعث می شود که متقاضیان بتوانند با استانداردها آشنایی پیدا کنند و جهت پیاده سازی آن اقدامات لازم را انجام دهند.

درخواست گواهینامه ایزو این سوال را پیش خواهد آورد که آیا مراکز مشاوره iso می توانند این فرم ها را به متقاضیان ارائه کنند؟ برخی از این مراکز این کار را انجام نمی دهند یا عنوان می کنند که زمانی برای انجام این کار را ندارند. زمانی که درخواست کنندگان برای دانلود ایزو تماس می گیرند بیشتر مراکز به آن ها پیشنهاد مراجعه حضوری را می دهند. مرکز مشاور ایزو سیستم کاران این امکان را به درخواست کنندگان گواهینامه ایزو می دهد که دانلود رایگان ISO را انجام دهند. این در حالی است که بیشتر مراکز مشاوره برای انجام این خدمات مبلغی را دریافت می کنند.

فرم فهرست اطلاعات مدون معتبر

فرم توزيع اطلاعات مدون معتبر

فرم توزيع اطلاعات مدون به خارج از سازمان

فرم فهرست اطلاعات مدون منسوخ شده

فرم پیشنهادات ، انتقادات و نظرات

فرم اقدام اصلاحی

فرم پیگیری اقدامات اصلاحی

فرم جدول زمانبندي سالیانه مميزي داخلی

فرم  برنامه مميزي داخلي

فرم  چک لیست مميزي

فرم گزارش نتايج مميزي داخلی

فرم گزارش عدم انطباق

‌فرم صورتجلسه

فرم ریسک / فرصت

فرم لیست پیگیری ریسکها و فرصتها

فرم لیست وندورلیستها

فرم اطلاعات مناقصه

فرم اطلاعات جلسه مناقصه

فرم قرارداد

فرم لیست ضمانت نامه ها و اعتبار نامه های بانکی

فرم رسید تحویل کالا به کارفرما/مشتری

فرم ضمانت نامه کالا

فرم لیست شعبات

فرم لیست متقاضیان اخذ نمایندگی

فرم چک لیست یارزیابی واحد متقاضی نمایندگی

فرم لیست نمایندگی های مجاز

فرم قرارداد نمایندگی

فرم خدمات پس از فروش

فرم لیست اقلام و کالاهای قابل فروش

فرم ثبت و پیگیری سفارشات کارفرمایان و مشتریان

فرم لیست سفارشات کارفرمایان و مشتریان

فرم پیش فاکتور

فرم فاکتور رسمی

فرم آمار ماهیانه فروش

فرم آمار سالیانه فروش

دریافت و دانلود رایگان ایزو سیستم کاران

دانلود رایگان ایزو چه اهمیتی دارند؟ کدام فرم ها مهم تر هستند؟ برای درک بهتر قصد داریم یک نمونه از فرم ها را مثال بزنیم. همان طور که می دانید یکی از مهم ترین گواهینامه ها ایزو 9001 است که برای آن در حدود 200 فرم در ورژن جدید تعریف شده است. متقاضیان برای پیاده سازی مستندات در سازمان ها باید همه ی فرم های مربوط به گواهینامه های ایزو را دریافت کنند.

دانلود ISO را اگر بخواهیم دسته بندی کنیم فرم های مربوط به گواهینامه های ایزو به 3 بخش تقسیم می شوند. دسته ی اول مربوط به فرم هایی است که برای مدیریت شرکت ها و سازمان ها طراحی میگردد. دسته ی دیگر فرم هایی هستند که برای قسمت اولیه شرکت ها هست. در آخر فرم هایی هستند که مخصوص روابط خارجی و داخلی شرکت ها تنظیم میگردد.

دانلود رایگان ایزو که برای قسمت مدیریت شرکت ها وجود دارد فرم هایی را ارائه می کنند که در ارتباط با برنامه ریزی هدف های سازمانی است. همچنین عواملی که مدیران سازمان ها با آن ها سر و کار دارند. متقاضیان با استفاده از این روش ها می توانند سازمان را در جهت درستی هدایت کنند.

فرم های بخش تولید

دانلود ایزو در ادامه در قسمت تولیدات بیشترین بخش این مستندات را تشکیل می دهند. با کمک این فرم ها متقاضیان می توانند به تشریح مواردی مانند تحلیل داده های کنترل کیفی، برنامه های مربوط به تولیدات هفتگی و ماهیانه شرکت و کد گذاری ها بپردازند. مدیریت فنی و تولید در شرکت ها به همراه نماینده مدیریت سازمان وظیفه دارند که این فرم ها را تکمیل کنند.

فرم های بخش داخلی و خارجی سازمان: بخش زیادی از این فرم ها مربوط به روابط مطلوب و تامین کنندگان همچنین ارزیابی و انتخاب آن ها و نظرسنجی از رضایت مشتریان را تشکیل می دهند.

بخش دیگری از این فرم ها وجود دارند که وظیفه دارند چارت سازمانی را ارائه کرده و در ادامه وظایف همه ی اعضای سازمان را نیز شرح دهد.

چرا دریافت فرم های مربوط به گواهینامه های ایزو مهم است

گواهی ایزو بسیار حائز اهمیت هست. همان طور که بارها به این موضوع اشاره کرده ایم گواهینامه های ایزو برای شرکت ها و سازمان ها بسیار ارزشمند بوده و باعث می شود که فعالیت های آن ها گسترش یافته و رضایت مشتریان را جلب کنند.شرکت های مختلف برای دسترسی به بازار جهانی و شرکت در مناقصات ملزم به دریافت گواهینامه ایزو هستند.

سازمان ایزو برای هر کدام از گواهینامه های خود مستندات متفاوتی را ارائه می کنند. متقاضیان برای آشنایی با این فرم ها می توانند به سیستم کاران مراجعه کنند و جهت دانلود رایگان ایزو اقدام کنند. با مراجعه به سیستم کاران به دلیل امکان رایگان دانلود ISO متقاضیان می توانند به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنند.

مرکز مشاوره ایزو سیستم کاران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز عام المنفعه در این زمینه این امکان را برای متقاضیان گواهینامه ایزو به وجود آورده اند که با دسترسی رایگان به فرم ها با مستندات ارائه شده توسط ایزو آشنا شده و در جهت اجرای آن ها گام بردارند. این مرکز با ارائه ی رایگان این فرم ها کمک زیادی در پیشبرد اهداف سازمان ها در جهت دستیابی به اخذ گواهینامه ایزو خواهد کرد.

مطالب مهم دیگر مرتبط با این مقاله

دریافت گواهینامه ایزو ISO

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو – ۷۹۱۶۵-۰۲۱  اخذ ایزو – گرفتن ایزو – دریافت ایزو

مطالب مهمی که متقاضیان بدنبال آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای مفید و مرتبط